Ponorte sa do dobrodružstva s novým radom hodiniek Suunto Ocean!

Novinky

Ponorte sa do dobrodružstva s novým radom hodiniek Suunto Ocean!

Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.

18 jún 2024

Fínska značka Suunto, známa svojimi vynikajúcimi kompasmi, potápačskými počítačmi a outdoorovými hodinkami, uvádza na trh nový rad Ocean. Kolekcia čerpá inšpiráciu z dobrodružstiev na súši aj pod vodou a kombinuje potápačské funkcie s univerzálnymi športovými a outdoorovými možnosťami. Línia Ocean je výsledkom dlhoročných skúseností spoločnosti Suunto s vytváraním špičkového vybavenia pre dobrodruhov. Nové modely ponúkajú dokonalú kombináciu presnosti, spoľahlivosti a štýlu, ktorá sprevádza nadšencov aktívneho životného štýlu na každej expedícii.

  • Suunto rozširuje svoj sortiment o odborne navrhnutý rad Ocean.
  • Tri nové modely, ktoré dobývajú trh s hodinkami.
  • Rozmanitosť funkcií, vysokokvalitné materiály a dokonale zvolené farby vytvárajú niečo, čo nielenže spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov, ale zaujme aj štýlovým a moderným dizajnom.
  • Hodinky sú dostupné v obchode Hodinkovna.sk.
  • Viac informácií o hodinkách nájdete na našom blogu.

Výnimočný dizajn a odolné materiály

Rad hodiniek Suunto Ocean sa vyznačuje moderným a zároveň praktickým dizajnom, ktorý dokonale zodpovedá duchu dobrodružstva. Puzdrá modelov sú vyrobené z odolného polyamidového kompozitu vystuženého sklenými vláknami, vďaka čomu sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči poškodeniu. Remienky hodiniek sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo im dodáva eleganciu a zdôrazňuje ich robustnú konštrukciu. Každý model z kolekcie je vybavený 1,43-palcovým dotykovým displejom AMOLED, ktorý ponúka jasný a zreteľný obraz aj za sťažených svetelných podmienok. Obrazovka AMOLED, známa svojou energetickou účinnosťou a vynikajúcou kvalitou zobrazenia, zlepšuje používateľský zážitok a umožňuje čítať všetky údaje na prvý pohľad.

Hodinky Suunto Ocean
Suunto Ocean

Kolekcia Suunto Ocean zahŕňa tri modely: Suunto-SS050982000, Suunto-SS050984000 a Suunto-SS050983000. Každý z nich sa dodáva s pohodlným silikónovým remienkom, ktorý zaručuje pohodlie aj počas dlhodobého používania. Všetky hodinky sú tiež vybavené zafírovým sklom, ktoré je mimoriadne odolné proti poškriabaniu, čo ešte zvyšuje ich odolnosť. Každý detail hodiniek Suunto Ocean bol vyrobený s maximálnou starostlivosťou, čo je vidieť na precíznom spracovaní a vysokokvalitných materiáloch použitých pri ich výrobe. Moderný fínsky dizajn týchto modelov dokonale spája estetiku s funkčnosťou, vďaka čomu sú dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé vybavenie na každodenné používanie aj na tie najnáročnejšie situácie.

Rozsiahle potápačské funkcie v jednom zariadení

Čaro potápania spočíva v nečakaných objavoch a hodinky Suunto Ocean navrhnuté tak, aby ste čo najlepšie využili každú minútu strávenú pod vodou. Modely radu Suunto Ocean sú pokročilé potápačské počítače a športové hodinky v jednom, navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky rekreačných aj technických potápačov! Modely ponúkajú rôzne režimy potápania vrátane jednoduchého a ľahkého používania s jednou vzduchovou alebo nitroxovou fľašou a dodatočnej podpory viacerých plynov pre technických potápačov. Séria je vybavená aj špeciálnymi widgetmi a alarmami pre freediving, ktoré vám umožnia naplno využiť každú minútu strávenú pod vodou. Bezdrôtové monitorovanie tlaku vo fľaši zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pri potápaní. Vďaka režimom potápania prispôsobeným všetkým podvodným aktivitám Suunto Ocean uľahčuje objavovanie podmorského sveta amatérom aj profesionálom.

Suunto Ocean

Všestranné športové a outdoorové možnosti

Hodinky radu Ocean ponúkajú okrem potápania viac ako 95 športových režimov, takže sú ideálne na akýkoľvek typ aktivity. Sú vybavené výkonnou lítium-iónovou batériou pre dlhodobé používanie. Okrem toho sú vybavené aj algoritmom Suunto Bühlmann 16 GF, kompasom, teplomerom, predpoveďou počasia, počítadlom krokov a spálených kalórií a inteligentnými budíkmi. Farebný dotykový displej so zámkom obrazovky zabezpečuje intuitívne ovládanie, zatiaľ čo početné doplnkové funkcie, ako sú časovač, stopky, dvojitý čas, budík a ovládanie hudby, zvyšujú používateľský komfort. Za zmienku stojí aj to, že každé hodinky Suunto Ocean sa dodávajú s vymeniteľným remienkom, čo uľahčuje osvieženie vzhľadu. Navyše, remienky z predchádzajúcej generácie sú vhodné pre tieto modely, čo používateľom umožňuje používať príslušenstvo, ktoré už vlastnia. Okrem toho sú k dispozícii nové remienky určené pre modelový rad Ocean, ktoré ponúkajú ešte viac možností personalizácie a pohodlia pri nosení.

Aplikácia Suunto

Dobrodružstvo ešte nikdy nebolo tak blízko

Suunto Ocean je dokonalý spoločník na objavovanie rôznych miest - na súši aj pod vodou. Vďaka prvotriednemu fínskemu dizajnu a pokročilým funkciám pre potápanie, šport a outdoor vám táto kolekcia umožní vyťažiť maximum z každej aktivity. Ponorte sa do dobrodružstva so Suunto Ocean!


Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.