Pre mnohých je remienok hodiniek najmenej dôležitou vlastnosťou modelu, ktorý si vyberú. Takáto ignorácia je tiež veľkou chybou - bez odolného remienka, najmä v modeloch, ktorých majitelia sú zameraní na športové a iné aktivity, hrozí neopraviteľné poškodenie hodiniek. Preto výrobcovia prišli s jedným z najlepších nápadov - použitím karbónu na remienky.

Čítať ďalej

Remienky - Karbón

(31)

Najobľúbenejšie
 1. -14%
 2. -14%
 3. Remienek Hirsch Carbon L 22 mm Remienek Hirsch Carbon L 22 mm
  Dodanie 24H
  66,00 €

  Hirsch Carbon L 22 mm 02592076-2-22

  Hodnotenie:
  100%
  Dodanie 24H
 4. -14%
 5. -11%
 6. -33%
 7. -39%
Najobľúbenejšie

Ak hľadáte mimoriadne kvalitné, pohodlné a hlavne odolné opasky, určite by ste si mali vybrať karbónové modely. Objednajte si ich teraz a zistite, aké sú odolné.

Vyberte si uhlíkové remienky na hodinky!

Karbón je v súčasnosti jedným z najodolnejších a najpohodlnejších materiálov na výrobu remienkov hodiniek. Vďaka spleteniu stoviek vlákien s hrúbkou 1/10 ľudského vlasu je pružný a zároveň neuveriteľne ľahký. Vďaka tomu sa dobre hodí ako remienok pre hodinky, ktoré sú obzvlášť náchylné na poškodenie, ako napríklad hodinky určené pre milovníkov divočiny a horských expedícií.V ponuke sú karbónové remienky dvoch významných značiek - Morellato a Hirsch. Obe ponúkajú špičkové, estetické remienky, ktoré vás nesklamú ani v tých najnáročnejších podmienkach.