Hodinky G-Shock patria medzi najobľúbenejšie, ak nie najobľúbenejšie hodinky na svete. Ich dynamický dizajn, rozmanité funkcie, štýl a povesť znamenajú, že každý model si každým dňom získava viac a viac priaznivcov a staršie, klasickejšie hodinky z tejto série už získali status legendy.

Čítať ďalej

Hodinky G-Shock

(173)

Stránka
Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller
 8. Bestseller
  Hodinky Pánske G-SHOCK Casio Hodinky Pánske G-SHOCK Casio
  Bezplatné doručenie 24H
  118,00 €

  G-SHOCK Casio GA-700-1BER

  Bezplatné doručenie 24H
 9. Bestseller
  Hodinky Pánske G-SHOCK Casio Hodinky Pánske G-SHOCK Casio
  Bezplatné doručenie 24H
  128,00 €

  G-SHOCK Casio GA-110-1BER

  Bezplatné doručenie 24H
 10. Bestseller
 11. Bestseller
 12. Bestseller
 13. Bestseller
  Hodinky Pánske G-SHOCK Casio Hodinky Pánske G-SHOCK Casio
  Bezplatné doručenie 24H
  103,00 €

  G-SHOCK Casio GA-100B-4AER

  Bezplatné doručenie 24H
 14. Bestseller
 15. Bestseller
 16. Bestseller
 17. Bestseller-30%
  Hodinky Pánske G-SHOCK The Origin Hodinky Pánske G-SHOCK The Origin
  Bezplatné doručenie 24H
  125,00 € 88,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 88,00 €

  G-SHOCK The Origin DW-5600LS-2ER

  Bezplatné doručenie 24H
 18. -10%
  Hodinky Pánske G-SHOCK Original Blue Paisley Hodinky Pánske G-SHOCK Original Blue Paisley
  Bezplatné doručenie 24H
  149,00 € 134,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 134,00 €

  G-SHOCK Original Blue Paisley GW-B5600BP-1ER

  Bezplatné doručenie 24H
Stránka
Najobľúbenejšie

Casio je nesporným japonským magnátom - za svoj úspech v celosvetovom meradle môže vďačiť svedomitej práci pri hľadaní a postupnom zavádzaní stále novších technických riešení. Rad G-SHOCK je jedným z najznámejších radov športových hodiniek. Dizajnéri a inžinieri starostlivo pracovali na každom detaile hodiniek G-SHOCK a poskytli svojim zákazníkom výrobok, ktorý spĺňa všetky tréningové požiadavky a odolá náročným poveternostným podmienkam. Inovatívne riešenia otvorili spoločnosti Casio cestu k najlepším športovým hodinkám.

Hodinky G-Shock a ich legendárna odolnosť

Hodinky Casio G-Shock sú hodinky vybavené inovatívnym systémom proti otrasom, ktorý umožňuje, aby hodinky zostali plne funkčné počas všetkých druhov športov. To nie je jediný prvok, vďaka ktorému sú hodinky Casio G-SHOCK určené aj pre ľudí s aktívnym životným štýlom. Sú vyrobené z ľahkého, nerozbitného a ľahko čistiteľného plastu a gumy. Ciferník hodiniek chráni mimoriadne odolné minerálne sklo. Všetky hodinky z tejto kolekcie sú úplne vodotesné až do hĺbky 200 metrov, takže sú vhodné aj na vodné športy. Medzi ďalšie funkcie hodiniek G-Shock patrí osvetlenie ciferníka, zobrazenie dátumu, časovač, zobrazenie času pre rôzne časové pásma, budíky s možnosťou odloženia budenia.

Objavte pozoruhodné funkcie pánskych hodiniek G-Shock od spoločnosti Casio

Hodinky G-Shock sú také obľúbené, že sa dočkali už niekoľkých vydaní. V našom obchode nájdete celkom desiatky modelov z tejto kolekcie, ktoré sa vyznačujú rôznymi doplnkovými funkciami. Pre tých, ktorí uprednostňujú len ochranu pred nárazmi a dynamický vzhľad, máme špeciálne pripravené modely hodiniek Casio G-Shock, ktoré majú len tento modul a základné športové funkcie, ako sú stopky alebo časovač. Obchod s hodinkami ponúka aj modely vybavené solárnym panelom, prijímačom rádiového signálu, teplomerom, barometrom a mnohými ďalšími funkciami, ktorými sú vybavené hodinky Casio G-Shock Mudmaster a Gulfmaster. Okrem klasických hodiniek G-Shock ponúkame aj modely G-Shock Bluetooth, ktoré možno bezdrôtovo pripojiť k smartfónu, alebo hodinky G-Shock Channel Islands Ltd. vyrobené k 30. výročiu série G-Shock.

G-SHOCK biely alebo G-SHOCK čierny? Prispôsobte ho svojmu štýlu!

Hodinky Casio G-Shock sú navrhnuté v dynamickom, športovom štýle. V našom obchode sú k dispozícii modely s klasickými ukazovateľmi aj s elektronickými displejmi. Nápadné ciferníky a displeje sú prvkom, ktorý okamžite upúta pozornosť originálnymi doplnkami. Medzi modelmi Casio G-Shock dominuje čierna farba, ale v ponuke sú aj odvážnejšie návrhy v podobe hodiniek v modrej, oranžovej, červenej alebo bielej farbe - všetky vyhovujú potrebám každého nositeľa.

G-SHOCK white je model, ktorý v posledných rokoch vyvoláva vlny - nosia ho dámy aj páni. To všetko vďaka móde "čistého, jasného dizajnu" a túžbe mať veci, ktoré sú funkčné, ale zároveň vyzerajú esteticky a hodia sa do rôznych situácií.

Biely dizajn hodiniek G-SHOCK je tiež skvelou voľbou. Konštrukcia obalov bola tiež vyvinutá tak, aby pri ochrane mechanizmu vynikol aj jeho dizajn. V dôsledku toho majú mnohé modely obálku väčších rozmerov, ktorá má výrazné výstupky, aby sa zabránilo niektorým poškodeniam. Obálka je zároveň navrhnutá tak, aby chránila mechanizmus.

Keď si vyberiete modely hodiniek G-SHOCK z nášho obchodu, získate skvelé hodinky vybavené mnohými užitočnými funkciami aj módny doplnok k vášmu športovému outfitu. Objednajte si jeden z dostupných modelov ešte dnes a vytvorte si jedinečný štýl, ktorý vám bude každý závidieť.

G schock alebo GSHOCK?

Aký by mal byť správny názov značky? Nie G schock, ani gshock - správny názov je G-SHOCK (píše sa s pomlčkou), niekedy v kombinácii s Casio, t. j. Casio G-SHOCK. Ak sa stretnete s výrobkami tejto značky, ktoré sú popísané inak, môže ísť o falzifikáty alebo o neopatrného predajcu, ktorý sa nestará o správne zobrazenie značky. Všetky autorizované predajne majú správne popisy značky G-SHOCK, a to v kamenných aj internetových obchodoch.

Oficiálny predajca G-SHOCK - autorizovaný obchod - distribútor

Hodinky Casio G-Shock kúpite v našom obchode za najnižšie ceny. Všetky modely pochádzajú z oficiálnej distribúcie, a preto majú všetky certifikáty a záruku.