Novinka od spoločnosti Hirsch. Revolučné opasky pripravené na leto!

Novinky

Novinka od spoločnosti Hirsch. Revolučné opasky pripravené na leto!

Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.

21 jún 2024

Značka Hirsch je už roky synonymom remienkov na hodinky najvyššej kvality, ktoré spájajú tradičné remeselné spracovanie s modernou technológiou. Za svoj úspech značka vďačí zmyslu pre detail a neustálym inováciám, ktoré spôsobili revolúciu na trhu s hodinkami. Nové kolekcie, ako napríklad Performance a Premium Caoutchouc, sa nepochybne stanú ikonickými medzi milovníkmi hodiniek na celom svete, pretože ponúkajú bezkonkurenčnú odolnosť a pohodlie pri nosení.

  • Značka Hirsch ponúka nové vysokokvalitné remienky, ktoré pomôžu zmeniť vzhľad vašich obľúbených hodiniek.
  • Prítomnosť hypoalergénnej povrchovej úpravy Pro Skin v záujme vášho zdravia.
  • Vodoodolné materiály, ktoré umožňujú používanie v rôznych podmienkach.
  • Viac informácií o remienkoch a hodinkách nájdete na našom blogu.

Bezkonkurenčná odolnosť a pohodlie

Nové remienky od spoločnosti Hirsch zaujmú nielen svojou funkčnosťou, ale aj vzhľadom. Modely ako Grand Duke s aligátorovým reliéfom na talianskej teľacej koži a športový Heavy Calf ponúkajú sofistikovanú eleganciu, ktorá sa hodí ku každodenným aj športovým hodinkám. Tieto remienky majú výrazné prešívanie, funkčné otvory a športové zapínanie z nehrdzavejúcej ocele pre dynamický a moderný vzhľad. Sú tiež vodotesné, odolné proti poškriabaniu a vyrobené z najkvalitnejších materiálov pre pohodlné nosenie a dlhú životnosť.

Remienky hodiniek Hirsch

Najnovšie vlastnosti. Vodotesnosť a odolnosť proti poškriabaniu

Jednou z najdôležitejších vlastností nových remienkov Hirsch je ich výnimočná odolnosť voči vode a poškriabaniu, vďaka čomu sú nepostrádateľným príslušenstvom pre najnáročnejších používateľov. Modely ako Carbon, vyrobené z vysokokvalitnej high-tech kože s karbónovou štruktúrou, poskytujú výnimočnú odolnosť aj v extrémnych podmienkach. Vďaka pokročilej odolnosti voči vode a rýchloschnúcemu materiálu sú ideálne pre aktívny životný štýl a zároveň ponúkajú bezkonkurenčný komfort a spoľahlivosť pri nosení. Okrem toho ich prepracovaný dizajn a precízne spracovanie poskytujú dokonalú kombináciu funkčnosti a estetiky, čím spĺňajú očakávania najnáročnejších zákazníkov.

Široká škála farieb a vzorov na každú príležitosť

Značka si uvedomuje dôležitosť estetiky a rozmanitosti, preto nová kolekcia remienkov hodiniek ponúka širokú škálu farieb a vzorov, ktoré sú ideálne na každú príležitosť. Kolekcia siaha od klasických odtieňov, ako je čierna a hnedá, až po odvážnejšie farby vrátane žltej, oranžovej a modrej, čo zákazníkom umožňuje vyjadriť svoj individuálny štýl. Rozmanitosť dizajnov, od elegantných a formálnych až po športové a ležérne, znamená, že každý si môže nájsť niečo, čo dokonale vyhovuje jeho potrebám a estetickým preferenciám. Vďaka tomu sú opasky Hirsch dokonalým doplnkom každodenného aj špeciálneho oblečenia a ponúkajú nielen funkčnosť, ale aj jedinečný štýl a eleganciu.

Hirschove opasky

Technológia a inovácie. Termoregulácia a ekológia

Spoločnosť Hirsch zavádza aj inovatívne riešenia na zvýšenie komfortu nosenia popruhov. Kolekcia Performance s gumovým jadrom a integrovanou termoreguláciou zabezpečuje optimálne odvetrávanie zápästia, ktoré je dôležité najmä pri športe. Okrem toho modely ako Arne vyrobené z recyklovaného PET materiálu z oceánov zdôrazňujú záväzok značky k udržateľnosti a ochrane životného prostredia.

Povrchová úprava Pro Skin a hypoalergénne materiály pre starostlivosť o vaše zdravie

Pre osoby s citlivou pokožkou ponúka spoločnosť Hirsch špeciálne popruhy s povrchovou úpravou Pro Skin, vyvinuté v spolupráci s Univerzitnou dermatologickou klinikou vo Viedni. Vďaka gumovému jadru sú modely ako John nielen vodotesné, ale aj úplne vegánske a šetrné k pokožke, čo z nich robí ideálnu voľbu pre nositeľov, ktorí dbajú o svoje zdravie a sú ekologickí. Povrchová úprava Pro Skin poskytuje dodatočnú ochranu proti podráždeniu a zaručuje maximálne pohodlie pri nosení aj v tých najnáročnejších podmienkach. Použitie ekologických materiálov navyše zdôrazňuje záväzok značky podporovať udržateľnosť.

Hirschov opasok

Perfektná voľba pre každého milovníka hodiniek

Nové kolekcie remienkov Hirsch spájajú tradíciu s modernosťou, eleganciu s funkčnosťou a inovácie so starostlivosťou o životné prostredie. Vďaka výnimočnej kvalite a pokročilým technológiám sú remienky Hirsch dokonalou voľbou pre každého milovníka hodiniek, ktorý hľadá spoľahlivé a štýlové riešenia na leto.


Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.