Fossil Smartwatches je rad inteligentných hodiniek, ktoré spájajú moderný dizajn, praktické funkcie a robustnú konštrukciu. Americká značka pracuje každý deň na zdokonaľovaní svojich zariadení a výsledkom je, že na trhu je už piata generácia hodiniek Fossil Smartwatch. Využívanie inovatívnych technológií priťahuje každý deň nových zákazníkov, ktorým multifunkčné inteligentné hodinky uľahčujú rýchly životný štýl. Funkcionalita týchto zariadení funguje bez ohľadu na to, či ste v práci, v posilňovni alebo vykonávate každodenné činnosti. Pozrite sa, čím vás ešte prekvapia najnovšie inteligentné hodinky.

Čítať ďalej

Fossil Smartwatches

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Prišla nová generácia inteligentných hodiniek! Inteligentné hodinky Fossil dosiahli svoju štvrtú generáciu! Obsahuje množstvo nových funkcií vrátane možnosti platiť hodinkami, nového modulu bluetooth s nízkou spotrebou energie a mikrofónu, ktorý umožňuje hlasové príkazy. Čo ďalšie majú tieto hodinky?

Inteligentné hodinky Fossil - čím sa odlišujú?

Fossil Smartwatches je rad moderných inteligentných hodiniek kombinujúcich originálny dizajn a najnovšie technológie. Štýl modelov z radu Smartwatches pripomína klasické hodinky, ktoré už roky vyrába tento výrobca, známy vysokou kvalitou svojich výrobkov. Fossil je americká značka založená pred 30 rokmi, ktorej popularita od jej príchodu na trh neustále rastie a svojimi jedinečnými riešeniami v oblasti hodiniek si získala srdcia milovníkov hodiniek na celom svete. Už na prvý pohľad je vidieť, že inšpirácia značky pri navrhovaní dizajnu jej hodiniek siaha až do 50. rokov minulého storočia. Štýlové, klasické dizajnové riešenia v kombinácii s modernými mechanizmami ovládania hodiniek si získavajú srdcia nositeľov.

Inteligentné hodinky Fossil - vyberte si technológiu, ktorá vám vyhovuje

Kolekcia Fossil Smartwatches je odpoveďou značky na neustále rastúce očakávania trhu v oblasti inteligentných hodiniek. Modely v tomto rade možno rozdeliť na dva typy: hybridné a s dotykovým displejom. Prvé z nich kombinujú vzhľad klasických analógových hodiniek s ukazovateľom s funkciami inteligentných hodiniek: majú pripojenie Bluetooth, možnosť nastavenia notifikácií (zo sociálnych sietí, sms, e-mailov) na ciferníku, nástroje určené na meranie aktivity a celý rad ďalších funkcií, ktoré ponúka zabudovaný operačný systém Wear OS kompatibilný so smartfónmi so systémami Android a iOS. Hodinky Fossil Smartwatch Gen 6 sú na druhej strane vybavené dotykovým displejom, ktorý používateľom umožňuje meniť vzhľad ciferníka, ovládať smartfón alebo prispôsobovať funkcie hodiniek. Okrem toho je zariadenie vybavené tromi tlačidlami. Horné je zodpovedné za spustenie snímky zdravia, zatiaľ čo spodné umožňuje rýchlu manipuláciu s bezkontaktnými platbami NFC. Stredné otočné tlačidlo je zodpovedné za spúšťanie aplikácií, ako aj za návrat na domovskú obrazovku.

