Inteligentné hodinky sa doteraz zvyčajne spájali s výkonne vyzerajúcimi športovými hodinkami, ktoré sú vybavené množstvom funkcií, ale sú užitočné pre fyzicky aktívnych ľudí. Tento stav si vynútil potrebu výrobcov vytvoriť úplne nové kolekcie, ktoré sú vhodnejšie na každodenné používanie a sú vybavené aj najnovšími technológiami.

Čítať ďalej

Hybridné Inteligentné Hodinky

(10)

Najobľúbenejšie
 1. Șapcă de baseball gratuită
  Bestseller-15%
  Hodinky Pánske G-SHOCK G-SHOCK G-Squad Bluetooth Sync Step Tracker Hodinky Pánske G-SHOCK G-SHOCK G-Squad Bluetooth Sync Step Tracker
  Skladom - ihneď na odoslanie
  129,00 € 109,65 €

  G-SHOCK G-SHOCK G-Squad Bluetooth Sync Step Tracker GBD-800-1BER

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Șapcă de baseball gratuită
  Bestseller-14%
  Hodinky Pánske G-SHOCK Casio G-Squad Bluetooth Sync Step Tracker Hodinky Pánske G-SHOCK Casio G-Squad Bluetooth Sync Step Tracker
  Skladom - ihneď na odoslanie
  139,00 € 119,00 €

  G-SHOCK Casio G-Squad Bluetooth Sync Step Tracker GBA-800-1AER

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Șapcă de baseball gratuită
  -15%
 4. Șapcă de baseball gratuită
  -15%
  Hodinky Pánske G-SHOCK Camo G-SQUAD Bluetooth Sync Step Tracker Hodinky Pánske G-SHOCK Camo G-SQUAD Bluetooth Sync Step Tracker
  Skladom - ihneď na odoslanie
  129,00 € 109,65 €

  G-SHOCK Camo G-SQUAD Bluetooth Sync Step Tracker GBD-800UC-3ER

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 5. Șapcă de baseball gratuită
  -12%
  Hodinky Pánske G-SHOCK Original Bluetooth Tough Solar Hodinky Pánske G-SHOCK Original Bluetooth Tough Solar
  Skladom - ihneď na odoslanie
  169,00 € 149,00 €

  G-SHOCK Original Bluetooth Tough Solar GW-B5600-2ER

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Výsledkom úsilia týchto vývojárov je vytvorenie hybridných inteligentných hodiniek - inteligentných hodiniek v tvare klasických hodiniek. Najdôležitejšou vlastnosťou hybridných inteligentných hodiniek je ich neustále prepojenie s inými zariadeniami prostredníctvom zabudovaného modulu Bluetooth. Týmto spôsobom si hodinky samy nastavia správny čas a zároveň sa dajú ľahko konfigurovať z druhého prijímača, napríklad z telefónu. Inteligentné hodinky sú zvyčajne vybavené mimoriadne energeticky úspornou batériou, ktorá im umožňuje vydržať oveľa dlhšie ako v prípade iných modelov - inteligentných hodiniek s quartzovým mechanizmom.

Najlepšie značky hybridných hodiniek

Nedávno boli vyvinuté rôzne kolekcie inteligentných hodiniek, ktoré zapadajú do radu hybridných hodiniek. Medzi najdôležitejšie patria výrobky dvoch veľkých amerických spoločností, hybridný model Fossil Q, ako aj hodinky Timex IQ+ a Timex Metropolitan+. Hodinky Fossil Q Crewmaster a Nate určené pre mužov a dámske hodinky Fossil Gazer a Tailor sú vybavené ďalším ciferníkom, ktorý umožňuje zobrazenie vopred nakonfigurovaných údajov, napríklad upozornenia na prichádzajúci hovor alebo druhý čas. Modely Timex sú vybavené aj pomocným sledovačom aktivity, na ktorom môžete vidieť percentuálny rozpis splnených denných zámerov.

Hybridné inteligentné hodinky sú štýlom, ktorý potrebujete

Podobnú dizajnovú schému hybridných inteligentných hodiniek sme našli v módnych kúskoch, ktoré vyrábajú značky ako Skagen - Skagen Connected a Guess, ktoré predstavujú Guess Connect. Hodinky Guess sa od ostatných líšia tým, že majú na ciferníku ďalší menší digitálny displej a možnosť nabíjania batérie cez port USB. Hybridné inteligentné hodinky nie sú len čisto šperkovými doplnkami, ktoré sa hodia k elegantnému štýlu, ale fungujú aj ako fantastický doplnok každodenného oblečenia. Pre milovníkov športového štýlu sú zasa ideálnym riešením hybridné inteligentné hodinky Casio Edifice s výkonným systémom bluetooth. Už samotná kolekcia hovorí veľa - ide o hodinky s oveľa športovejším charakterom.

Inovatívna technológia v hybridných inteligentných hodinkách

Hybridné inteligentné hodinky sa zdajú byť budúcnosťou hodinárstva - elegantná kombinácia klasických hodiniek s najmodernejšími technológiami. Je to tiež ideálny konsenzus pre ľudí, ktorí potrebujú elegantný doplnok, ale nechcú sa vzdať svojej vášne pre elektronické gadgety a chcú byť neustále online a mať zdroj upozornení o nadchádzajúcich udalostiach na dosah ruky (doslova).