Bestseller
Šírka remienka22.00 mm
Typ remienkaSilikónový
SklíčkoZafírové
Dotykový displejáno
Veľkosť a rozlíšenie obrazovky280x280 px 1,4"

Pozrite sa ako hodinkypadnú na vaše zápästie

Watch's visualization

Vyskúšajte si hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Obvod zápästia (cm): Pozrite si ako sa merajú »
Pozrite si ako sa merajú »
Šírka puzdra 49 mm
Šírka remienka 22 mm

SS050859000 Športové hodinky Suunto Vertical Titanium Solar Forest Suunto Vertical Titanium Solar Forest

Hodnotenie zákazníkov: 5
Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie
Pozrite si tiež:

Podrobnosti Suunto SS050859000

Hodinky Suunto Vertical Titanium Solar Forest SS050859000 sú kvalitné športové hodinky, ktoré sú ideálne na tréning v prírode alebo na rôzne výlety. Šedý kompozitný (polyamid vystužený sklenými vláknami) plášť je doplnený titánovým rámčekom. Na obal nadväzuje zelený silikónový remienok. Model je vybavený veľkým farebným dotykovým displejom, ktorý je chránený pred poškodením tvrdým zafírovým sklom. Hodinky zakladajú svoj chod na solárnom mechanizme, ktorý výrazne predlžuje životnosť batérie. Medzi funkcie patrí viac ako 90 športových režimov, mapy, barometer, kompas, búrkový alarm a aktuálna predpoveď počasia. Zariadenie bolo vytvorené vo Fínsku s využitím obnoviteľných zdrojov energie. Vodotesnosť 10 ATM umožňuje plávanie na hladine aj freediving.

Watch Faces

Offline mapy
Offline mapy

Hodinky umožňujú pohodlný prístup k bezplatným mapám, aj keď ste offline. Môžu sa pochváliť podrobnou presnosťou, ktorá umožňuje presnú navigáciu po trase a vopred definovaných bodoch záujmu (POI).

Vysoko výkonná batéria
Vysoko výkonná batéria

Model je vybavený vysoko výkonnou batériou, ktorej životnosť možno predĺžiť pomocou inteligentných režimov správy napájania. Môžete si vybrať jeden zo štyroch preddefinovaných režimov batérie: Výkon, Výdrž, Ultra a Trasa.

Solárne nabíjanie
Solárne nabíjanie

Suunto Vertical je prvým modelom značky so solárnym nabíjaním. Táto špičková technológia predlžuje životnosť batérie až o 30 %, čím zabraňuje neočakávanému vybitiu energie.

Upozornenie na búrku
Upozornenie na búrku

Model je vybavený praktickou funkciou alarmu pri búrke. Vďaka tomu bude skvelým spoločníkom na dlhých cestách a vopred vás upozorní na poruchu počasia, čím zaistí bezpečnosť.

95+ Športové režimy
95+ Športové režimy

Suunto Vertical má viac ako 95 zabudovaných športových režimov. Bez ohľadu na to, akú disciplínu praktizujete, pomocou modelu môžete merať všetky najdôležitejšie parametre súvisiace s vašou aktivitou.

Čas východu a západu slnka
Čas východu a západu slnka

Uvádzanie času východu a západu slnka je na trase mimoriadne užitočná funkcia. Naznačuje, kedy je potrebné ísť a kedy sa oplatí nastaviť návrat, aby vás neprekvapila tma.

Funkcie

Suunto Premium Partner

Ako Suunto Premium Partner poskytujeme profesionálne služby - prístup k certifikovaným konzultantom a informačným materiálom, ako aj profesionálnu popredajnú starostlivosť so servisnou podporou.

ZDARMA Offline venkovní mapy

Mapy terenowe obsahujú detaily terénu, szlaki i linie konturowe, umożliwiając znalezienie drogi nawet bez połączenia z internetem.

Vyrobené z obnoviteľných zdrojov

Model bol navrhnutý s ohľadom na udržateľnosť a vyrobený s využitím obnoviteľných zdrojov energie. Výsledkom je 100 % kompenzácia uhlíkovej stopy.

