Kategória šperkov Paul Hewitt je až po okraj naplnená nádhernými štýlovými doplnkami od tohto výrobcu. Značka sa snaží, aby jej výrobky boli nadčasové, univerzálne a jednoducho krásne. Tieto šperky ozdobia nejedno ženské zápästie, dekolt, krk, ruku alebo ucho a dodajú majiteľke výraznú iskru.

Čítať ďalej

Šperky Paul Hewitt

(164)

Stránka
Najobľúbenejšie
  1. Bestseller
  2. Bestseller
  3. Bestseller
  4. Bestseller
  5. Bestseller
  6. Bestseller
Stránka
Najobľúbenejšie

Chcete vyjadriť svoj štýl? Zažiariť na každej schôdzke, cítiť sa krásna a spozorovaná? Pozrite si našu kategóriu šperkov Paul Hewitt a nájdite to, čo podčiarkne vašu ženskosť, jedinečnosť a úroveň.

Námornícke motívy vždy v móde

Paul Hewitt je značka, ktorá sa zameriava predovšetkým na to, aby sa námornícky motív objavil v každom jej šperku. Mottom výrobcu je "úprimnosť a autentickosť" a táto ideológia sa prejavuje v každom výrobku, ktorý sa objaví v sortimente výrobcu. Základom šperkov Paul Hewitt je námornícky motív - kotva, ktorá sa objavuje v rôznych verziách v náramkoch, prsteňoch, náhrdelníkoch a náušniciach, trblietavých a pútavých.

Výberom šperkov Paul Hewitt sa rozhodujete pre kvalitný výrobok, vytvorený s maximálnou precíznosťou a láskou k tvorbe krásnych vecí. Či už dávate prednosť Mazúrskym jazerám, Baltskému moru alebo Atlantickému oceánu - symbol kotvy vás vždy prenesie na loď a vyvolá vo vás príjemné spomienky.

Šperky Paul Hewitt - náramky pre každú ženu

Hľadáte pre seba dokonalý náramok? Pozrite si ponuku náramkov z línií Phreps a Phreps Lite - prvok kotvy je umiestnený na jednom alebo dvoch silných lanách, ktoré súvisia s kotviacimi lanami. Množstvo farieb vám zamotá hlavu - nemôžete sa s nimi pomýliť a budú dokonalým doplnkom vášho outfitu.

Dávate prednosť výraznejšiemu akcentu? Náramky Paul Hewitt North Bound určite zaujmú - sú vyrobené z pevnej kože a obsahujú kotvu. A ak chcete niečo jemnejšie, na pomoc prichádza séria Marble Pearl Steel s malými korálkami z nehrdzavejúcej ocele v striebornej a ružovozlatej farbe s ionizáciou. A ak máte radšej tuhé náramky, séria Ancuffs určite splní vaše očakávania.

Prstene a náušnice Paul Hewitt - jemné detaily

V našej kategórii šperkov Paul Hewitt nájdete aj krásne a jemné prstene zo série Anchor Rope, ktorých dizajn pripomína kotvu zavesenú na lane, zatiaľ čo séria Ancuffs predstavuje otvorený prsteň pripomínajúci kotvu ohnutú okolo prsta. Prstene sú vyrobené z mimoriadne odolnej nehrdzavejúcej ocele, postriebrené alebo iónované.

Náušnice tiež upútajú nejedno oko, zapôsobia svojím minimalizmom a iskrivosťou. Paul Hewitt vytvoril sériu Northern Delight - skrutkovacie náušnice z postriebrenej alebo pozlátenej nehrdzavejúcej ocele, samozrejme v tvare kotvy. Okrem toho medzi šperkami Paul Hewitt nájdeme aj prívesky Anchor Charms zo série Anchor Charms, ktoré môžeme úspešne pripevniť na náš milovaný náramok alebo kľúče od auta.

Čo tak náhrdelník od značky Paul Hewitt?

Námornícky štýl kotvy nájdete aj na náhrdelníkoch od značky Paul Hewitt. Séria Anchor Spirit vyzerá nádherne na ženskom dekolte. Malý prívesok vyrobený zo striebra 925 (aj pozlátený) nádherne doplní váš vzhľad napríklad s bielou ľanovou košeľou alebo blúzkou s hlbším výstrihom.

A ak chcete niečo, čo nemá motív kotvy, vyberte si prívesok zo série North Love. Prívesok v tvare srdca zo striebra 925 si zamilujete. Srdiečka sa dodávajú vo verzii so žltým aj ružovým zlatom.

Šperkárstvo Paul Hewitt vo Varšave

Úprimnosť, autentickosť, kvalita, trieda a nízka cena - to sú nesporné prednosti značky Paul Hewitt. Vďaka najkrajším námorníckym šperkom sa budete cítiť úžasne. Šperky Paul Hewitt sú tiež ideálnym nápadom na skvelý darček pre blízku ženu. Navštívte náš internetový obchod ešte dnes a kúpte si šperk Paul Hewitt podľa svojich snov pre seba alebo pre blízku osobu.