Veľvyslanec Yema na póle s hodinkami Superman 500 GMT!

Novinky

Veľvyslanec Yema na póle s hodinkami Superman 500 GMT!

Martin Hric

Muž v neustálom pohybe. Ak práve neskúša nejaký nový šport, pravdepodobne je na ceste a chytá stop do Chorvátska. Milovník inteligentných hodiniek a high-tech hodiniek.

08 marec 2023

Potvrdenie odolnosti hodiniek pochádza z ich testovania v náročných podmienkach. Značka Yema si je svojimi prístrojmi taká istá, že jeden z nich bude mať na zápästí ambasádor značky počas expedície na južný pól. 40 dní v nielen náročných, ale aj extrémnych podmienkach s hodinkami Yema Superman 500 GMT! Podrobnosti o fascinujúcej expedícii a kolekcii nájdete tu.

  • Pierre Hedan je ambasádorom značky Yema, ktorý bude hodinky testovať pri teplote -47 °C.
  • Hodinky Yema Superman 500 GMT si budete môcť zakúpiť v bežnej kolekcii v našom obchode.
  • Hodinky sú poháňané strojčekom YEMA3000 manufaktur GMT.
  • Viac informácií o hodinkách nájdete na našom blogu

Hodinky Yema počas expedície Polheim

Pierre Hedan je 25-ročný cestovateľ a ambasádor značky Yema, ktorý v novembri povedie expedíciu Polheim do Antarktídy s hodinkami YEMA Superman 500 GMT na zápästí. Cesta na severný pól bude trvať 40 dní, počas ktorých športovec prejde na lyžiach 650 km. Sprevádzať ho budú nízke teploty, premenlivá nadmorská výška a slnečný svit 24 hodín denne. Hodinky Yema budú musieť prežiť aj teploty -47 °C alebo sa otestovať na antarktickej náhornej plošine (3 200 m). Cieľom tejto mimoriadnej expedície sú klimatické opatrenia: lekársky výskum, získavanie poznatkov v oblasti optimalizácie zdrojov a energie a následné vzdelávanie v školách a firmách. Veľvyslanec má na svojom konte už aj ďalšie úspechy. Vystúpil už na najvyššie vrcholy Afriky (Kilimandžáro) a Európy (Mont Blanc).

Pierre Hedan Yema veľvyslanec

Špecifikácie hodiniek Yema Superman 500 GMT

Hodinky Superman 500 GMT bude možné kúpiť ako stálu súčasť kolekcie. Dostupnosť týchto modelov už môžete sledovať v našom obchode, vrátane hodiniek Yema Superman 500 GMT Pepsi YGMT22B39-AMS. Pôsobivá vodotesnosť 500 metrov je výsledkom novo navrhnutej korunky s vylepšeným uzamykacím mechanizmom, pevnejšieho skrutkovacieho 2,2 mm hrubého zadného krytu a vypuklého 2,6 mm hrubého zafírového skla. Úprava rôznych komponentov bola zameraná aj na zlepšenie úchopu a ovládania hodiniek Yema. Kolekcia bola vytvorená pre všetkých cestovateľov, preto je čas GMT spolu s rámčekom (24 kliknutí) umožňujúci odčítanie 3 časových pásiem. Špecifickosť Antarktídy je zachytená v dizajne lunety, ktorá je rozdelená na dve rovnaké farebné časti. Tie symbolizujú antarktický deň a noc, t. j. obdobia trvalej tmy alebo trvalého slnečného svitu, ktoré sa vyskytujú.

Predná strana a veko hodiniek Yema Superman 500 GMT

Yema vybavila modelový rad Supermanem 500 GMT manufaktúrnym GMT kalibrom YEMA3000, ktorý má lepší výkon ako štandardné kalibre ETA, Sellita, Miyota. Sú nastaviteľné s odchýlkou +/- 10 sekúnd za deň. Medzi všetkými modelmi si môžete vybrať z dvoch veľkostí: s 39-milimetrovým alebo 41-milimetrovým puzdrom. Každé hodinky sú zároveň akýmsi kompasom svetových strán južnej pologule. Stačí nasmerovať 12-hodinový ukazovateľ smerom k slnku - línia sever/juh sa nachádza v polovici vzdialenosti medzi 12-hodinovým ukazovateľom a hodinovou ručičkou. Štýl zachytáva vintage atmosféru a v kombinácii s takýmto elegantným spracovaním si určite nájde svojich priaznivcov, a či sa to Pierrovi Hedanovi podarí? To sa dozvieme už o niekoľko mesiacov.

Hodinky Yema Superman 500 GMT YGMT22B39-AMS

Martin Hric

Muž v neustálom pohybe. Ak práve neskúša nejaký nový šport, pravdepodobne je na ceste a chytá stop do Chorvátska. Milovník inteligentných hodiniek a high-tech hodiniek.