Zoznámte sa s kompaktnými športovými hodinkami s GPS navigáciou a dlhou výdržou batérie - Suunto 5! Hodinky, ktoré vám umožnia maximálne sa sústrediť na svoj cieľ.

Čítať ďalej

Hodinky Suunto 5

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Suunto 5 - športové hodinky od spoločnosti Suunto

Nový rad športových hodiniek Suunto 5 bol vyvinutý pre ľudí, ktorí nie sú profesionálnymi športovcami, ale neustále sa snažia zlepšovať svoje výkony, prekonávať rekordy a neustále prekonávať nové limity. Suunto 5 je odpoveďou na potrebu sústrediť sa na cieľ a zachytiť správny rytmus počas opakovaných cvičení. Je to aj zariadenie na sledovanie aktivity - vrátane nešportových aktivít - a monitorovanie kvality spánku. Osobný športový tréner a poradca pre vitalitu ešte nikdy neboli tak blízko!

Hodinky Suunto 5 - vlastnosti

Kompaktné rozmery modelov Suunto radu 5 idú ruka v ruke s výnimočnou výdržou batérie, a to aj pri aktívnom pripojení GPS. Vďaka tomu je navigácia po stanovenej trase spoľahlivá a pohodlná. Pozitívom sú inteligentné režimy ovládania batérie, zdedené už zo Suunto 9. Celý systém vrátane viac ako 80 športových režimov a upozornení zo smartfónu po spárovaní s aplikáciou Suunto App je uzavretý v extrémne ľahkom a pohodlne použiteľnom obale, upevnenom na vymeniteľných remienkoch so systémom Quick-release.

Suunto 5 - Value Pack

Pri kúpe športových hodiniek Suunto 5 máte možnosť prepojiť hodinky s obľúbenými aplikáciami a ešte lepšie analyzovať svoje aktivity. Okrem toho môžete vyhľadávať tipy na tréning, vytvoriť 3D video svojej bežeckej alebo cyklistickej trasy a zdieľať svoje výsledky na sociálnych sieťach.

Suunto 5 ponúka aj balíček Economy Value Pack - výhody a zľavy na služby poskytované našimi partnermi - takže môžete zvýšiť efektivitu svojho tréningu, zlepšiť svoje outdoorové zážitky a získať pomoc pri dosahovaní svojich cieľov.

Oficiálny predajca Suunto 5 - autorizovaný obchod - distribútor

Zegarownia.pl je autorizovaným predajcom hodiniek značky Suunto a Suunto 5. Ako prémiový partner značky SUUNTO v Poľsku zaručujeme, že všetky hodinky pochádzajú z oficiálnej distribúcie. Môžete si zakúpiť v našom stacionárnom a online obchode. Zaručujeme rýchle dodanie.