-17%

Pozrite sa ako hodinkypadnú na vaše zápästie

Watch's visualization

Vyskúšajte si hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Obvod zápästia (cm): Pozrite si ako sa merajú »
Pozrite si ako sa merajú »
Šírka puzdra 49 mm
Šírka remienka 22 mm

SS050863000 Športové Hodinky Suunto Vertical Black Sand Suunto Vertical Black Sand

Hodnotenie zákazníkov: 5
599,00 € 499,00 € 100,00 € lacnejšie Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 599,00 € Instalments 0%: 15 x 33,27 € Pay for 30 days
Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie
Pozrite si tiež:

Podrobnosti Suunto SS050863000

Suunto Vertical Black Sand SS050863000 sú jedinečné športové hodinky. Skladá sa z obálky z polyamidu (vystuženého skleným vláknom), oceľovej lunety a béžového remienku. Na jeho výrobu bol použitý pohodlný silikón, ktorý sa obzvlášť ľahko udržuje v čistote. Dotykový displej je pokrytý zafírovým sklom na ochranu pred vonkajším poškodením. Hodinky sú vybavené množstvom funkcií, ako je výškomer, barometer, aktuálna predpoveď počasia, viac ako 50 športových aplikácií cez SuuntoPlus alebo zhrnutie vášho pokroku v tréningovej zóne. Vodotesnosť 100 m chráni výrobok pred poškodením pri plávaní na hladine. Model obsahuje aj alarm búrky, východu a západu slnka, viac ako 95 športových režimov a indikátory zotavenia. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka výrobcu.

Watch Faces

Offline mapy
Offline mapy

Hodinky umožňujú pohodlný prístup k bezplatným mapám, aj keď ste offline. Môžu sa pochváliť podrobnou presnosťou, ktorá umožňuje presnú navigáciu po trase a vopred definovaných bodoch záujmu (POI).

Vysoko výkonná batéria
Vysoko výkonná batéria

Model je vybavený vysoko výkonnou batériou, ktorej životnosť možno predĺžiť pomocou inteligentných režimov správy napájania. Môžete si vybrať jeden zo štyroch preddefinovaných režimov batérie: Výkon, Výdrž, Ultra a Trasa.

Upozornenie na búrku
Upozornenie na búrku

Model je vybavený praktickou funkciou alarmu pri búrke. Vďaka tomu bude skvelým spoločníkom na dlhých cestách a vopred vás upozorní na poruchu počasia, čím zaistí bezpečnosť.

95+ Športové režimy
95+ Športové režimy

Suunto Vertical má viac ako 95 zabudovaných športových režimov. Bez ohľadu na to, akú disciplínu praktizujete, pomocou modelu môžete merať všetky najdôležitejšie parametre súvisiace s vašou aktivitou.

Čas východu a západu slnka
Čas východu a západu slnka

Uvádzanie času východu a západu slnka je na trase mimoriadne užitočná funkcia. Naznačuje, kedy je potrebné ísť a kedy sa oplatí nastaviť návrat, aby vás neprekvapila tma.

Personalizovaný ciferník hodiniek
Personalizovaný ciferník hodiniek

Hodinky sú vybavené rôznymi motívmi ciferníkov - minimalistickými, digitálnymi aj odkazujúcimi na analógové modely. V závislosti od vašich potrieb si môžete určiť, aké funkcie budú na hlavnom displeji.

Funkcie

Suunto Premium Partner

Ako Suunto Premium Partner poskytujeme profesionálne služby - prístup k certifikovaným konzultantom a informačným materiálom, ako aj profesionálnu popredajnú starostlivosť so servisnou podporou.

ZDARMA Offline venkovní mapy

Mapy terenowe obsahujú detaily terénu, szlaki i linie konturowe, umożliwiając znalezienie drogi nawet bez połączenia z internetem.

Vyrobené z obnoviteľných zdrojov

Model bol navrhnutý s ohľadom na udržateľnosť a vyrobený s využitím obnoviteľných zdrojov energie. Výsledkom je 100 % kompenzácia uhlíkovej stopy.

Športové aplikácie cez SuuntoPlus

S aplikáciou SuuntoPlus rozšírite možnosti používania svojich hodiniek získaním prístupu k množstvu funkcií, užitočných športových aplikácií a praktických sprievodcov.

Dvojpásmový systém GPS/GNSS

Hodinky sú vybavené dvojpásmovým systémom GPS/GNSS. Táto technológia zabezpečuje mimoriadne presnú navigáciu po trase alebo k akýmkoľvek bodom záujmu (POI).

Pracuje v režime offline

Pre maximálnu bezpečnosť možno všetky funkcie navigácie používať aj v režime offline. Vďaka mapám dostupným v režime offline si môžete byť vždy istí, že idete správnym smerom.