Športové aplikácie cez SuuntoPlus

S aplikáciou SuuntoPlus rozšírite možnosti používania svojich hodiniek získaním prístupu k množstvu funkcií, užitočných športových aplikácií a praktických sprievodcov.

Solárne nabíjanie

Hodinky sú prvým modelom Suunto so solárnym nabíjaním. Vďaka tejto technológii je možné predĺžiť životnosť batérie hodiniek jednoduchým vystavením slnečnému svetlu.

Dvojpásmový systém GPS/GNSS

Hodinky sú vybavené dvojpásmovým systémom GPS/GNSS. Táto technológia zabezpečuje mimoriadne presnú navigáciu po trase alebo k akýmkoľvek bodom záujmu (POI).

Suunto Vertical Titanium Solar Forest - športové hodinky s extrémnou výdržou batérie

Séria Suunto Vertical bola vytvorená pre najnáročnejších outdoorových nadšencov. Výrobca vyšiel v ústrety ich potrebám vytvorením pokročilých športových hodiniek so solárnym mechanizmom, ktorý zvyšuje výdrž batérie až o 30 %! K vybaveniu modelov tejto série patria podrobné a bezplatné offline mapy, viac ako 90 športových režimov alebo dvojpásmové GPS. Vojenské patenty potvrdzujú nadpriemernú odolnosť hodiniek Suunto Vertical.

Zegarki Suunto

Suunto - značka pre každého športovca

Hodinky Suunto sú už roky známe ako ideálna voľba pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko funkčné športové modely, ktoré vyniknú aj pri tých najnáročnejších aktivitách. Množstvo užitočných funkcií, ktorými sú tieto prístroje vybavené, vám výrazne uľahčí každý tréning. Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936 a odvtedy podporuje aktivity vytváraním zariadení pre športovcov a cestovateľov. V priebehu rokov sa neustále umiestňuje na poprednom mieste medzi výrobcami športových hodiniek a navrhuje modely, ktoré sú mimoriadne odolné, presné a spoľahlivé.

Rozsiahla funkčnosť

Hodinky Suunto Vertical Titanium Solar Forest SS050859000 sú vybavené mnohými funkciami, ako napr:

 • Bezplatné mapy dostupné offline.
 • Barometrické meranie nadmorskej výšky - vďaka zabudovanému snímaču prístroj nepretržite meria absolútny atmosférický tlak. Na základe meraní a referenčnej hodnoty sa vypočíta nadmorská výška alebo atmosférický tlak na úrovni mora.
 • Odhadovaná srdcová frekvencia na zápästí.
 • Viac ako 95 športových režimov. Môžete si tiež vytvoriť nové vlastné režimy podľa svojich potrieb.
 • Inteligentné režimy batérie a pripomenutia nabíjania.
 • Dvojpásmová navigácia - GPS a GNSS - umožňuje čítať a zaznamenávať prejdené trasy. Bol testovaný vo vojenských podmienkach. Okrem toho model komunikuje so všetkými piatimi hlavnými satelitnými systémami pomocou technológie Dual Frequency.
 • Inteligentné pripojenie - umožňuje pripojenie k mobilným zariadeniam.
 • Navigácia POI (Point of Interest ) - uložte miesta do aplikácie Suunto alebo do hodiniek a navigujte pomocou zariadenia.
 • Sledovanie spánku - režim na monitorovanie hĺbky, kvality a trvania spánku, ako aj budenia alebo priemernej pokojovej srdcovej frekvencie.
 • Informácie o počasí - upozornenie na búrku, aktuálna predpoveď, čas východu a západu slnka.
 • Inteligentné pripojenie - umožňuje pripojenie k mobilným zariadeniam.
 • Ukazovatele: tréningová záťaž a regenerácia.
 • Adaptívny sprievodca tréningom.
 • Intervalový tréningový režim.
 • Digitálny kompas.

