Ak chcete využiť ponúkané zľavy a kúpiť si vybrané hodinky za výhodné ceny, odporúčame vám sledovať náš internetový obchod počas celého roka! Čierne týždne 2023 sú akciou s výhodnými ponukami a špeciálnymi zľavami na obľúbené hodinky.
Čítať ďalej

Black Weeks 2023 • Ponuky Až Do -65%

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Na týždne výhodných nákupov značkových hodiniek za atraktívne ceny čaká každý! Čierne týždne 2022 na Watchard.com sú oslavou zliav, výhodných nákupov a limitovaných ponúk na hodinky, smart hodinky a šperky od špičkových značiek!

Čierne týždne - výpredaje hodiniek na Watchard.com

Tento rok si pre seba nájdu vynikajúci produkt za výhodnú cenu tak fanúšikovia elegantných hodiniek, ako aj adrenalínoví nadšenci, ktorí hľadajú smart hodinky. Hodinky od jednej z celosvetovo najuznávanejších značiek, ako sú Michael Kors, Skagen, Fossil, DKNY, Suunto a Casio, budú čoskoro dostupné za nižšie ceny. Náš obchod vám poskytne množstvo možností na výber. Budete si môcť vybrať zo širokej ponuky hodiniek poháňaných quartzovým, automatickým a solárnym strojčekom, ktoré disponujú množstvom funkcií a pekným dizajnom. Ako vám to znie?

Ako dlho trvajú výpredaje?

Ak chcete využiť ponúkané zľavy a kúpiť vybrané hodinky za výhodné ceny, odporúčame vám sledovať náš internetový obchod počas celého roka! Čierne týždne 2022 sú akciou s výhodnými ponukami a špeciálnymi zľavami na obľúbené hodinky. Výpredaje často oznamujeme krátko vopred, pretože chceme, aby sa na Black Weeks dostali do predaja tie najzaujímavejšie ponuky. Naše výpredaje Black Weeks trvajú minimálne 24 hodín, ale nie dlhšie ako niekoľko dní, preto sledujte našu webovú stránku, aby ste nezmeškali tie najlepšie ponuky.

Čierne týždne - čas pre milovníkov výpredajov

Black Weeks je názov rozšírenia Black Friday, v rámci ktorého špeciálne ponuky trvajú dlhšie. Tento sviatok zliav, výhodných nákupov a obmedzených ponúk je z roka na rok populárnejší. Aby sme splnili očakávania našich zákazníkov, zapojíme sa do tohtoročnej akcie aj my a ponúkneme hodinky, smart hodinky a šperky za výhodné ceny. Každý rok ponúkame špeciálne zľavy a akcie so zľavou až 60 %. Preto náš obchod ponúka najlepšie ceny a zákaznícky servis na trhu!

Výpredaje hodiniek na Čierne týždne 2022 na stránke Watchard.com

Každý rok umožňujeme našim zákazníkom vychutnať si tie najlepšie výpredaje na trhu. Náš sortiment sa neustále rozširuje, od hodiniek a inteligentných hodiniek až po šperky a ďalšie produkty. Naša ponuka sa neustále vyvíja v reakcii na potreby zákazníkov, preto zostaňte s nami a užívajte si najlepšie možné výpredajové ceny našich produktov!