Pocta hrdinom každodenného života - hodinky Luminox Pacific Diver 3120 "Thank You for Your Service"

Luminox

Pocta hrdinom každodenného života - hodinky Luminox Pacific Diver 3120 "Thank You for Your Service"

Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.

04 september 2023

Luminox je medzinárodne uznávaná značka, ktorá vytvára hodinky navrhnuté na fungovanie v extrémnych podmienkach. Z tohto dôvodu sa vyznačujú odolnosťou a použitím vysokokvalitných materiálov. To všetko preto, aby hodinky mohli používať okrem iného aj vojenské a iné záchranné služby. V septembri značka predstavila novú limitovanú edíciu modelu Pacific Diver 3120.

  • Spoločnosť Luminox predstavuje limitovanú edíciu modelu Pacific Diver 3120.
  • Model Pacific Diver 3120 "Thank You for Your Service" je venovaný tým, ktorí slúžia v prospech ostatných.
  • Hodinky sú dostupné v obchode Hodinkovna.sk.
  • Viac informácií o hodinkách nájdete na našom blogu.

Limitovaná edícia Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET - hodinky, ktoré vzdávajú hold ľuďom slúžiacim iným.

Spoločnosť Luminox 1. septembra uviedla na trh nové hodinky Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET Limited Edition, ktoré sú limitované na 1 000 kusov. Tento model bol vytvorený na vzdanie úcty a rešpektu ľuďom, ktorí denne slúžia druhým prostredníctvom svojej profesionálnej práce alebo dobrovoľníckej činnosti, ktorá si vyžaduje osobnú obetu a často aj ohrozenie vlastného života. Hodinky vzdávajú hold lekárom, zdravotným sestrám, učiteľom, policajtom, hasičom a mnohým ďalším nezištným povolaniam, ktoré majú význam v živote každého z nás. Hodinky majú fialový remienok, pretože táto farba sa považuje za symbol krvi tých, ktorí zahynuli vo vojne, a tradične sa fialová farba spája s osobami vykonávajúcimi rôzne druhy verejnej služby.

Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET Limited Edition

Jedinečné hodinky Pacific Diver 3120 Thank You for Your Service XS.3121.BO.TY.SET - spoľahlivosť a funkčnosť, ako sa na Luminox patrí

Hodinky Pacific Diver3120 "Thank You for Your Service" XS.3121.BO.TY.SET majú 44 mm, čierne oceľové puzdro. Je vybavený jednosmerne rotujúcim rámčekom z materiálu CARBONOX™. Čierny ciferník je vybavený 2 arabskými číslicami a 9 lineárnymi indexmi. Na 3. hodine sa nachádza počítadlo dňa v týždni a dátumu. V oblúku medzi 1. a 4. hodinou sa nachádza fialový nápis "Thank You for Your Service".

Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET Limitovaná edícia s nápisom na ciferníku

Ako každý iný ciferník na hodinkách Luminox, aj tento využíva tríciové osvetlenie svetelnou technológiou Luminox, ktoré zabezpečuje vynikajúcu viditeľnosť na prvý pohľad za všetkých svetelných podmienok až po dobu 25 rokov. Indexy aj ručičky sú podsvietené. Ciferník je chránený pred poškodením zafírovým sklom s antireflexnou úpravou. Srdcom hodiniek je švajčiarsky quartzový strojček Ronda 515. Model má skrutkovateľnú korunku a skrutkovateľný rámček, ktorý s hodnotou vodotesnosti 20 ATM umožňuje plávanie a potápanie bez nutnosti vybratia hodiniek. Okrem fialového remienka sa v súprave dodáva aj čierny gumený remienok.

Luminox Pacific Diver Thank You For Your Service SET Limitovaná edícia osvetlenia


Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.