Suunto Vertical Black Sand - športové hodinky s extrémnou výdržou batérie

Séria Suunto Vertical bola vytvorená pre najnáročnejších milovníkov outdoorových aktivít. Výrobca vyšiel v ústrety ich potrebám a vytvoril pokročilé športové hodinky s extrémne výkonnou batériou! Medzi vymoženosti modelov tejto série patria podrobné a bezplatné offline mapy, viac ako 90 športových režimov alebo dvojpásmová GPS. Vojenské patenty potvrdzujú nadpriemernú odolnosť hodiniek Suunto Vertical.

brand_suunto

Suunto - značka pre každého športovca

Hodinky Suunto sú už roky známe ako ideálna voľba pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko funkčné športové modely, ktoré vyniknú aj pri tých najnáročnejších aktivitách. Množstvo užitočných funkcií, ktorými sú tieto prístroje vybavené, výrazne uľahčí každý tréning. Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936 a odvtedy podporuje aktivity a vytvára zariadenia pre športovcov a cestovateľov. Už roky si neustále drží popredné miesto medzi výrobcami športových hodiniek a navrhuje modely, ktoré sú mimoriadne odolné, presné a spoľahlivé.

Široká funkčnosť

Hodinky Suunto Vertical Black Sand SS050863000 sú vybavené mnohými funkciami, ako napríklad:

 • Bezplatné mapy dostupné offline.
 • Barometrické meranie nadmorskej výšky - vďaka zabudovanému snímaču prístroj nepretržite meria absolútny atmosférický tlak. Na základe meraní a referenčnej hodnoty sa vypočíta nadmorská výška alebo atmosférický tlak na úrovni mora.
 • Odhad srdcovej frekvencie na zápästí.
 • Viac ako 95 športových režimov. Môžete si tiež vytvoriť nové vlastné režimy podľa svojich potrieb.
 • Inteligentné režimy batérie a pripomenutie nabíjania.
 • Navigácia s duálnym pásmom - GPS a GNSS - dokáže čítať a zaznamenávať prejdené trasy. Bola testovaná vo vojenských podmienkach. Okrem toho model komunikuje so všetkými piatimi hlavnými satelitnými systémami pomocou technológie Dual Frequency.
 • Inteligentná konektivita - umožňuje pripojenie k mobilným zariadeniam.
 • Navigácia podľa bodov záujmu (POI) - uložte miesta do aplikácie Suunto alebo do hodiniek a navigujte pomocou zariadenia.
 • Sledovanie spánku - režim, ktorý umožňuje sledovať hĺbku, kvalitu a trvanie spánku, ako aj budenie alebo priemernú tepovú frekvenciu počas odpočinku.
 • Digitálny kompas.
 • Informácie o počasí - upozornenie na búrku, aktuálna predpoveď, čas východu a západu slnka.
 • Inteligentné pripojenie - umožňuje pripojenie k mobilným zariadeniam.
 • Indikátory: tréningové zaťaženie a zotavenie.
 • Adaptívny sprievodca výcvikom.
 • Intervalový tréningový režim.

Najvyššia kvalita spracovania

Dizajn hodiniek Suunto Vertical Black Sand SS050863000 pozostáva z:

 • Čierne puzdro vyrobené z polyamidu vystuženého sklenenými vláknami, ukončené výnimočne odolným a skvele vyzerajúcim rámčekom z nehrdzavejúcej ocele.
 • Čierne puzdro je vyrobené z polyamidu vystuženého sklenenými vláknami, ukončené výnimočne odolným a skvele vyzerajúcim rámčekom z nehrdzavejúcej ocele.
 • Vyrobený z odolného silikónového remienka béžovej farby.
 • Farebný dotykový displej.
 • Safírové sklo chrániace displej.

Technológia Fusedtrack™

Prostredníctvom algoritmu Fusedtrack od spoločnosti Suunto sa údaje GPS kombinujú s údajmi snímača pohybu. To všetko sa robí preto, aby bolo sledovanie vzdialenosti a trasy počas bežeckého tréningu mimoriadne efektívne a našim hodinkám nehrozilo vybíjanie batérie. Fungovanie technológie Fusedtrack predlžuje životnosť batérie, čím ju čiastočne odbremeňuje od modulu GPS. Merania pritom zostávajú veľmi presné.

