Najnovší dizajn U-BOAT Sommerso predstavuje keramický rámik

U-Boat

Najnovší dizajn U-BOAT Sommerso predstavuje keramický rámik

Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.

30 august 2023

Svetlo sveta uzrela ďalšia novinka U-BOAT. Úplne osviežená kultová línia Sommerso bola doplnená o 6 modelov, ktoré predstavujú funkčný a rafinovaný štýl. Od predchádzajúcich modelov sa tieto odlišujú keramickým sintrovaným rámčekom.

 
  • Spoločnosť U-BOAT predstavuje nové modely hodiniek radu Sommerso vybavené keramickým sintrovaným rámikom.
  • K dispozícii sú 3 farby hodiniek, pričom každá z nich je na náramku alebo vulkanizovanom gumovom remienku.
  • Modely sú k dispozícii v obchode Hodinkovna.sk
  • Viac informácií o hodinkách nájdete na našom blogu
 

Potápač kombinujúci štýl a funkčnosť, U-BOAT Sommerso Ceramic

Potápač U-Boat má okrúhle 46 milimetrové puzdro z nehrdzavejúcej ocele so saténovým povrchom. Na jej ľavej strane je umiestnené sériové číslo hodiniek. Na obale je umiestnený jednosmerne rotujúci gradientný keramický sintrový rámik. Ciferníky nových modelov sú v čierno-modrej, čierno-zelenej a čierno-maroónovej farbe. Ciferník je vybavený lineárnymi indexmi a tromi arabskými číslicami, ktoré sú rovnako ako ručičky potiahnuté vrstvou Super-LumiNova. Okrem toho majú hodinky počítadlo dňa v mesiaci s dátumovkou s lupou a subciferník denného času.

 

Pánske hodinky U-BOAT Sommerso Ceramic Blue

 

Ciferník je chránený pred vonkajším poškodením zafírovým sklom. Ako je pre hodinky U-Boat typické, korunka sa nachádza na ľavej strane obalu a je vybavená patentovaným ochranným systémom. Zadné puzdro hodiniek sa tiež skrutkuje 7 skrutkami, čo v kombinácii s pozoruhodnou triedou vodotesnosti 30 ATM umožňuje hodinky používať na plávanie a potápanie. Srdcom nových modelov je automatický strojček Sellita SW 200 s 26 drahokamami a 41-hodinovou rezervou chodu. Okrem toho je vybavený personalizovaným rotorom s logom výrobcu.

 

Pánske hodinky U-BOAT Sommerso Ceramic Green

 

Každá farba hodiniek je k dispozícii v kombinácii s vulkanizovaným gumovým remienkom alebo pevným článkovým náramkom. Výrobca ponúka tieto modely: U-BOAT Sommerso Ceramic Blue 9519, U-BOAT Sommerso Ceramic Blue 9519-MT (náramok), U-BOAT Sommerso Ceramic Green 9520, U-BOAT Sommerso Ceramic Green 9520-MT (náramok), U-BOAT Sommerso Ceramic Bordeaux 9521 a U-BOAT Sommerso Ceramic Bordeaux 9520-MT (náramok).

 

Pánske hodinky U-BOAT Sommerso Ceramic Bordeaux


Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.