Rôzne hodinky majú aj rôzne remienky a náramky - tie čiastočne určujú charakter každého modelu. Koľko variácií na tému remienka hodiniek však môže existovať? Ukázalo sa, že je ich veľmi veľa.

Čítať ďalej

Remienky - Typy

(538)

Najobľúbenejšie
  1. Remienek Polar Crystal Gold S Remienek Polar Crystal Gold S
    Dodanie 24H
    74,00 € 70,00 €

    Polar Crystal Gold S 725882058474

    Dodanie 24H
Najobľúbenejšie

Vyberte si dokonalý remienok pre svoje hodinky alebo ich vzhľad obmeňte niečím úplne nečakaným! Objednajte si remienky na hodinky teraz a dostanete ich už zajtra! Vyberte si ešte dnes!

Remienky hodiniek - vyberte si materiál

Časy, keď boli k dispozícii len kožené remienky, sú nenávratne preč - dnes, v dobe obrovskej štýlovej rozmanitosti a rôznorodého určenia hodiniek, môžu mať každé hodinky skutočne iný remienok. Preto sa v elegantných modeloch používajú predovšetkým kožené remienky, ktoré sa jednoznačne spájajú s luxusom a štýlom.

Gumené remienky z odolného plastu sú ideálne pre športové hodinky, najmä pre potápačov. Vďaka ich vlastnostiam ich nepoškodí voda a ich vysoká odolnosť im umožní používať ich aj v drsných podmienkach. Pre tých, ktorí uprednostňujú ležérny, ale elegantný vzhľad, ponúkame látkové remienky, ktoré sú ideálne pre módne hodinky aj elegantné modely.