Remienky na hodinky Timex sú jedným z návrhov pre tých, ktorí si vyberajú neštandardné riešenia a radšej si všetko prispôsobujú podľa svojich predstáv. Možnosť výmeny remienka hodiniek Timex je zároveň príležitosťou prispôsobiť hodinky každej príležitosti a okolnostiam. Vďaka remienkom na hodinky Timex môžete svoj model premeniť, aby vyzeral ešte lepšie.

Čítať ďalej

Remienky Timex

(16)

Najobľúbenejšie
 1. -11%
 2. -11%
 3. Remienek Timex Timex Black Silicone 16 mm Remienek Timex Timex Black Silicone 16 mm
  Dodanie 24H
  16,00 €

  Timex Timex Black Silicone 16 mm P2N720

  Hodnotenie:
  100%
  Dodanie 24H
 4. -11%
 5. -11%
 6. -11%
Najobľúbenejšie

Elegantné remienky pre hodinky Timex

Výberom remienkov Timex získate nielen dokonale vyrobené komponenty hodiniek, ale aj istotu bezpečného používania - kožené remienky Timex zaručujú, že nedôjde k náhodnému rozopnutiu hodiniek alebo ich poškodeniu. Životnosť týchto výrobkov je založená na dokonale vybraných materiáloch a mnohých testoch, ktoré pomáhajú výrobcom hodiniek Timex určiť, na čo majú svoje výrobky pripraviť. Vďaka tomu sa remienky hodiniek Timex stávajú skvelou ochranou hodiniek a zároveň sú mimoriadne pohodlné - dokonalosť spracovania zaručuje mimoriadny komfort používania, ktorý sa prejavuje okrem iného aj dômyselne regulovanými otvormi na reguláciu šírky remienka alebo pohodlným zapínaním.

Remienky Timex - pre každého niečo

Aj remienky hodiniek Timex majú jedinečný štýl, ktorý vyhovie vkusu každého - rôzne varianty a farby jednotlivých modelov ponúkajú rozmanité možnosti v súlade s myšlienkou prispôsobiť sa požiadavkám každého nositeľa. Intenzívne farby a prevažne kontrastné prešívanie vytvárajú atraktívny vzhľad a štýlovú kombináciu s hodinkami Timex.

Náramok na hodinky Timex - premeňte svoje hodinky

Ako premeníte hodinky na trochu elegantnejší doplnok? Remienok jednoducho vymeňte za náramok hodiniek Timex. Ponúkame veľa náramkov v rôznych šírkach, takže výber doplnku pre vaše hodinky je jednoduchý. Timex je uznávaná značka na celom svete, takže náramok na hodinky Timex je skvelou alternatívou pre každého fanúšika hodiniek.