Vynikajúca kvalita konštrukcie

Konštrukcia hodiniek Suunto Vertical Titanium Solar Forest SS050859000 pozostáva z:

 • Sivý obal vyrobený z polyamidu vystuženého sklenými vláknami, zakončený mimoriadne odolným a vynikajúco vyzerajúcim titánovým rámikom triedy 5.
 • Remienok z odolného silikónu v zelenej farbe.
 • Farebný dotykový displej.
 • Zafírové sklíčko na ochranu displeja.

Technológia Fusedtrack™

Vďaka algoritmu Fusedtrack od spoločnosti Suunto sa údaje GPS kombinujú s údajmi zo snímača pohybu. Vďaka tomu je sledovanie vzdialenosti a trasy počas bežeckého tréningu mimoriadne efektívne, takže sa hodinky nevybijú. Prevádzka technológie Fusedtrack predlžuje životnosť batérie, pretože ju čiastočne odbremeňuje od prevádzky modulu GPS. Merania pritom zostávajú veľmi presné.

Inteligentná batéria

Hodinky disponujú definovanými režimami batérie: Výkon, Vytrvalosť, Ultra a Tour. Tie poskytujú od 60 hodín až po 30 dní (v solárnom režime) nepretržitej prevádzky modulu GPS. Vďaka inteligentným upozorneniam hodinky navrhnú zmenu na režim vhodnejší pre danú aktivitu. V závislosti od potrieb používateľa je možné vytvoriť vlastné režimy.

suunto-9-g1-baro-sport-wrist-hr-gps-watch-black-SS050019000-power-modes

Suunto App trasy

Aplikácia Suunto

Aplikácia Suunto App, ktorá je k dispozícii pre systémy Android a iOS, vám umožní ešte plnšie využívať funkcie inteligentných hodiniek. Po jej nainštalovaní máte prístup k:

 • súhrny aktivít (denný počet krokov a spálených kalórií), tréningov a spánku, ako aj tipy, ktoré vám pomôžu so zdravým životným štýlom.
 • Upozornenia na hodinkách na nové hovory, správy a oznámenia z obľúbených aplikácií, napríklad Facebook, Instagram, WhatsApp a mnohých ďalších.
 • Vytváranie vlastných športových režimov.
 • Mapy obľúbenosti. Tie sa generujú na základe mnohých trás, ktoré prešli iní používatelia aplikácie, vďaka čomu je objavovanie nových trás hračkou. Okrem toho môžete používať obľúbené východiskové body. Získate tiež možnosť importovať vopred vytvorený súbor .gpx pre vaše ďalšie preteky alebo dobrodružstvo (k dispozícii pre prístroje Suunto 5, 7, 9 a série Spartan).
Hlavné zobrazenie aplikácie Suunto
 • Športové služby, ako napríklad Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnohé ďalšie.
 • Plánujte nové trasy priamo v smartfóne a vďaka pripojeniu Bluetooth štvrtej generácie ich ľahko synchronizujte s hodinkami v priebehu niekoľkých sekúnd. Zistite, ako si vytvoriť vlastné trasy - .
 • Prezerajte si históriu trás a pridávajte vlastné body na mapu.
 • Upravujte ciferník hodiniek. Ak sa chystáte na bežecký alebo cyklistický tréning a chcete zmeniť informácie zobrazené na hodinkách, môžete to urobiť priamo v aplikácii Suunto, ktorá automaticky aktualizuje vzhľad obrazovky.
 • Tipy a návody, inštruktážne videá a mnoho ďalšieho.
 • Prístup k špecializovaným režimom pomocou aplikácie SuuntoPlus™.

Pozrite si výhody aplikácie Suunto a využívajte hodinky Suunto každý deň naplno. .

Efektívny tréning s aplikáciou SuuntoPlus™

Dodatočné možnosti Suunto Plus™ vám poskytujú prístup k vysoko špecializovaným možnostiam, aby bol tréning s hodinkami Suunto ešte efektívnejší:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim spaľovača
 • Stúpanie
 • Bezpečný
 • Loop
 • Šprint
 • a mnoho ďalších.

