Meller je španielsky výrobca odevných doplnkov, ktorý okrem iného vyrába štýlové okuliare. Značka bola založená v roku 2014 v slnečnej Barcelone a rýchlo si získala celosvetovú popularitu. V súčasnosti je možné jej jedinečné výrobky zakúpiť vo viac ako 20 krajinách.

Čítať ďalej

Okuliare Meller

(57)

Najobľúbenejšie
Najobľúbenejšie

V obchode Clock Shop ponúkame široký výber okuliarov Meller. Sú k dispozícii za prijateľné ceny. Množstvo dizajnov, tvarov a farieb zaručuje, že si spomedzi nich vyberiete ideálny model.

Okuliare Meller - módny slnečný doplnok

Slnečné okuliare Meller sú doplnky, ktoré sa vyznačujú módnym dizajnom, sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a sú úplne bezpečné pre zdravie - o tom svedčí aj získaný certifikát CE, ktorý potvrdzuje ich súlad s normami EÚ. Ich rámy sú okrem iného vyrobené z nealergénneho polykarbonátu a ocele. Šošovky týchto modelov sú obohatené o polarizačný a UV filter, ktorý chráni oči pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Sú tiež potiahnuté špeciálnou vrstvou proti poškriabaniu, ktorá ich chráni pred poškriabaním.

Okuliare Meller alebo každodenný štýl

Okrem slnečných okuliarov ponúka spoločnosť Meller aj produkty na každodennú prácu s počítačom. Ich okuliare s "nulovým svetlom" sú okrem iného vybavené filtrom modrého svetla, ktorý blokuje modré svetlo vyžarované elektronickými zariadeniami, ako sú tablety, telefóny a notebooky. Ak hľadáte jedinečné okuliare, ktoré vám poskytnú atraktívny vzhľad a postarajú sa o váš zrak - okuliare Meller budú určite dobrou voľbou.