Exkluzívna limitovaná edícia: Atlantic Seagold Moonphase zo 14-karátového zlata

Atlantic

Exkluzívna limitovaná edícia: Atlantic Seagold Moonphase zo 14-karátového zlata

Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.

26 október 2023

Značka Atlanic predstavila jedinečný model hodiniek vyrobený zo 14-karátového zlata. Ide o edíciu limitovanú len na 135 kusov. Tento model stelesňuje prestíž, triedu a luxus, ale aj inovatívne technológie. Model s limitným počtom 100 kusov bude k dispozícii v prémiovej hodinárovni.

 
 

Exkluzívne hodinky Atlantic Seagold Moonphase - zlato a dokonalosť v detailoch

Hodinky Atlantic Seagold Moonphase 96741.65.31 majú ručne vyrobený ciferník z brúseného zlata. Doplnený ukazovateľom mesačnej fázy predstavuje mimoriadne elegantný vzhľad. Harmonicky ladí aj s obálkou v rovnakom odtieni. Číslice dopĺňajú štíhle ručičky. Ciferník chráni pred poškodením kvalitné tvrdé zafírové sklo, ktoré podčiarkuje odolnosť týchto exkluzívnych hodiniek. Puzdro s priemerom 40 mm je vyhotovené v zlate 585, vyžaruje nezameniteľný štýl a podčiarkuje luxusný charakter hodiniek. Korunka je profilovaná, čo uľahčuje nastavenie času, a priehľadné zadné puzdro umožňuje obdivovať fungovanie mechanizmu hodiniek, ktorým je automatický, presný chronografický strojček Sellita SW280-1 s 26 drahokamami. Vodotesnosť 5 ATM chráni hodinky pri náhodnom postriekaní vodou.

 

Atlantic Seagold Moonphase

 

Elegantné škatuľky a rotátor sú súčasťou luxusných hodiniek Atlantic Seagold Moonphase

Hodinky Atlantic Seagold Moonphase sú nielen špičkové, krásne zlaté hodinky, ale aj vynikajúca investícia. Je to aj elegantná drevená krabička, v ktorej sa dodávajú. Podčiarkuje triedu a eleganciu modelu. Okrem nej je súčasťou balenia aj alternatívna čierna cestovná krabička potiahnutá kožou. Súčasťou súpravy je aj krásne spracovaný rotátor, ktorý umožňuje odložiť hodinky na poličku bez obáv o zastavenie ich chodu.

 

Ciferník Atlantic Seagold Moonphase

 

Limitovaná edícia hodiniek Atlantic Seagold Moonphase

Hodinky Atlantic Seagold Moonphase s nádherne spracovaným ciferníkom z brúseného zlata a ukazovateľom fázy mesiaca pôsobia neobyčajne elegantne. Zlatý obal podčiarkuje luxusný charakter tohto modelu limitovaného na 135 kusov. Presnosť hodiniek zaručuje automatický strojček Sellita SW280-1 s 26 ložiskovými kameňmi. Súprava sa dodáva s elegantnou drevenou škatuľkou, alternatívnym cestovným puzdrom čalúneným čiernou kožou a otočným strojčekom, ktorý zabezpečuje neprerušovaný chod mechanizmu, aj keď sa hodinky nenosia na zápästí.

 

Veko Atlantic Seagold Moonphase


Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.