Pozrite si podrobnosti o ďalších funkciách Suunto Plus™ a podporovaných modeloch. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový prístup k najlepším aplikáciám

Hodinky Suunto sa pripájajú k platformám, ktoré monitorujú tréningový výkon. Výrobcovia týchto aplikácií poskytujú používateľom hodiniek Suunto prístup k bezplatným skúšobným obdobiam - stačí hodinky pripojiť k danej platforme pomocou aplikácie Suunto.

 • Strava - aplikácia vykonáva analýzu vašich tréningových výsledkov a mnoho ďalšieho. Funkcie sú k dispozícii na stránke v časti Tréning, Bezpečnosť a Analýza. Keď si kúpite hodinky Suunto, získate 60-dňovú skúšobnú verziu prístupu k službe Strava Summit zadarmo.
 • Training Peaks - umožňuje sledovať vaše športové výkony. Služba vám dáva možnosť presne merať srdcovú frekvenciu, výkon, tempo a mnoho ďalších faktorov, ktoré tvoria váš tréning. Pri kúpe prístroja Suunto získate 30-dňový bezplatný prístup k prémiovému členstvu.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovať vzdialenosť, tempo, čas, rýchlosť, spálené kalórie a bežeckú alebo cyklistickú trasu prostredníctvom GPS. Poskytuje užitočné tipy pre beh a iné športy.
 • UA MapMyRun - poskytuje trénerské tipy a ukazovatele. Ponúka personalizovaný tréning, tréningové plány a analýzu údajov po tréningu.
 • Wikiloc - poskytuje milióny trás pre outdoorových športovcov, umožňuje ich odoslať priamo do hodiniek. Umožňuje tiež zdieľať vlastné tréningy/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovať a upravovať bežecké trasy a vytvárať nové trasy v rámci topografických máp.

Odolnosť voči vode

Vďaka vodotesnosti 100 metrov podľa normy ISO 6425 by ste sa nemali obávať poškodenia mechanizmu pri postriekaní vodou. Hodinky budú odolné aj pri ponorení do vody a plávaní.

Najvyššia odolnosť Suunto Vertical - testovaná podľa vojenských noriem

Výrobky Suunto Vertical Collection boli podrobené viacerým testom podľa vojenských noriem (MIL-STD-810), ktorých úspešné absolvovanie potvrdzuje špičkovú kvalitu a odolnosť. MIL-STD-810 je vojenský štandard pre environmentálne inžinierstvo a laboratórne testy stanovený Spojenými štátmi publikáciou amerického ministerstva obrany, na ktorej sa podieľajú americká armáda, letectvo a námorníctvo, ako aj Inštitút environmentálnej vedy a technológie, ktorý zahŕňa testy na overenie odolnosti zariadení v typických prevádzkových a prepravných podmienkach. Akým testom prešli hodinky Suunto Vertical?

 • Test 500.6 - nízky tlak
 • test 501.7 - vysoká teplota
 • test 502.7 - nízka teplota
 • test 503.7 - rýchla zmena teploty
 • test 507.6 - vlhkosť
 • skúška 510.7 - piesok a prach
 • skúška 516.8 - náraz, pád
 • skúška 521.4 - mráz, mrznúci dážď
zegarek suunto vertical paski

Rýchloupínací" remienok na jednoduchú výmenu

Výmena remienka na hodinkách Suunto trvá len niekoľko sekúnd vďaka pohodlnému mechanizmu rýchleho uvoľnenia. Nie je potrebné žiadne náradie, pretože remienok má špeciálnu páčku, ktorá umožňuje jeho rýchle odopnutie z obalu a výmenu za iný vhodný remienok.

Kompatibilné remienky

Tento model je kompatibilný s remienkami Suunto so šírkou 22 mm.

Pozrite si ponuku vymeniteľných remienkov Suunto →

Záruka

Na hodinky SuuntoVertical Titanium Solar Forest SS050859000 sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.

Čo je v krabici?

