Talianska značka Police je definíciou pohodlia, praktickosti a nekonvenčného dizajnu hodiniek. Spoločnosť vstúpila na trh v 80. rokoch 20. storočia a začala s výrobou okuliarov. Netrvalo dlho a rozšírila sa aj ponuka príslušenstva. Vďaka aktívnej práci na jedinečnom dizajne, ale aj vďaka používaniu odolných materiálov najvyššej kvality patrí spoločnosť Police medzi prestížne a dôveryhodné značky. Jedinečný dizajn štítov denne priťahuje zákazníkov, ktorí radi vyčnievajú z davu.

Čítať ďalej

Hodinky Police

(32)

Najobľúbenejšie
 1. LEN U NÁS - LIMITOVANÁ EDÍCIA
  Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Hodinky pánske Police Rangy Hodinky pánske Police Rangy
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  193,00 €

  Police Rangy PL.PEWGF0021007

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 5. Hodinky pánske Police Rangy Hodinky pánske Police Rangy
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  183,00 €

  Police Rangy PL.PEWGF0021006

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 6. Hodinky pánske Police Rotor Hodinky pánske Police Rotor
  Skladom - ihneď na odoslanie
  329,00 €

  Police Rotor PL.PEWJP2228502

  Skladom - ihneď na odoslanie
 7. Hodinky pánske Police Rotor Hodinky pánske Police Rotor
  Skladom - ihneď na odoslanie
  271,15 €

  Police Rotor PL.PEWJP2228501

  Skladom - ihneď na odoslanie
 8. Hodinky pánske Police Raho Hodinky pánske Police Raho
  Skladom - ihneď na odoslanie
  189,00 €

  Police Raho PL.PEWJG0005503

  Skladom - ihneď na odoslanie
 9. Hodinky pánske Police Taman Hodinky pánske Police Taman
  Skladom - ihneď na odoslanie
  289,00 €

  Police Taman PL.PEWJF2226641

  Skladom - ihneď na odoslanie
 10. Hodinky Pánske Police Zenith Hodinky Pánske Police Zenith
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  219,00 €

  Police Zenith PL.PEWJF2108740

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Talianska značka Police je definíciou pohodlia, praktickosti a nekonvenčného dizajnu hodiniek. Spoločnosť vstúpila na trh v 80. rokoch 20. storočia a začala s výrobou okuliarov. Netrvalo dlho a rozšírila sa aj ponuka príslušenstva. Vďaka aktívnej práci na jedinečnom dizajne, ale aj vďaka používaniu odolných materiálov najvyššej kvality patrí spoločnosť Police medzi prestížne a dôveryhodné značky. Jedinečný dizajn ciferníkov denne priťahuje zákazníkov, ktorí radi vyčnievajú z davu.

Policajné hodinky - všeobecné špecifikácie

Hnacou silou modelov Police je quartzový strojček Miyota alebo Ronda. To je zárukou presného merania času. Základom sú kožené, gumové alebo plastové remienky a klasické náramky z nehrdzavejúcej ocele. V závislosti od modelu nájdete rôzne úrovne vodotesnosti - od 30 m do 100 m. Spoločnosť Police má v ponuke hodinky, ktoré vyhovujú každému rozpočtu, s cenami už od 250 libier.

Nadčasové kolekcie hodiniek Police

Jednotlivé série Police majú svoj vlastný jedinečný charakter a sú určené pre rôzne skupiny zákazníkov. Značka sa snaží splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a vychádza v ústrety. Pre milovníkov klasických a minimalistických hodiniek sú ideálnym riešením hodinky z radu SPLENDOR. Tí, ktorí dávajú prednosť praktickým riešeniam a pohodliu, ocenia kolekciu KICKER, v ktorej bola korunka presunutá na druhú stranu hodiniek, čo poskytuje väčší komfort pri používaní. Hodinky ADDER alebo BUSHMASTER budú ideálne pre cestovateľov, pretože sú vybavené funkciami zobrazujúcimi čas z viacerých časových pásiem. Pre fanúšikov motoriek a ťažkej hudby pripravila spoločnosť POLICE špeciálne kategórie MYSTERY a REAPER, ktoré sa vyznačujú originálnym, temným dizajnom a ornamentmi napríklad v podobe lebiek. Modely MESH UP alebo MIRAGE sa môžu pochváliť rovnako originálnym dizajnom. Ku všetkým výrobkom sú priložené zodpovedajúce škatule.

Vyslanci značky Polícia

Okrem nespornej kvality a precíznosti je silnou stránkou spoločnosti Police jej marketingová činnosť. Značka sa zameriava na intenzívne aktivity v oblasti sociálnych médií a spolupráce so svojimi ambasádormi. V jej dlhej histórii môžeme spomenúť niekoľko veľmi vplyvných ľudí - Bruce Willis, David Beckham alebo Luke Evans. Najnovšou tvárou spoločnosti je futbalista FC Barcelona Neymar, s ktorým spoločnosť Police vedie veľmi intenzívnu kampaň vonkajšej reklamy a aktivít v sociálnych médiách. Vďaka týmto aktivitám je spoločnosť Police považovaná za jednu z najmodernejších spoločností, ktoré vsádzajú na módne a popkultúrne trendy. Výsledkom sú aj ďalšie marketingové aktivity. Vynikajúcim krokom bola spolupráca s filmovým priemyslom a použitie hodiniek v niektorých z najznámejších filmov posledných rokov - vrátane filmových trhákov "Terminátor" a "Batman vs. Superman".

Policajné hliadky - pre koho?

Ponuka značky Police je zameraná najmä na ľudí, ktorí hľadajú moderné doplnky za dostupné ceny. Patria sem hodinky, ale aj šperky, okuliare, parfumy alebo kabelky. Značka Police je dostupná vo viac ako 20 000 predajniach v 90 krajinách sveta. Zameriava sa na kreativitu, kvalitu a jedinečný taliansky štýl, ktorý zodpovedá potrebám náročných zákazníkov.

Policajná hliadka vo Varšave

Hodinky v našom obchode sa vyznačujú vysokým výkonom a výnimočným dizajnom - to je aj prípad hodiniek Police. Obchod vo Varšave Zegarownia.pl je miestom, kde nájdete najlepšie ceny týchto modelov - pozrite si ich!

Oficiálny policajný predajca - autorizovaný obchod - distribútor.

Obchod Zegarownia ponúka hodinky Police z oficiálnej distribúcie značky v Poľsku. Zaručujeme rýchle odoslanie produktov objednaných online a pozývame vás aj na nákup v kamennom obchode.