Švajčiarske vreckové nože sú výrobkom, ktorý je známy po celom svete. Medzi najobľúbenejšie patria modely značky Victorinox. Táto pozoruhodná značka, ktorá má viac ako storočnú tradíciu. Prečo sú jej vreckové nože najlepšie? Predovšetkým preto, že pri výrobe sa používajú tie najkvalitnejšie materiály a dizajnéri sú skutočnými odborníkmi vo svojom odbore. Nie je teda divu, že vreckový nôž od tejto značky je spoľahlivým doplnkom, ktorý sa vám bude hodiť v mnohých dôležitých chvíľach.

Čítať ďalej

Vreckové Nože Victorinox

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Značka Victorinox je všeobecne uznávaná spoločnosť spojená s výrobou špičkových výrobkov z ocele. Tradícia značky siaha až do roku 1884, keď začala vyrábať multifunkčné vreckové nože, vďaka ktorým si získala medzinárodné uznanie.

Victorinox - viac ako storočná tradícia

Spoločnosť Victorinox založil Karl Elsener v roku 1884 v meste Ibach vo švajčiarskom kantóne Schwyz. Spočiatku sa spoločnosť volala "Victoria" na počesť zakladateľovej matky, ale po zavedení nehrdzavejúcej ocele "inox" spoločnosť prijala názov "Victorinox". Len niekoľko rokov po začiatku podnikania bol nôž vytvorený Elsenerom patentovaný. Tento model sa vyrába dodnes a je známy ako švajčiarsky dôstojnícky nôž. Značka sa tak natrvalo zapísala do povedomia mnohých ľudí na celom svete vďaka spoľahlivosti výrobkov, ktoré vyrába.

Ktorú sériu vreckových nožov Victorinox by ste si mali vybrať?

Všetky vreckové nože Victorinox sú nástroje na prežitie: majstri multitaskingu, ktorí sa osvedčia v každej situácii. Najobľúbenejšie modely vreckových nožov Victorinox sú Spartan, Sportsman, Huntsman, Classic, Rucksack, Camper. V základnej verzii sú to presné a robustné rezné nástroje, zatiaľ čo ich najmodernejšie odrody umožnili cestovanie do vesmíru a opravu motorov. Výrobky tejto svetoznámej značky preto s obľubou používa švajčiarska armáda, NASA a dokonca aj samotný MacGyver!

Predajňa vreckových nožov Victorinox vo Varšave

Najkvalitnejšie materiály, komfort pri používaní a odolnosť vreckových nožov Victorinox zaručujú dlhoročné používanie výrobkov tejto značky. Navštívte náš internetový obchod alebo náš kamenný obchod vo Varšave a kúpte si svoj vysnívaný vreckový nôž Victorinox.

Oficiálny predajca vreckových nožov Victorinox - autorizovaný obchod - distribútor.

Všetko príslušenstvo v našom sortimente pochádza od licencovaných distribútorov. V Clockworks nájdete široký výber vreckových nožov Victorinox, ktoré sú k dispozícii v našom stacionárnom obchode aj online. Rýchle dodanie zaručené!