Nové taktické hodinky Traser P99 Q

Traser

Nové taktické hodinky Traser P99 Q

Martin Hric

Muž v neustálom pohybe. Ak práve neskúša nejaký nový šport, pravdepodobne je na ceste a chytá stop do Chorvátska. Milovník inteligentných hodiniek a high-tech hodiniek.

11 január 2023

Robustné dvojité puzdro v extrémne ľahkom prevedení, precízny strojček pripravený na dlhoročnú službu a nenahraditeľné tríciové osvetlenie sú len náhradou toho, čo ponúka nová kolekcia hodiniek Traser P99 Q Tactical. Traser sú hodinky, ktoré si vyberá armáda, uniformovaný personál a ako jedny z mála si ich môžu kúpiť aj civilisti. Objavte kvalitu vojenského vybavenia s najnovšou sériou Traser.

Pre koho sú hodinky Traser určené?

Švajčiarska spoločnosť Traser sa špecializuje na výrobu špecializovaných taktických hodiniek, ktoré si vyberajú používatelia uniformovaných služieb, outdooroví a vojenskí fanúšikovia. Osobitným úspechom spoločnosti Traser je, že dodáva hodinky špeciálne na objednávku armády a tieto zariadenia sú nekompromisné výrobky, ktoré fungujú v najťažších podmienkach. Najnovší rad Traser P99 Q Tactical sa vyznačuje robustnou konštrukciou, extrémne nízkou hmotnosťou, vynikajúcou presnosťou a funkčnosťou, ktorá poskytuje vojakovi to najdôležitejšie v teréne. Hodinky si našli svojich priaznivcov aj medzi tými, ktorí sa venujú prežitiu a bushcraftu.

Námorný tracker

Dvojité puzdro - dvojvrstvový obálkový systém

Čo môžu používatelia Traseru očakávať od novej kolekcie P99 Q Tactical? Predovšetkým ešte robustnejší plášť, pripravený na špeciálne úlohy v prachu, blate, špine, nízkych teplotách a akýchkoľvek extrémnych podmienkach. Extrémnu odolnosť zabezpečuje puzdro Duble Case vyvinuté spoločnosťou traser®. Ide o dvojvrstvový plášť so štruktúrou: nehrdzavejúca oceľ + pancier z CFRP chrániaci plášť a rámček. Daný kompozit je polymér vystužený uhlíkovými vláknami s robustnými vlastnosťami:

  • Odolnosť voči vysokým teplotám, jeho štruktúra sa ohýba pri 2000 stupňoch Celzia
  • Zlepšuje odolnosť hodiniek voči magnetickým poliam
  • Je veľmi ľahký a výrazne znižuje hmotnosť hodiniek
  • Vysoká odolnosť voči nárazom a otrasom
  • Je antialergénny
  • Elektricky nevodivé

Ak pridáte tvrdé zafírové sklo, získate vysoko odolné taktické hodinky. Vnútorný antireflektor vám pomôže čítať ciferník bez ohľadu na intenzitu svetla. Samotný fakt, že je na vnútornej strane skla, zaručuje odolnosť a odieranie alebo len čistenie hodiniek Traser nespôsobí odreniny.

Taktické hodinky Traser P99 Q

Pôsobivá odolnosť voči vode pri špeciálnych úlohách

Skrutkovacie puzdro a karbónová korunka so závitom sú zodpovedné za vysokú vodotesnosť hodiniek. Trieda vodotesnosti 20 ATM umožňuje hodinky Traser voľne používať pri dlhodobom kontakte s vodou. Použiteľnosť plne zodpovedá funkčnosti. Používatelia hodiniek P99 Q Tactical môžu využívať otočný rámček s potápačskou stupnicou na oboch stranách. Ľahkému uchopeniu a manipulácii napomáha ergonomický tvar a najmä výstupky. V nulovom bode sú na otočnom rámčeku umiestnené dve tríciové trubice na ľahšie čítanie v hĺbke.

Taktické hodinky Traser P99 Q

Spoľahlivá technológia trigalight® - čitateľnosť za akýchkoľvek podmienok

Náročné podmienky vojenských operácií a tma neobmedzujú použiteľnosť hodiniek Traser P99 Q Tactical, pretože ostatné kolekcie Traser sú vybavené osvetlením Trigalight®, čo sú trubice naplnené plynom H3 trícium. Táto technológia je známa svojou spoľahlivosťou - nemusí sa nabíjať a svieti nepretržite približne 25 rokov. Trigalight® je umiestnený na strategických miestach hodiniek - na ručičkách a na mieste indexov. Svetelný lúč je viditeľný len zo vzdialenosti 3 - 4 metrov, čo zabezpečuje bezpečnosť vojakov počas vojenských operácií. Sklenené tesnenie je zase potiahnuté luminiscenčnou zmesou, ktorá vydáva jemné zelené svetlo, keď sú hodinky vystavené slnečnému alebo umelému svetlu.

Podsvietenie hodiniek Traser

Funkčný strojček Swiss Made s batériou s dlhou životnosťou

V taktických hodinkách nie je priestor na chyby alebo nedostatky. Ich dizajn, presnosť a komfort používania musia fungovať na 100 % bez ohľadu na podmienky. Preto je výber mechanizmu, ktorý bude hodinky poháňať, taký dôležitý. Séria Traser P99 Q Tactical je kolekcia quartzových hodiniek so švajčiarskym strojčekom Ronda 517 s pôsobivou životnosťou batérie až 45 mesiacov. Medzi funkcie kalibra patrí ukazovateľ hodín, minút a sekúnd, 24-hodinový ukazovateľ a ukazovateľ dátumu, ktorý je k dispozícii v angličtine a nemčine (vymeniteľný pomocou korunky). Tento švajčiarsky strojček je vybavený aj funkciou EOL, čo je indikátor slabej batérie. Presnosť chôdze modelu Ronda 517 je -10/+20 sekúnd za mesiac.

Pánske hodinky Traser P99 Q Tactical

Vyberte si Traser P99 Q Tactical - varianty kolekcie

Na trh bolo uvedených šesť modelov pištole Traser P99 Q Tactical - na výber sú farebné varianty a výroba. Kolekcia je vyhotovená v modrej, čiernej a zelenej farbe. V závislosti od svojich potrieb si zákazník môže vybrať hodinky s textilným remienkom NATO alebo model s gumovým remienkom. Obidve možnosti sú plne prispôsobené na použitie v exteriéri, dobre sa držia na zápästí a predovšetkým spĺňajú úlohu taktických hodiniek.

Pánske hodinky Traser P99 Q Tactical Blue

Hodinky Traser dostupné v obchode Hodinkovna

Už viete, ako budete hodinky Traser P99 Q Tactical používať? Ak áno, neváhajte a nakupujte - máme všetky varianty najnovšieho sortimentu Traser . Na každý sa poskytuje 4-ročná záruka (v rámci Poľska), 2-ročná medzinárodná záruka a 10-ročná záruka Trigalight®. Nájdete tu aj ďalšie rady od švajčiarskeho výrobcu a množstvo vojenských hodiniek od renomovaných značiek.


Martin Hric

Muž v neustálom pohybe. Ak práve neskúša nejaký nový šport, pravdepodobne je na ceste a chytá stop do Chorvátska. Milovník inteligentných hodiniek a high-tech hodiniek.