Hodinky značky Laco si môžeme užívať už takmer 100 rokov. Je to spoločnosť s tradíciou, ktorá neustále hľadá nové riešenia, aby uspokojila svojich náročných zákazníkov. Dlhé roky bola táto značka distribútorom svojich výrobkov pre nemeckých letcov, preto si môžeme byť istí kvalitou hodiniek Laco. Navyše nadčasový dizajn a použitie moderných quartzových mechanizmov, ocení každý nositeľ hodiniek.

Čítať ďalej

Hodinky Laco

(41)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky Pánske Laco Aachen Grau 39 Hodinky Pánske Laco Aachen Grau 39
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  469,00 €

  Laco Aachen Grau 39 LA-862162

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 2. Hodinky Pánske Laco Aachen Grau 42 Hodinky Pánske Laco Aachen Grau 42
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  469,00 €

  Laco Aachen Grau 42 LA-862159

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 3. Hodinky Pánske Laco Zürich Baumuster B Hodinky Pánske Laco Zürich Baumuster B
  Skladom - ihneď na odoslanie
  279,74 €

  Laco Zürich Baumuster B LA-861806.2 (861806.2)

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. Hodinky Pánske Laco Aachen Automatic Hodinky Pánske Laco Aachen Automatic
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  389,00 €

  Laco Aachen Automatic LA-862103 (862103)

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 5. Hodinky Pánske Laco Aachen Automatic Hodinky Pánske Laco Aachen Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  340,00 €

  Laco Aachen Automatic LA-861990 (861990)

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 6. Hodinky Pánske Laco Aachen Automatik Hodinky Pánske Laco Aachen Automatik
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  361,48 €

  Laco Aachen Automatik LA-862101 (862101)

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 7. Hodinky Pánske Laco Classic Petrol Automatik Hodinky Pánske Laco Classic Petrol Automatik
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  497,00 €

  Laco Classic Petrol Automatik LA-862077 (862077)

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Nemecká značka Laco pôsobí na hodinárskom trhu už takmer 100 rokov. Jej začiatky siahajú do 20. rokov minulého storočia. Vtedy nemecká spoločnosť Lacher & Co. vedená Ludwigom Hummelom a Friedou Lacherovou vytvorila značku Laco (názov pochádza z prvých písmen názvu výrobcu). Spoločnosť sa začala špecializovať na výrobu široko dostupných mechanických hodiniek, ktoré sa vyznačovali nadpriemerným spracovaním a presnosťou. Vďaka tomu si postupne až do vypuknutia druhej svetovej vojny hodinky Laco získavali čoraz väčšiu popularitu.

História leteckej výroby hodiniek Laco

V 30. a 40. rokoch 20. storočia, počas vojnového ťaženia, však spoločnosť Laco začala vyrábať špeciálny rad hodiniek určených pre pilotov, známych aj ako hodinky pre letcov a pozorovateľov. Takéto hodinky boli vybavené špičkovými "major" strojčekmi a vysoko čitateľnými ciferníkmi, navrhnutými podľa prísnych úradných špecifikácií. Hodinky mali uľahčovať navigáciu a byť vysoko spoľahlivé. Len päť nemeckých výrobcov hodiniek malo v tom čase povolenie vyrábať vojenské letecké hodinky - vrátane spoločnosti Lacher Co.

Vyberte si to najlepšie z hodiniek Laco

V priebehu rokov spoločnosť Laco neustále prekvapuje používateľov najlepšími riešeniami a vysokou kvalitou svojich výrobkov. Jedinečný dizajn a výnimočný charakter hodiniek možno obdivovať aj dnes. Niektoré hodinky Laco majú stále spoľahlivý mechanický a automatický strojček, ale pre pohodlie používateľov sú hodinky vybavené aj švajčiarskymi quartzovými strojčekmi. Už niekoľko rokov značka Laco pripomína svoje výnimočné pozorovateľské hodinky a predstavuje svetu novú sériu leteckých hodiniek, ktoré sa spracovaním aj vzhľadom vyrovnajú klasickým modelom s logom Laco. Niektoré z dnes vyrábaných hodiniek sú vybavené analógovým chronografom (séria Chronograph), ktorý je dokonale integrovaný do klasického štýlu hodiniek. Nadčasový dizajn, ktorého základom sú pevné kožené remienky, niekedy s charakteristickými nitmi (séria Flieger) a estetické ciferníky, vždy poteší milovníkov hodiniek a núti ďalšie generácie siahnuť po klasických výrobkoch tohto nemeckého výrobcu. Hodinky Laco sú návrhom pre všetkých, ktorí oceňujú tradičné riešenia a vysokú kvalitu spracovania.

Oficiálny predajca Laco - autorizovaný obchod - distribútor

Obchod Zegarownia ponúka hodinky Laco pochádzajúce len z autorizovanej distribúcie, ktorá je zárukou ich originality. Nečakajte, ale objednajte si jedny z týchto výnimočných hodiniek už teraz v našom stacionárnom obchode alebo prostredníctvom našej webovej stránky.

Predajňa hodiniek Laco vo Varšave

Vyberte si jedny z hodiniek Laco a zistite, v čom spočíva jedinečnosť nemeckého hodinárskeho remesla. Navštívte našu predajňu alebo webovú stránku ešte dnes a vyberte si jedny z dostupných hodiniek značky Laco. Hodinky tejto značky nájdete vo Varšave za najvýhodnejšie ceny.