Carl von Zeyten je značka, ktorá sa zrodila z vášne pre vytváranie sofistikovaných modelov. Táto výnimočná značka sa zrodila pred 50 rokmi a od začiatku si získala skupinu verných zákazníkov. Čo je na hodinkách tejto značky jedinečné? Nemecká precíznosť pri vytváraní vysokokvalitných modelov, ktoré svojím dizajnom potešia oko svojho majiteľa. Hodinky tejto značky sú nadčasové a hodia sa ku každému štýlu.

Čítať ďalej

Hodinky Carl Von Zeyten

(28)

Najobľúbenejšie
 1. -10%Nový produkt
  Hodinky pánske Carl von Zeyten Skeleton Automatic Hodinky pánske Carl von Zeyten Skeleton Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  417,00 € 376,00 €

  Carl von Zeyten Skeleton Automatic CVZ0014SWRS

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. -10%Nový produkt
  Hodinky pánske Carl von Zeyten Skeleton Automatic Hodinky pánske Carl von Zeyten Skeleton Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  431,00 € 388,00 €

  Carl von Zeyten Skeleton Automatic CVZ0014RWMS

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. -10%
 4. -10%
 5. -10%
 6. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  -15%
 7. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 8. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 9. Hodinky Pánske Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic Hodinky Pánske Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  335,00 €

  Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic CVZ0031RWH

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 10. Bestseller
 11. -10%
 12. -10%
 13. -10%
 14. -10%
 15. -10%
 16. -10%
 17. -10%
 18. -10%
 19. -10%
 20. LIMITOVANÁ EDÍCIA
Najobľúbenejšie

Švajčiarske hodinky sú považované za najlepšie na svete - to už počul každý. Nie každý však vie, že nemecké hodinky za nimi vôbec nezaostávajú. To všetko vďaka zrnku pravdy v stereotype o mimoriadne pracovitých a presných Nemcoch, čoho dôkazom sú hodinky Carl von Zeyten.

Pozoruhodná história značky hodiniek Carl von Zeyten

Značka Carl von Zeyten vznikla v Nemecku v polovici minulého storočia. Zakladateľ Carl von Zeyten sa rozhodol dosiahnuť vo svojom odbore čo najviac a rozhodol sa vyrábať hodinky najvyššej kvality. Začal pracovať na vlastných modeloch, ktoré neustále vyvíjal, a staral sa aj o otázky montáže jednotlivých sérií, ako aj o ich servis. Vďaka jeho mimoriadnej vytrvalosti sa jeho sláva rozšírila ďaleko za hranice Schwarzwaldu a Eisenbachu. Nezaspal však na vavrínoch, ale veľa cestoval za ďalším vzdelávaním. Navštívil hodinárske továrne v Anglicku a Švajčiarsku, vďaka čomu zistil, že niektoré materiály sú vhodné na určité časti hodiniek a iné nie. Vďaka tomu dokázal zmodernizovať výrobný proces tak, aby boli hodinky oveľa efektívnejšie a presnejšie.

Po mnohých rokoch bola značka reaktivovaná a mohla predstaviť plody práce Carla von Zeytena - hodinky, ktoré sú po všetkých stránkach vynikajúce a pri tvorbe modelov využívajú najnovšie technológie.

Ako vyzerajú hodinky Carl von Zeyten?

Modely pánskych hodiniek Carl von Zeyten sú vyrobené s neuveriteľnou presnosťou a dôrazom na detail. Veľkú časť kúskov reprezentuje konvencia skeletových hodiniek, teda modelov s ciferníkom, ktorý odhaľuje tajomstvá mechanizmu vo vnútri. To môže byť cenné najmä pre zvedavých jedincov, ktorí radi vedia, ako funguje každý predmet, ktorý vlastnia. Niektoré hodinky Carl von Zeyten majú takzvané otvorené srdcové okienka, ktoré umožňujú vidieť niektoré súčasti pohonného systému, hlavne váhy, otáčajúce sa počas prevádzky. Tie sa nezriedka odlišujú mostíkom, ktorý ich podopiera, navyše vyrytým do efektných vzorov alebo vylešteným. To je skvelá správa pre tých, ktorí hľadajú v hodinkách niečo jedinečné, čo iné modely nemajú. Značka však neváha experimentovať - v niektorých hodinkách zaviedla dvojité váhy, ktoré vďaka otvorenému srdcovému okienku pútajú pozornosť a každému modelu dodávajú avantgardný nádych. Skvelým príkladom je zberateľský model Carl von Zeyten Black Forest s mimoriadne krásnym prevedením.

Vyberte si hodinky Carl von Zeyten - ideál pre milovníka dobrého štýlu

Hodinky Carl von Zeyten sa vyznačujú jedinečným avantgardným dizajnom. To však neznamená, že by medzi nimi chýbali modely s klasickým vzhľadom. V ponuke nemeckého výrobcu však kraľujú práve štýlovo inovatívne modely. Ich netradičný vzhľad, najmä charakteristické odkrývanie mechanizmov, použitie ozdobných mostíkov na podporu váh a klasické ženevské prúžky na kyvadlách sú len niektoré z predností týchto nezvyčajných hodiniek. Za zmienku stojí, že značka používa najlepšie mechanizmy od renomovaných výrobcov, ako sú japonská Miyota a švajčiarska ETA. Preto nečakajte a objednajte si niektoré z najzaujímavejších hodiniek už teraz a sami sa presvedčte, ako dokonale sa hodia k vášmu štýlu.

Oficiálny predajca Carl von Zeyten - autorizovaný obchod - distribútor

Zegarownia.pl je obchod ponúkajúci hodinky najvyššej kvality Carl von Zeyten pochádzajúce výlučne z licencovanej distribúcie. Nákup je možné uskutočniť v kamennom obchode aj online. Zabezpečujeme rýchle dodanie.

Obchod s hodinkami Carl von Zeyten vo Varšave

Spoločnosť Carl von Zeyten sa snaží vytvárať klasické hodinky s dušou. Pozrite si ponuku nášho stacionárneho obchodu alebo webovej stránky a vyberte si model, ktorý najviac skrášli vaše zápästie. Obchod Zegarownia je autorizovaným predajcom značky Carl von Zeyten. Vo Varšave nájdete hodinky tejto značky za najlepšie ceny.