Timberland je jednou z najznámejších značiek na celom svete. Jej výrobky zaručujú vynikajúcu kvalitu, odolnosť a pohodlie. Niet divu, že značke Timberland dôverujú milióny zákazníkov na celom svete. Výrobky tejto značky sú vhodné do každej situácie. Značka zaručuje výrobu inovatívnych výrobkov s nadštandardným dizajnom.

Čítať ďalej

Hodinky Timberland

(24)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
  Hodinky Pánske Timberland Henniker II Hodinky Pánske Timberland Henniker II
  Skladom - ihneď na odoslanie
  229,00 €

  Timberland Henniker II TBL.14816JLBN/07

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Timberland je spoločnosť, ktorá sa zameriava na kvalitu a pohodlie, čo dokazuje aj prvý produkt, ktorý vydala. Spoločnosť bola založená v roku 1952 americkým obuvníkom, ktorý vyvinul inovatívnu technológiu, ktorá mu umožnila navrhnúť úplne nepremokavú obuv. Značka okamžite prijala názov Timberlander, čo znamená "muž z lesa". Obrovský úspech viedol k okamžitému záujmu o spoločnosť a tá postupne uviedla na trh nový sortiment, ktorý v roku 1996 zahŕňal aj ponuku hodiniek. Hoci dnes značka vystupuje pod skráteným názvom Timberland, jej zvyky sa nezmenili - jej motto robiť dobre a robiť dobro naďalej priťahuje nových a spokojných zákazníkov a navyše je zodpovedné za vytvorenie obchodného modelu založeného na princípe partnerstva medzi spoločnosťou a jej zamestnancami, partnermi a zákazníkmi. Spoločnosť Timberland aktívne podporuje miestne komunity tým, že sa zapája do dobrovoľníckej činnosti zamestnancov.

Hodinky Timberland pre aktívnych

Hodinky Timberland boli vytvorené pre ľudí, ktorí si cenia slobodu a životný štýl v prírode. Ekológia a láska k prírode sú hodnoty vyplývajúce z DNA značky, ktorá pri výrobe dbá na najmenšie detaily. Hodinky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a zaujmú dizajnom, ktorý dokonale zodpovedá filozofii a štýlu značky Timberland. Analógové a elektronické hodinky, vybavené radom ďalších funkcií, sú ideálne na ďaleké expedície aj každodenné dobrodružstvá. Výrazné ciferníky a robustné remienky dodávajú pánskemu oblečeniu charakter a krásne splývajú s okolím. Nenápadná farebná schéma bola zachovaná v pokojných odtieňoch hnedej, zelenej a čiernej, čo dodáva hodinkám Timberland univerzálny charakter, spájaný s lesom a nedotknutou prírodou.

Hodinky Timberland? Vyberte si namiesto nich hodinky Timberland za najnižšiu cenu!

Hodinky Timberland sú symbolom nadčasového dizajnu. Návrhári sa rozhodli vytvoriť kolekcie, ktoré sú moderné a tradičné, univerzálne a výraznejšie.

Pre milovníkov moderných a robustných riešení vytvorila spoločnosť Timberland modely, ako napríklad TBL.14260JPBO/02 v rade Taxbury, TBL.14503JPBG/02 v rade Tremont alebo TBL.13554JPB/04A v rade Cadion. Elektronické ciferníky a odolné náramky z kvalitného plastu potešia každého fanúšika moderných technológií a výnimočného dizajnu. Elektronické hodinky Timberland sú voľbou mužov s dobrodružnými nápadmi, pre ktorých sa moderné technológie stali neoddeliteľnou súčasťou prijímania nových výziev.

Timberland - hodinky pre dobrodružných mužov

Reagujúc na potreby zákazníkov, ktorí hľadajú klasické hodinky, ktorých spracovanie bude definovať charakter majiteľa, spoločnosť Timberland navrhla modely vybavené robustnými koženými remienkami a veľkými analógovými ciferníkmi, ako napríklad TBL.14441JLB/02 v rade Hanniker, TBL.14524JS/07P v rade Alden alebo TBL.13670JSU/02 v rade Oakwell. Klasické hodinky, ktoré vystihujú ducha značky, ocenia milovníci každodennej módy a fascinovaní ďalekými expedíciami, ktorí hľadajú spoľahlivé zariadenia vyrobené spoločnosťou, ktorá pozná požiadavky nadšencov extrémnych športov. Hodinky Timberland, ktoré sa vyznačujú klasickým dizajnom, sú vhodné nielen do divočiny - dodajú aj nádych sofistikovanosti každému dokonale ušitému obleku a zabezpečia, že ich nositeľ úspešne absolvuje ďalšie dôležité stretnutie.

Obchod s hodinkami Timberland vo Varšave

Značka Timberland nie je len o športových výrobkoch. Jej sortiment zahŕňa aj tie elegantné. Vďaka rozmanitej ponuke tejto spoločnosti si každý nájde niečo pre seba. Navštívte predajňu Zegarownia vo Varšave - Timberland je v našej ponuke - a vyberte si hodinky podľa svojich potrieb.

Oficiálny predajca Timberland - autorizovaný obchod - distribútor

Hodinky Timberland si môžete kúpiť v predajni Zegarownia. Všetky modely pochádzajú z oficiálnej poľskej distribúcie. Každá zásielka je dodávaná so záručným listom a certifikátom originality hodiniek.