Luminox 117 x Skunk Works. Výročná novinka k 35. výročiu značky

Novinky

Luminox 117 x Skunk Works. Výročná novinka k 35. výročiu značky

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

17 jún 2024

Značka Luminox, ktorú v roku 1989 založil Barry Cohen, predstavuje nový model hodiniek Luminox F-117 Nighthawk™ x Skunkworks® XA.6442.H.SET. Model vznikol v spolupráci so Skunk Works® spoločnosti Lockheed Martin, legendárnou jednotkou zodpovednou za konštrukciu technologicky najvyspelejších lietadiel. Nový model sa vyznačuje výnimočnou odolnosťou a presnosťou, čo dokonale odráža inovatívny prístup spoločnosti Skunk Works®.

 
  • Dlhoročná spolupráca značky s americkou obrannou korporáciou Lockheed Martin Corporation je neustálou inšpiráciou pre nové modely.
  • Výročný model zo série AIR venovaný divízii Advanced Development Program alias "Skunk Works".
  • Nízka hmotnosť hodiniek umocnená presnosťou švajčiarskeho strojčeka.
  • Model je k dispozícii v obchode Hodinkovna.sk.
  • Viac informácií o hodinkách nájdete na našom blogu.
 

Luminox a Lockheed Martin. Partnerstvo s bohatou históriou

Spoločnosť Luminox dlhodobo spolupracuje s americkou zbrojárskou korporáciou Lockheed Martin Corporation, ktorá je známa výrobou bojových a prieskumných lietadiel, ako sú SR-71 Black Bird, F-16, F-35 a F117 Nighthawk. Najnovší model zo série AIR je venovaný divízii Advanced Development Program, známej ako"Skunk Works". Skunk Works je tím zodpovedný za vývoj niektorých najznámejších projektov bojových aj experimentálnych lietadiel na svete. Tento pojem označuje aj skupiny v rámci veľkých organizácií, ktoré samostatne pracujú na pokročilých alebo utajovaných projektoch.

 
Pánske hodinky Luminox
 

Jedinečný dizajn a logo spoločnosti SkunkWorks

Model XA.6442.H.SET má jedinečný dizajn, ktorý vzdáva hold spoločnosti Skunk Works. Logo Skunk Works vytlačené pomocou materiálu Super-Luminova sa nachádza na 6. hodine a je vyryté aj na zadnej strane hodiniek. Puzdro s priemerom 44 mm je vyrobené z inovatívneho materiálu CARBONOX, ktorý zabezpečuje odolnosť modelu. Vďaka použitiu materiálu CARBONOX je plášť nielen odolný voči mechanickému poškodeniu, ale je aj mimoriadne ľahký, čo zvyšuje pohodlie nositeľa a zabezpečuje nízku hmotnosť hodiniek (70 g.). Výrazné fluorescenčné prvky Super-Luminova zaručujú vynikajúcu čitateľnosť aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach. Jemné detaily, ako napríklad precízne gravírovanie a starostlivo vybrané materiály, dokazujú, že značka dbá na najvyššiu kvalitu spracovania. Tento model spája špičkovú technológiu s estetikou inšpirovanou legendárnymi leteckými vzormi, čím vytvára jedinečné hodinky ideálne pre skutočných nadšencov letectva.

 

Technické parametre na najvyššej úrovni

Najnovší model Luminox ponúka pôsobivé technické parametre, ktoré určite uspokoja aj tých najnáročnejších používateľov. Je vybavený vysoko presným švajčiarskym strojčekom s ukazovateľom dátumu a zaručuje spoľahlivosť a presnosť charakteristickú pre hodinky s prestížnym označením Swiss Made. Tento mechanizmus zaručuje nielen výnimočnú presnosť merania času, ale aj dlhoročnú prevádzku a minimálne nároky na údržbu. Za zmienku stojí, že hodinky sa vyznačujú aj odolnosťou voči nárazom, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre aktívnych ľudí, tých, ktorí sa venujú extrémnym športom, alebo tých, ktorí pracujú v drsnom prostredí.

 
Hodinky Luminox pre mužov
 

Vďaka 16 tríciovým kapsulám umiestneným na indexoch, ručičkách a rámčeku poskytuje model výnimočnú viditeľnosť v tme. Technológia trícia v kombinácii s materiálom Super-Luminova zaručuje dlhotrvajúce a jasné osvetlenie, ktoré na aktiváciu nevyžaduje externý zdroj svetla. Všetky tieto vlastnosti robia z najnovšieho modelu Luminox nielen spoľahlivé meracie zariadenie, ale aj štýlový doplnok, ktorý v sebe spája pokročilú technológiu a výnimočný dizajn.

 

Bezkonkurenčná vodotesnosť 20 ATM

Hodinky Luminox XA.6442.H.SET sa vyznačujú vodotesnosťou 20 ATM, čo zodpovedá hĺbke až 200 metrov. Vďaka takejto špecifikácii sú hodinky ideálnou voľbou pre potápačov a nadšencov vodných športov, ktorí vyžadujú, aby ich hodinky boli spoľahlivé aj v náročných podmienkach. Vďaka vysokej úrovni vodotesnosti možno hodinky používať na profesionálne ponáranie, ako aj na rekreačné plávanie alebo šnorchlovanie.

 
Pánske hodinky Luminox
 

Záväzok značky k inovatívnemu dizajnu

Hodinky Luminox Heritage Pilot 35th Anniversary Gift SET XA.6442.H.SET sú modelom, ktorý sa oplatí vlastniť nielen pre jeho funkčnosť a odolnosť, ale aj ako štýlový doplnok, ktorý spája modernú technológiu s estetikou inšpirovanou najslávnejšími leteckými projektmi. Sú to hodinky, ktoré uspokoja nadšencov špičkových technológií aj zberateľov vyhľadávajúcich výnimočné modely. Vďaka vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu je Luminox skvelou voľbou pre každého, kto oceňuje inovácie, spoľahlivosť a jedinečný štýl.


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

Ďalšie záznamy od tohto autora

Zobraziť všetky príspevky