Victorinox je značka, ktorá je známa predovšetkým výrobou dôstojníckych nožov pre švajčiarsku armádu. Krátko nato začala firma rozširovať svoju zákaznícku základňu aj na bežných používateľov. V našej ponuke nájdete opasky, ktoré sa dokonale hodia k modelom Victorinox.

Čítať ďalej

Remienky Victorinox

(1)

Najobľúbenejšie
 1. -10%
  Remienek Victorinox D1 Remienek Victorinox D1
  Skladom - ihneď na odoslanie
  233,00 € 209,00 €

  Victorinox D1 V.60048

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Nudí vás váš starý remeň? Výmena za nový vám umožní prispôsobiť si hodinky alebo im dodať nový vzhľad, keď sa váš starý remienok opotrebuje, bez toho, aby ste museli kupovať nové zariadenie. Zmeňte štýl svojich hodiniek pomocou nového remienka od značky Victorinox.

Victorinox - história značky

Spoločnosť Victorinox bola založená v 80. rokoch 19. storočia vo švajčiarskom mestečku Ibach. V tom čase sa krajina potýkala s vysokou nezamestnanosťou, čo bol veľmi veľký problém pre celú krajinu. Karl Elsener, zakladateľ spoločnosti, chcel zmeniť existenciu obyvateľov mesta a vytvoril spoločnosť Victorinox, v ktorej zamestnal dovtedy nezamestnaných miestnych obyvateľov. Niekoľko rokov po otvorení továrne bola spoločnosť poverená výrobou dôstojníckych nožov. Tento model sa vyrába dodnes a je známy ako švajčiarsky dôstojnícky nôž. V tom istom čase boli dizajnérmi značky vytvorené prvé hodinky, ktoré boli rovnako kvalitné ako predtým vyrábané vreckové nože. Značka si tak vďaka spoľahlivosti výrobkov, ktoré vyrába, získala trvalé miesto v povedomí mnohých ľudí na celom svete.

Vymeňte svoje hodinky za remienok Victorinox

Hodinky Victorinox sú skvele navrhnuté modely, ktoré sú vyrobené z tých najlepších materiálov. Majú tiež veľmi vyhranený, mužský štýl. Chcete ho zmeniť za výrobok, ktorý bude viac zodpovedať vášmu štýlu? Zaobstarajte si jeden z dostupných remienkov, ktoré si môžete ľubovoľne meniť. K dispozícii sú modely z prírodnej kože, klasické náramky, gumené remienky a látkové pre ležérnejší štýl. Jediné, čo potrebujete vedieť, je séria vašich hodiniek - toto sú remienky, ktoré budú vyhovovať vášmu modelu.

Nakupujte remienky Victorinox vo Varšave

Najkvalitnejšie materiály, pohodlie pri používaní a odolnosť remienkov Victorinox vám umožnia používať výrobky tejto značky dlhé roky. Navštívte náš internetový obchod alebo náš stacionárny obchod vo Varšave a kúpte si nový remeň Victorinox.

Oficiálny predajca opaskov Victorinox - autorizovaný obchod - distribútor.

Všetky doplnky v našom sortimente pochádzajú od licencovaných distribútorov. V obchode Clock Shop nájdete široký výber opaskov Victorinox, ktoré sú k dispozícii v našom stacionárnom obchode aj online. Garantujeme rýchle dodanie!