 • Originálne balenie značky Suunto
 • Manuál
 • Záruka Suunto door-to-door - v prípade akýchkoľvek problémov hodinky vyzdvihne kuriér
 • Záručný list = autorizovaný zástupca Suunto = podpora centrálneho servisu Suunto vo Fínsku

Viac informácií Suunto SS050859000

Strojček Solárny
Typ zapínania (remienok) Spona / pracka
Upevnenie remienka Quick-release
Konektivita Bluetooth™, USB
Technológie tachymeter, barometer, digitálny kompas, vonkajší teplomer, zabudované mapy, ochrana proti otrasom
Displej viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS, z aplikácie v smartfóne
Hudba a multimédiá ovládanie hudby z telefónu
GPS integrovaný, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Funkcie počasia Teplomer, Výškomer, Barometer, Predpoveď počasia, Meteorologické výstrahy, Vonkajšia teplota, Čas východu a západu slnka
Ďalšie funkcie Budík, Časovač, Časové pásma, Automatická korekcia času, Navigácia v hodinkách, Miesta POI, Uzamknutie obrazovky
Zdravotné funkcie meranie srdcovej frekvencie na zápästí, pulzný oxymeter, monitor spánku
Športové funkcie krokomer, monitor aktivity, počítadlo kalórií, automatické počítanie opakovania, stopky, tachymeter, tréningový denník, športové režimy
Disciplíny beh, bicykel, plávanie, fitness, posilňovňa, triatlon, lezenie, tímové športy, zimné športy
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Zafírové
Typ remienka Silikónový
Farba remienka Zelená
Vzhľad remienka Perforovaný
Šírka remienka 22.00 mm
Vodotesnosť 100 metrov
Druh púzdra Kompozit
Priemer púzdra 49.00 mm
Hrúbka púzdra 14.00 mm
Max. obvod zápästia 175 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH, ZHTW
Výrobca Suunto
Model SS050859000
Pre koho Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084209061

Recenzie o Suunto Vertical Titanium Solar Forest SS050859000 (5)

Hodnotenie zákazníkov: 5
Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:
 1. 31. 10. 2023
  100%
  Jednou z najväčších predností hodiniek Suunto Vertical je ich dizajn. Páči sa mi veľkosť obálky 49-50 mm a naozaj by som si prial, aby bola štandardom v športových hodinkách namiesto 47 mm. Hodinky sú krásne spracované, s veľkou časťou titánu obklopujúcou obálku aj rámček. Hoci sú o niečo hrubšie ako predchádzajúce modely, umožňuje to výdrž batérie, ktorá je priam neuveriteľná (vydržali mi až 22 dní bez nabíjania - každý druhý deň som mal tréning). Smerové tlačidlá majú uspokojivý zdvih, ktorý je presný, príjemný a precízny. Jedna vec navyše - odnímateľné remienky hodiniek perfektne sedia, vďaka špeciálnemu mechanizmu môžete remienok vymeniť v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka tomu je možné efektívne meniť remienok na každodenné nosenie aj na tréning :)
  Trialcar Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 2. 19. 5. 2023
  100%
  Hodinky boli objednané! Teším sa, že ich dostanem. Moje prvé solárne a som zvedavý na ich funkcie a výkon.
  Rysiek Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 3. 16. 5. 2023
  100%
  Veľmi sa mi páči v každom ohľade. Ešte som nemal čas vyskúšať všetko, čo smart ponúka, ale zatiaľ je to pôsobivé!
  Rafał Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 4. 15. 5. 2023
  100%
  Hodinky sú senzačné. Obsluha efektívna a ochotná. Vrelo odporúčam.
  Antoni Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 5. 15. 5. 2023
  100%
  Ak mám byť úprimný, na tieto inteligentné hodinky som čakal hneď, ako sa začali šíriť chýry o ich výrobe a o tom, čo budú mať. Nie je to môj prvý Suunciak, ale je to pravdepodobne jeden z tých lepších, ktoré mám vo svojej zbierke.
  Krystian Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.

Navrhnite cenu