Hodinky Pierre Ricaud vyrába francúzsko-nemecká spoločnosť a sú veľmi obľúbené u zákazníkov z celého sveta. Jedným z prvkov úspechu značky sú jej dostupné ceny, vďaka ktorým si každý môže vychutnať starostlivo vyrobené hodinky v módnom štýle.

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Pierre Ricaud

(258)

Stránka
Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Hodinky Pánske Pierre Ricaud Classic Hodinky Pánske Pierre Ricaud Classic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  86,00 €

  Pierre Ricaud Classic P97169.B114QF

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 5. Hodinky Pánske Pierre Ricaud Multifunction Hodinky Pánske Pierre Ricaud Multifunction
  Skladom - ihneď na odoslanie
  86,00 €

  Pierre Ricaud Multifunction P97169.S116QF

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 6. Hodinky Pánske Pierre Ricaud Multifunction Hodinky Pánske Pierre Ricaud Multifunction
  Skladom - ihneď na odoslanie
  95,00 €

  Pierre Ricaud Multifunction P97265.B214QF

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Stránka
Najobľúbenejšie

Pánske hodinky Pierre Ricaud, ktoré predstavujeme v našom obchode, sme vybrali z najobľúbenejších kolekcií značky. Hodinky sú navrhnuté v rôznych štýloch, ale ich spoločným prvkom je vždy starostlivé spracovanie z vysokokvalitných materiálov. Stojí tiež za to vedieť, že indikáciu času v hodinkách Pierre Ricaud zabezpečuje quartzový mechanizmus navrhnutý slávnou japonskou spoločnosťou Citizen. Vďaka tomu sú pánske hodinky Pierre Ricaud spoľahlivé a fungujú bez problémov dlhé roky.

Nadčasový štýl pánskych hodiniek Pierre Ricaud

Hodinky radu Pierre Ricaud Classic sú určené pre zákazníkov, ktorí oceňujú elegantný, klasický dizajn. V rámci tejto série je k dispozícii niekoľko typov hodiniek vrátane modelov so štvorcovými ciferníkmi navrhnutými v minimalistickom štýle a jednoduchých tvarov, ale aj nápadných modelov s klasickými okrúhlymi ciferníkmi s ručičkami a indexmi na bielom alebo čiernom pozadí.

Móda na najvyššej úrovni s pánskymi hodinkami Pierre Ricaud.

Náš obchod ponúka aj pánske hodinky Pierre Ricaud Fashion, vytvorené pre zákazníkov, ktorí hľadajú doplnky podľa najnovších trendov. Pre hodinky tejto série sú charakteristické výrazné ozdobné prvky, ktoré im dodávajú jedinečný vzhľad. Obaly hodiniek série Fashion sú umiestnené na elegantných oceľových náramkoch.

Pánske hodinky Pierre Ricaud aj pre športovcov

Sortiment Pierre Ricaud zahŕňa aj športové modely. Nájdete ich v kolekcii Pierre Ricaud Sports. Tieto modely sú navrhnuté v osobitom štýle, vyzerajú skvele na mužskom zápästí a sú ideálne na každodenné nosenie aj aktívne aktivity. Športové pánske hodinky Pierre Ricaud sú vybavené chronografmi, ukazovateľmi dátumu a stupnicami ukazujúcimi svetové strany.