Remienok hodiniek je neoddeliteľnou súčasťou každých hodiniek a možnosť jeho výmeny znamená, že môžeme experimentovať so štýlom alebo ho prispôsobiť príležitosti. Značka Traser má vo svojej kolekcii širokú škálu náramkov a remienkov rôznych typov. Ktorý je najlepší pre vaše hodinky?

Čítať ďalej

Remienky Traser

(71)

Najobľúbenejšie
Najobľúbenejšie

Spoločnosť Traser je definíciou precíznosti a špičkovej kvality spracovania, čo uznala americká armáda už v roku 1991. A presne rovnakými vlastnosťami sa môžu pochváliť aj remienky hodiniek tejto značky. Výmena remienka vám umožní prispôsobiť si hodinky podľa vlastných predstáv alebo osviežiť ich štýl.

Remienky na hodinky Traser na vylepšenie vášho štýlu

Správny remienok je nevyhnutným doplnkom každých hodiniek a jeho výmena predstavuje jednoduchý spôsob, ako experimentovať s úplne iným, novým štýlom. Bohatá a rozmanitá kolekcia remienkov výrazne zvyšuje počet dostupných variantov. Aj v hodinkách Traser máte veľa možností, ako si hodinky prispôsobiť výmenou remienka. K dispozícii sú klasické náramky, ako aj kožené, textilné, gumové alebo silikónové remienky. Okrem toho značka Traser používa v niektorých gumových a silikónových remienkoch vonné látky. Remienky sú v nich namočené, aby sa udržali svieže a potlačili zápach potu, ktorý sa na hodinkách hromadí. Najmä pri športových hodinkách, ktoré sa používajú pri fyzických aktivitách, je to mimoriadne dôležité. V hodinkách Traser® nájdete dva modely, ktorých remienky sú napustené vonnou látkou (vanilková vôňa). Ide o hodinky z radu P67 Officer Pro GunMetal s odkazmi: 107423 a 107424, zatiaľ čo samotné remienky majú označenie TS-107421 a TS-107420. Hodinky aj remienky nájdete v našom obchode!

Traser - hodinky a príslušenstvo pripravené na všetko

Každý z modelov hodiniek značky Traser má certifikát Swiss Made. Tieto zariadenia poskytujú úplnú čitateľnosť na súši aj pod vodnou hladinou. Počas dňa aj v noci - vďaka technológii trigalight® a použitiu zafírového skla s antireflexnou úpravou. Tieto hodinky majú extrémne vysokú odolnosť voči vode a zariadenia niektorých kolekcií majú puzdro vystužené dvojitým skleneným vláknom. Vďaka tomu sú nielen ideálne na potápanie vo veľkých hĺbkach, ale sú aj mimoriadne odolné voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu.

Obchod s popruhmi Traser vo Varšave

Navštívte náš stacionárny obchod alebo webovú stránku a nájdite si pás Traser prispôsobený vašim individuálnym aktivitám. Pásy Traser - vo Varšave ich nájdete za najlepšie ceny!