Inteligentné hodinky Fossil - krásny dizajn a moderné technológie

Značka Fossil pokračuje vo vývoji svojich línií inteligentných hodiniek a siaha po najnovšom vývoji. Netrpezlivo očakávaná 6. generácia nesklame. Výrobca sa postaral o to, aby sa vo vnútri inteligentných hodiniek nachádzali spoľahlivé komponenty. Preto do vnútra zariadenia umiestnil procesor Qualcomm® Snapdragon Wear 4100+. Podľa sľubov značky Fossil má zvýšiť výkon až o 30 percent, ako aj zabezpečiť aktuálne údaje. Okrem toho sa očakáva, že priemerný čas prevádzky dosiahne strop 24 hodín a 80 % nabitej batérie sa dosiahne už po 30-minútovom nabíjaní. Významným zlepšením, ako aj inováciou, je spôsob nabíjania prístroja.ci krvného kyslíka. Veľkým plusom je aj zabudovaný modul GPS. Výrazným uľahčením, ako aj inováciou, je spôsob nabíjania zariadenia, konkrétne pripojenie kábla k dokovacej stanici prostredníctvom zacvakávacích delených krúžkov, ktoré sa otáčajú o 360 stupňov. Vďaka tomu je používanie zariadenia počas nabíjania oveľa jednoduchšie. Okrem toho sa obaly inteligentných hodiniek dodávajú v dvoch variantoch, pričom prvý má priemer 42 milimetrov a druhý o niečo väčší 44 milimetrov.

Inteligentné hodinky Fossil vybavené systémom Wear OS

Zariadenia sú vybavené operačným systémom Wear OS a komponentmi Intel, ktoré umožňujú všestranné používanie hodiniek a ponúkajú celý rad každodenných užitočných funkcií, ktoré sa v jednotlivých modeloch líšia v závislosti od požiadaviek používateľa. Uvedené funkcie sú len zlomkom toho, čo ponúkajú modely z radu Smartwatches. Vďaka zabudovanému reproduktoru a mikrofónu v modeloch Fossil Smartwatches Gen 6 je možné ovládať iné zariadenia prostredníctvom hlasových príkazov vrátane odpovedania na e-maily a textové správy. Inteligentné hodinky nás budú informovať aj o predpovedi počasia alebo o dopravnej situácii počas jazdy. Okrem toho zariadenie umožňuje zo zápästia ovládať hudbu, ako aj ďalšie aplikácie Google.

Inteligentné hodinky Fossil - pohodlné a moderné riešenia

Okrem nesporných technologických výhod si spoločnosť dala záležať aj na rozmanitosti materiálov, z ktorých sú hodinky vyrobené. Podľa svojich preferencií si môžete vybrať modely z nehrdzavejúcej ocele, silikónu alebo kože. Použitie vysokokvalitných surovín zaručuje ochranu pred poškodením alebo alergickými reakciami počas dlhodobého používania. Vďaka klasickému dizajnu a tlmeným farbám budú vyhovovať každému vkusu. Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu budú hodinky Fossil Q dokonalým doplnkom mnohých vzhľadov a ich funkčnosť zefektívni každodennú rutinu. Tieto modely sú vybavené inovatívnym systémom, ktorý vám umožní nasadiť si nový remienok sami, bez toho aby ste museli navštíviť hodinára.

Vyberte si inteligentné hodinky Fossil Smartwatches Gen 6, ak hľadáte vysoko výkonné modely hodiniek, ktoré vás vždy podporia, nech už robíte čokoľvek. Pozrite sa, čím vás tieto pozoruhodné inteligentné hodinky prekvapia teraz!

Inteligentné hodinky Fossil Smartwatches vo Varšave

Pozrite sa, čo ďalšie ponúka americká značka Fossil Smartwatches. Predajňa vo Varšave ponúka široký sortiment a množstvo modelov, takže si môžete nájsť hodinky podľa svojich predstáv za najnižšie ceny na trhu. Naša predajňa Fossil Smartwatches vo Varšave je tou najlepšou voľbou - nečakajte a navštívte nás na adrese Aleja Wincentego Witosa 31.

Oficiálny predajca inteligentných hodiniek Fossil - autorizovaný obchod - distribútor

Všetky nami ponúkané hodinky Fossil Smartwatch boli získané od licencovaného distribútora, čo je zárukou ich originality a vysokej kvality. Pozývame vás na nákup, a to v našom stacionárnom obchode aj online.