Hodinky Tissot radu T-Touch sú oveľa viac ako len obyčajné hodinky. Použitím prelomovej technológie Tactile vo výrobe hodiniek prináša Tissot revolúciu na trhu s hodinkami. Vďaka dotykovému panelu zakomponovanému do sklíčka sa používanie všetkých funkcií hodiniek stáva rýchlejším a užívateľsky prívetivejším. Od tohto prelomového momentu spoločnosť Tissot postupne rozširuje kolekciu. Pozrite si hodinky Tissot T-Touch teraz!

Čítať ďalej

Hodinky Tissot T-Touch

(3)

Najobľúbenejšie
Najobľúbenejšie

Hodinky Tissot Racing Touch sú venované hviezde americkej basketbalovej ligy NBA Tonymu Parkerovi. Séria je limitovaná na 4999 kusov.

Hodinky Tissot Racing Touch pre náročných

Titánové hodinky Tissot dobre fungujú vo svete, kde záleží na rýchlosti, presnosti a spoľahlivosti. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je ľahší a pevnejší ako oceľ, je teplejší a hladší na dotyk, poskytuje nositeľovi pohodlie a zároveň odoláva korózii a teplotným zmenám.

Skvele vybavené hodinky Tissot Racing Touch

Tissot Sea-Touch sú hodinky vytvorené pre milovníkov podmorských dobrodružstiev. Režim potápania: ukazuje hĺbku, rýchlosť vertikálneho pohybu potápača a čas strávený pod vodou. Hodinky sú vybavené automatickým režimom potápania, ktorý sa aktivuje pri kontakte hodiniek s vodou, a niekoľkými ďalšími užitočnými funkciami.

Rad T-Touch sa postupne rozširuje o nové modely vrátane tých, ktoré sú špeciálne určené pre ženy.