Keď sa technológia stretne s mágiou. Zoznámte sa s hodinkami Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition

G-SHOCK

Keď sa technológia stretne s mágiou. Zoznámte sa s hodinkami Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition

Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.

27 október 2023

Spoločnosť Casio oznámila svoju najnovšiu spoluprácu a zároveň predstavila jej výsledok. Ide o model, ktorý určite zaujme fanúšikov jednej z najpopulárnejších online hier na svete. Predstavujeme hodinky G-SHOCK Original League of Legends Special Edition.

 
  • Spoločnosť Casio uvádza na trh nový model G-SHOC venovaný kultovej online hre League of Legends.
  • Hodinky Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition sú solárne napájaný multifunkčný model s bohatými detailmi pripomínajúcimi populárnu hru.
  • Model je k dispozícii v obchode Hodinkovna.sk.
  • Viac informácií o hodinkách nájdete na našom blogu.
 

Technológia sa stretáva s mágiou v hodinkách Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition

Hodinky Casio sú celé vyrobené z kovu a využívajú magickú technológiu Hextech, ktorá je taká dôležitá pre svet Runeterra v hre League of Legends. Remienok a časť náramku boli vyrobené pomocou iónovej technológie. Najprv v zlatej a potom v čiernej farbe, ktorá bola následne zase čiastočne odstránená, aby sa vytvoril opotrebovaný a zostarnutý efekt. Výrazné modré prvky na displeji LCD a inde (značky nad indexmi, ukazovateľ) vnášajú do sveta hodiniek G-SHOCK hextechnické spojenie mágie, vedy a technológie.

 

Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition

 

Hodinky Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition GM-B2100LL-1AER sú bohaté na symboly odkazujúce na hru League of Legends. Na jednom článku náramku je vygravírovaný erb mesta Piltover, čo je odkaz na mesto, kde bola vytvorená magická technológia Hextech. Druhý článok náramku, zadná strana puzdra a zapínanie náramku sú zase zdobené logom League of Legends. Hodinky Casio sú navyše zabalené v špeciálne navrhnutej škatuľke.

 

Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition box

 

Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition - multifunkčné, na solárny pohon, s vysokou odolnosťou voči vode

Hodinky Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition GM-B2100LL-1AER majú sivozlatý kryt z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je navyše potiahnutý vrstvou IP. Rovnakou technológiou a z rovnakého materiálu je vyrobený aj náramok. Ciferník je vybavený displejom, indikátorom stavu batérie a luminiscenčnou vrstvou na ručičkách a indexoch. Celý ciferník je podsvietený dvoma LED diódami a pred poškodením ho chráni minerálne sklo.

 

Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition kryt

 

Medzi funkcie tohto modelu patrí 5 denných budíkov, Bluetooth Smart, svetový čas, 12- a 24-hodinový formát, funkcia pohybu ukazovateľa, automatický kalendár, odolnosť voči vibráciám, čas smartfónu, nárazuvzdorný systém, stopky, časovač, zobrazenie dní v týždni v rôznych jazykoch alebo funkcia strateného telefónu. Hodinky majú skrutkovacie puzdro, ktoré v kombinácii s vodotesnosťou 20 ATM umožňuje voľné plávanie a potápanie bez akvalungu. Model je založený na mechanizme Tough Solar.

 

Casio G-SHOCK Original League of Legends Special Edition podsvietenie


Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.