Milujete kvalitu švajčiarskych hodiniek a zároveň máte radi britský štýl? Charles BowTie je odpoveďou na vaše potreby. Táto značka, založená v roku 2017, je kvintesenciou sofistikovaného štýlu a špičkovej kvality. Pozrite sa, ktoré hodinky najlepšie podčiarknu váš štýl.

Čítať ďalej

Hodinky Charles Bowtie

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Švajčiarske hodinky sú najlepšie spracované modely. V kombinácii s jedinečným britským štýlom sa stávajú skutočnou lahôdkou pre každého fanúšika hodinárskeho remesla. Preskúmajte značku Charles BowTie a zoznámte sa s jej jedinečným dizajnom a spracovaním.

Charles BowTie - história značky

História značky Charles BowTie nie je dlhá, ale je veľmi zaujímavá. Eric Loth, zakladateľ značky, bol už v hodinárskom priemysle dobre známy. Spolupracoval s takými známymi spoločnosťami ako Graham a Alex Benlo, ktorých bol spoluzakladateľom, ale vždy hľadal vlastnú kariérnu cestu. Tak vznikla značka Charles BowTie, ktorá bola uvedená na trh v roku 2017. Je to značka, ktorá nie je na trhu dlho, ale jedno je isté - zamiluje si ju aj ten najväčší znalec hodiniek.

Čím sa hodinky Charles BowTie odlišujú?

Hodinky Charles BowTie sú skutočným majstrovským dielom. Je to zrejmé už na prvý pohľad pri pohľade na ciferník. Je v zaujímavom farebnom prevedení, ktoré upúta pozornosť každého. Ku každému modelu sa dodáva aj efektný motýlik, ktorý dodá každému mužovi noblesu. Je v nich cítiť britský zmysel pre luxus najvyššieho rangu. Vďaka obálkam z tých najlepších materiálov a vymeniteľným remienkom, v prípade tých z materiálu NATO, je tu cítiť švajčiarsku precíznosť a spracovanie, ktoré úplne mení vnímanie konkrétneho modelu. Každý z nich je preto multifunkčný, pretože sa hodí na každú príležitosť. Čím sa značka Charles BowTie odlišuje? Najlepšie to zhrnul zakladateľ spoločnosti Eric Loth - hodinky Charles BowTie "zvýšia váš zmysel pre noblesu s nádychom triedy a poskytnú cenovo dostupný vstup do sveta luxusu".

Hodinky Charles BowTie - prehľad najzaujímavejších sérií

Hodinky Charles BowTie ponúkajú univerzálny štýl a vyhotovenie, vďaka ktorému je väčšina modelov unisex. Vyberte si model, ktorý sa vám páči najviac, bez ohľadu na pohlavie!

Synonymom triedy a elegancie je jednoznačne séria Kingdom. Ide o modely v tlmených farbách, ktoré sa hodia na každú príležitosť. Na minimalistických ciferníkoch sa objavuje len jemná dekorácia motýlika. Tieto modely sa môžu rýchlo zmeniť na menej formálne, ak vymeníte remienok za remienok z látky. Na každú príležitosť sa hodí nejaká séria.

O niečo extravagantnejšia je kolekcia Roundel. Ide o modely v oveľa ležérnejšom štýle, všetky s efektnými obálkami v podobe farebných kruhov. Sú zavesené na remienkoch z materiálu NATO, takže sú veľmi pevné na každodenné používanie. Podčiarknite svoj originálny štýl hodinkami Charles BowTie Roundel!

Obchod s hodinkami Charles BowTie vo Varšave

Charles BowTie je značka, s ktorou každý zákazník podčiarkne svoj jedinečný štýl. Navštívte náš stacionárny obchod alebo webovú stránku Zegarownia.pl a zaobstarajte si precízne spracované hodinky Charles BowTie. Vo Varšave nájdete hodinky tejto spoločnosti za najlepšie ceny.

Oficiálny predajca hodiniek Charles BowTie - autorizovaný obchod - distribútor.

Obchod Zegarownia ponúka originálne hodinky Charles BowTie dodávané z oficiálnej distribúcie tejto značky v Poľsku. Zabezpečujeme rýchlu expedíciu tovaru objednaného v internetovom obchode. Pozývame vás tiež na nákup do nášho stacionárneho showroomu.