Hodinársky priemysel prechádza neustálym vývojom. Inovácie sa zavádzajú na každej úrovni výroby hodiniek: od materiálov cez ich dizajn až po dostupné funkcie. Mnohé značky zakladajú svoju výrobnú linku na tradícii. Ich hodinky svojím dizajnom a riešeniami pripomínajú modely obľúbené v zlatom veku hodinárstva. Športové modely tiež prechádzajú veľkými zmenami a sú vybavené mnohými praktickými funkciami.

Čítať ďalej

Novinky

(6)

Najobľúbenejšie
 1. -10%Nový produkt
  Smart Hodinky Rubicon RNCF03 Smart Hodinky Rubicon RNCF03
  Skladom - ihneď na odoslanie
  50,00 € 45,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 45,00 €

  Rubicon RNCF03 SMARUB202

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Nový produkt
 3. Nový produkt
 4. Nový produkt
  Smart Hodinky Detské Garett Kids Essa 4G Ružové Smart Hodinky Detské Garett Kids Essa 4G Ružové
  Skladom - ihneď na odoslanie
  90,00 €

  Garett Kids Essa 4G Różowy 5904238485699

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 5. Nový produkt
 6. Nový produkt
Najobľúbenejšie

Pánske hodinky - novinky

K dispozícii je široká škála nových produktov pre mužov. Od futuristicky vyzerajúcich hodiniek využívajúcich najnovšie technológie, ktoré z hodiniek robia malé multimediálne centrum, až po klasické hodinky založené na klasickom dizajne spojenom s prestížou a eleganciou. Široký výber zaručuje, že si ideálny model nájdu priaznivci klasických remienkov aj náramkov. Za zmienku stoja aj hodinky z limitovaných sérií, ktoré sú skutočnou lahôdkou pre každého znalca hodiniek.

Nové produkty určené pre ženy

Rozmanitosť sa týka aj noviniek venovaných ženám. Patria medzi ne hodinky so športovým charakterom, ktoré sú vybavené množstvom praktických funkcií na uľahčenie tréningu a každodenných povinností. Výrobcovia dámskych hodiniek nezabúdajú na klasiku, ktorá je často ich hlavným zdrojom inšpirácie. Vďaka tomu vznikajú modely šperkov, ktoré sú dokonalým doplnkom večerného outfitu. Mnohé z noviniek dostupných pre ženy sa vyznačujú univerzálnosťou, vďaka ktorej sa hodinky hodia k akémukoľvek typu štýlu.

Nové produkty pre deti

Hodinky sú predmetom túžby aj pre tých najmladších. Mnohí výrobcovia si to uvedomujú a čoraz častejšie zavádzajú rady určené pre deti. Hodinky pre deti sa vyznačujú zaujímavým dizajnom, prehľadnými ciferníkmi, vďaka ktorým sa ľahko naučia čítať aktuálny čas, a kvalitným spracovaním. Časomiery sú tiež obľúbeným darčekom k prvému svätému prijímaniu. Medzi najobľúbenejšie darčeky patria športové hodinky vybavené množstvom inovatívnych funkcií a hodinky s klasickým dizajnom, ktoré majú byť darčekom na dlhé roky. Gravírovanie je čoraz populárnejšie. Pomocou tejto techniky môžeme darček ľahko urobiť osobnejším.