Inteligentné hodinky neustále získavajú na popularite. Nie je to žiadne prekvapenie - výkonné funkcie, ktoré umožňujú sledovanie aktivít alebo podporu športov, zlepšujú tréningy a spôsob platby alebo zabudované GPS hodinkám uľahčujú život.

Čítať ďalej

Nabíjačky Pre Inteligentné Hodinky

Autorizovaný predajca Sme autorizovaný predajca. Výrobok pochádza od autorizovaného distribútora alebo výrobcu. Na každý výrobok sa vzťahuje oficiálna záruka výrobcu, originálny obal a návod na použitie.

(12)

Najobľúbenejšie
 1. Nový produkt
 2. Nový produkt
 3. -51%Nový produkt
  Nabíjačka Fossil Smartwatches GEN 6 Nabíjačka Fossil Smartwatches GEN 6
  Dodanie 24H
  35,00 € 17,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 17,00 €

  Fossil GEN 6 FTW0006G

  Dodanie 24H
 4. -15%
  Nabíjačka Skagen Jorn Hybrid Smartwatch HR Rapid Charger Nabíjačka Skagen Jorn Hybrid Smartwatch HR Rapid Charger
  Dodanie 24H
  34,00 € 29,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 29,00 €

  Skagen Jorn Hybrid Smartwatch HR Rapid Charger SKT0004

  Dodanie 24H
Najobľúbenejšie

Vyberte si nabíjačky na smart hodinky a chráňte sa pred náhlou stratou energie! Objednajte si ho teraz a nezabudnite: ak ho budete mať po ruke, nič vám nezabráni prísť načas - dokonca ani v cieli maratónu.

Vyberte si základné príslušenstvo - nabíjačku na smart hodinky

Žiadna z týchto funkcií by však nefungovala, keby nebolo energie. Inteligentné hodinky sa (zatiaľ) nenabíjajú solárnou energiou, takže je potrebné ich pravidelne nabíjať. Plné nabitie hodiniek vám zaručia iba značkové a prispôsobené nabíjačky. Skvelým príkladom sú modely nabíjačiek hodiniek Suunto, ktoré preukázateľne dodávajú energiu oveľa efektívnejšie ako zariadenia s externým zdrojom, čo skracuje čas nabíjania a batéria hodiniek vydrží dlhšie.