Autorizovaný predajca Hodinkovna

Všetky hodinky, ktoré ponúkame, sú nové, 100% originálne a legálne získané

Náš obchod Hodinkovna.sk je najväčší e-shop s hodinkami v Poľsku. Spolupracujeme s desiatkami distribútorov a výrobcov v Poľsku a na celom svete. Pred začatím spolupráce starostlivo preverujeme každého dodávateľa a kontrolujeme každé objednané hodinky, aby sme zistili prípadné chyby. To všetko robíme preto, aby naši zákazníci dostali to, čo si objednali - nový, originálny výrobok bez skrytých chýb. Naše hodinky:

  • pochádzajú priamo od výrobcov alebo distribútorov z celého sveta,
  • majú záručný list platný na Slovensku,
  • sú doručené s návodom na použitie,
  • sú dodávané v originálnom balení výrobcu.

obchod s hodinkami originálne hodinky

Každý výrobca má svoj vlastný originálny dizajn záruky, obalu alebo návodu na použitie.

Hodinky odporúčame kupovať len z overených zdrojov, ako je napríklad náš obchod - Hodinkovna.sk. Pri kúpe hodiniek od nás máte 100 % istotu, že dostanete originálny výrobok s plnou zárukou výrobcu, dokumentáciou a originálnym obalom.

Buďte opatrní

Niektoré obchody na internete ponúkajú hodinky, ktorých zdroje nie sú overené. Existujú aj ponuky s produktmi, ktoré sú replikami alebo falzifikátmi. Takéto obchody zvyčajne ponúkajú svoje výrobky za veľmi nízke ceny, ale neinformujú zákazníka o tom, že k hodinkám neposkytujú záručný list, návod na obsluhu a dokonca ani doklad o kúpe. Takéto obchody nemusia poskytovať záruku výrobcu alebo poľského distribútora.

Pri nákupe na Hodinkovna.sk získate plný servis:

  • dodáme vám nový, originálny tovar,
  • poskytneme vám kompletnú sadu dokumentov, ako je doklad o kúpe, záruka a návod na obsluhu,
  • pomôžeme vám v prípade servisných problémov - bez ohľadu na to, kto je garantom zakúpených hodiniek, v prípade problému nám ich môžete vždy poslať späť a my vám pomôžeme problém vyriešiť.

Certifikovaní predajcovia

Kvalitné produkty, ktoré nájdete v našom obchode, dopĺňajú kvalifikovaní a certifikovaní predajcovia, ktorí sa starajú o to, aby bol nákup v Hodinkivne príjemným a úspešným zážitkom. Pri výbere hodiniek od nich môžete získať profesionálne poradenstvo a pomoc.


Oficiálny predajca - autorizovaný a certifikovaný predajca značiek: Tissot, Certina, Swatch

Sme autorizovaným a certifikovaným predajcom hodiniek značiek Tissot, Certina a Swatch na predaj online prostredníctvom webovej stránky nášho obchodu www.hodinkovna.sk.

tissot autorizovaný

Trusted Shops

Trusted Shops

Sme súčasťou programu Trusted Shops, ktorý potvrdzuje, že nakupovanie online v našom obchode je úplne bezpečné a že kvalita nami ponúkaných služieb je na najvyššej úrovni. Trusted Shops je lídrom v budovaní dôvery v európskom odvetví elektronického obchodu a certifikáty udeľuje len obchodom, ktoré sú transparentné a čestné.