Inteligentná batéria

Hodinky sú vybavené definovanými režimami batérie: Výkon, Vytrvalosť, Ultra a Tour. Tie poskytujú 60 až 500 hodín nepretržitej prevádzky modulu GPS. Vďaka inteligentným upozorneniam hodinky navrhnú zmenu na režim vhodnejší pre danú aktivitu. V závislosti od potrieb používateľa je možné vytvoriť vlastné režimy.

suunto-9-g1-baro-sport-wrist-hr-gps-watch-black-SS050019000-power-modes

Suunto App route

Suunto App

Aplikácia Suunto App, ktorá je k dispozícii pre systémy Android a iOS, vám umožní ešte plnšie využívať funkcie vašich inteligentných hodiniek. Po jej nainštalovaní získate prístup k:

 • Súčty aktivít (denný počet krokov a spálených kalórií), tréningov a spánku, ako aj tipy, ktoré vám pomôžu žiť zdravým životným štýlom.
 • Upozornenia na hodinkách na nové hovory, správy a oznámenia z obľúbených aplikácií, ako sú Facebook, Instagram, WhatsApp a mnohé ďalšie.
 • Vytváranie vlastných športových režimov.
 • Mapy obľúbenosti. Tie sa generujú na základe mnohých trás, ktoré prešli iní používatelia aplikácie, takže objavovanie nových trás je hračka. Okrem toho môžete používať obľúbené východiskové body. Získate tiež možnosť importovať hotový súbor .gpx pre svoje ďalšie preteky alebo dobrodružstvo (možnosť je k dispozícii pre prístroje Suunto 5, 7, 9 a série Spartan).
Suunto App main view
 • Športové služby Suunto, ako napríklad Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnohé ďalšie.
 • Naplánujte si nové trasy priamo v smartfóne a vďaka pripojeniu Bluetooth štvrtej generácie ich ľahko synchronizujte s hodinkami v priebehu niekoľkých sekúnd. Pozrite sa, ako si vytvoriť vlastné trasy - zistite viac.
 • Zobrazte si históriu trás a pridajte na mapu vlastné body.
 • Úprava ciferníka hodiniek. Ak sa chystáte na bežecký alebo cyklistický tréning a chcete zmeniť informácie zobrazené na hodinkách, môžete to urobiť priamo v aplikácii Suunto, ktorá automaticky aktualizuje vzhľad obrazovky.
 • Príručky a návody, inštruktážne videá a mnoho ďalšieho.
 • Prístup k špecializovaným režimom pomocou aplikácie SuuntoPlus™.

Preskúmajte výhody aplikácie Suunto App a využívajte hodinky Suunto na maximum každý deň. Zistite viac.

Efektívny tréning so systémom SuuntoPlus™

Ďalšie možnosti Suunto Plus™ vám poskytujú prístup k vysoko špecializovaným možnostiam, vďaka ktorým je tréning s hodinkami Suunto ešte efektívnejší:
 • Režim bežca duchov
 • Režim bežca
 • Šplhanie (Climbing)
 • Safe (Bezpečnosť)
 • Loop (Slučka)
 • Sprint (Odtlačok)
 • a mnoho ďalších.

Pozrite si podrobnosti o ďalších funkciách Suunto Plus™ a podporovaných modeloch. Zistite viac.

Suunto partners

Súunto Value Pack. Bezplatný prémiový prístup k najlepším aplikáciám

Hodinky Suunto sa pripájajú k platformám, ktoré monitorujú výkon pri tréningu. Výrobcovia týchto aplikácií poskytujú používateľom hodiniek Suunto prístup k bezplatným skúšobným obdobiam - stačí pripojiť hodinky k danej platforme pomocou aplikácie Suunto.

 • Strava - aplikácia vykonáva analýzu vašich tréningových výsledkov a mnoho ďalšieho. Funkcie sú k dispozícii na stránke v časti Tréning, Bezpečnosť a Analýza. Pri zakúpení prístroja Suunto získate 60-dňové skúšobné obdobie na bezplatný prístup k aplikácii Strava Summit.
 • Tréningové vrcholy - umožňuje sledovať vaše športové výkony. Služba vám dáva možnosť presne merať srdcovú frekvenciu, výkon, tempo a mnoho ďalších faktorov, ktoré tvoria váš tréning. Pri kúpe prístroja Suunto získate 30 dní bezplatného prístupu k prémiovému členstvu.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovať vzdialenosť, tempo, čas, rýchlosť, spálené kalórie a bežeckú alebo cyklistickú trasu prostredníctvom GPS. Poskytuje tipy užitočné pri behu a iných športoch.
 • UA MapMyRun - poskytuje tipy a ukazovatele pre trénerov. Ponúka personalizovaný tréning, tréningové plány a analýzu údajov po tréningu.
 • Wikiloc - poskytuje milióny trás pre outdoorových športovcov a umožňuje ich odoslať priamo do hodiniek. Umožňuje tiež zdieľať vlastné tréningy/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovať a upravovať bežecké trasy a vytvárať nové trasy v rámci topografických máp.

Vodotesnosť

Vďaka vodotesnosti 100 metrov podľa normy ISO 6425 by ste sa nemali obávať poškodenia mechanizmu pri postriekaní vodou. Hodinky budú odolné aj pri ponorení do vody a plávaní.

Najvyššia odolnosť Suunto Vertical - testované podľa vojenských noriem

Výrobky z kolekcie Suunto Vertical boli podrobené mnohým testom podľa vojenských noriem (MIL-STD-810), ktorých úspešné absolvovanie potvrdzuje najvyššiu kvalitu a odolnosť. MIL-STD-810 je vojenský štandard v otázkach environmentálneho inžinierstva a laboratórnych testov stanovený Spojenými štátmi publikáciou Ministerstva obrany USA za účasti americkej armády, letectva a námorníctva, ako aj Inštitútu environmentálnych vied a technológií, ktorý zahŕňa testy na overenie odolnosti prístrojov v typických prevádzkových a prepravných podmienkach. Aké testy absolvovali hodinky Suunto Vertical?

 • test 500.6 - nízky tlak
 • test 501.7 - vysoká teplota
 • test 502.7 - nízka teplota
 • test 503.7 - rýchla zmena teploty
 • test 507.6 - vlhkosť
 • test 510.7 - piesok a prach
 • test 516.8 - náraz, pád
 • test 521.4 - mráz, mrznúci dážď
suunto watch vertical straps

Jednoduchá výmena remienka vďaka "Quick-release"

Výmena remienka na hodinkách Suunto trvá len niekoľko sekúnd vďaka pohodlnému mechanizmu "Quick-release". Nie je potrebné žiadne náradie, pretože remienok je vybavený špeciálnou páčkou, ktorá umožňuje rýchle odpojenie remienka od obalu a jeho výmenu za iný zodpovedajúci remienok.

Pozrite si Suunto →

Záruka

Na hodinky Suunto Vertical Black Sand SS050863000 sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.

Čo je v krabici?

 • Originálne balenie značky Suunto
 • Manuál
 • Záruka Suunto door-to-door - v prípade akýchkoľvek problémov hodinky vyzdvihne kuriér
 • Záručný list = autorizovaný zástupca Suunto = podpora centrálneho servisu Suunto vo Fínsku

Viac informácií Suunto SS050863000

Strojček Smartwatch
Konektivita Bluetooth™, USB
Technológie tachymeter, barometer, digitálny kompas, vonkajší teplomer, zabudované mapy
Displej viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS, z aplikácie v smartfóne
Hudba a multimédiá ovládanie hudby z telefónu
GPS integrovaný, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Funkcie počasia Teplomer, Výškomer, Barometer, Predpoveď počasia, Meteorologické výstrahy, Vonkajšia teplota, Čas východu a západu slnka
Ďalšie funkcie Budík, Časovač, Časové pásma, Automatická korekcia času, Navigácia v hodinkách, Miesta POI, Uzamknutie obrazovky
Zdravotné funkcie meranie srdcovej frekvencie na zápästí, pulzný oxymeter, monitor spánku
Športové funkcie krokomer, monitor aktivity, počítadlo kalórií, automatické počítanie opakovania, stopky, tachymeter, tréningový denník, športové režimy
Disciplíny beh, bicykel, plávanie, fitness, posilňovňa, triatlon, lezenie, tímové športy, zimné športy
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Zafírové
Typ remienka Silikónový
Farba remienka Béžová
Šírka remienka 22.00 mm
Vodotesnosť 100 metrov
Druh púzdra Kompozit
Priemer púzdra 49.00 mm
Hrúbka púzdra 14.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH, ZHTW
Výrobca Suunto
Model SS050863000
Pre koho Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084209108

Recenzie o Suunto Vertical Black Sand SS050863000 (3)

Hodnotenie zákazníkov: 5
Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:
 1. 19. 5. 2023
  100%
  Hodinky skutočne dorazili na druhý deň, čo ma veľmi pozitívne prekvapilo. Zatiaľ sa v nich orientujem, ale mám pocit, že mi prinesú veľa zábavy na výletoch mimo mesta a do hôr. Určite budem prvý, kto otestuje mapy a túto batériu.
  Karol Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 2. 17. 5. 2023
  100%
  Inteligentné hodinky fungujú dobre v každom ohľade. Odkedy sa ku mne dostali, prakticky som sa s nimi nerozlúčil. Som presvedčený, že ma ešte nejedenkrát prekvapí!
  Dawid Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 3. 15. 5. 2023
  100%
  Všetko podľa opisu. Som opäť nadšený. Vrelo odporúčam!
  Robert Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.

Navrhnite cenu