V našom obchode nájdete rastúcu databázu remienkov na hodinky, ktoré vám umožnia prispôsobiť si svoje obľúbené hodinky alebo vymeniť opotrebovaný remienok bez toho, aby ste museli kupovať nové hodinky. Drvivú väčšinu tvoria kožené remienky na hodinky, ktoré sú obľúbené vďaka svojej odolnosti, pohodlnému noseniu, príjemnému pocitu a prirodzenému, univerzálnemu vzhľadu. Okrem toho ponúkame aj textilné remienky, remienky vystužené uhlíkom a gumové remienky, ktoré sa hodia ku všetkým druhom športových hodiniek.

Čítať ďalej

Remienky

(979)

Najobľúbenejšie
 1. Nový produkt
 2. Nový produkt
 3. Nový produkt
 4. Nový produkt
 5. Nový produkt
 6. Nový produkt
 7. Nový produkt
 8. Nový produkt
 9. Nový produkt
 10. Nový produkt
 11. Nový produkt
 12. Nový produkt
 13. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 14. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 15. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 16. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 17. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 18. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 19. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 20. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 21. -14%
  Remienek Hirsch Grand Duke L Remienek Hirsch Grand Duke L
  Dodanie 24H
  66,00 € 57,00 €

  Hirsch Grand Duke L 02528050-2-20

  Dodanie 24H
Najobľúbenejšie

Či už potrebujete kožený remienok, látkový remienok alebo náramok - na našej webovej stránke nájdete všetko príslušenstvo k hodinkám. Vyberte si, aký štýl vás zaujíma, a rozoberte rôzne možnosti.

Jakákoľvek veľkosť remienkov hodiniek

Pánske aj dámske remienky sú k dispozícii v rôznych šírkach (od 14 do 24 mm). Vďaka tomu môžeme uspokojiť potreby takmer každého zákazníka, ktorý hľadá náhradný remienok pre svoje hodinky.Je to skvelý nápad, ako osviežiť vzhľad svojich hodiniek za nízku cenu.

Remienky na hodinky - široký výber

Dostupné farby a vzory zahŕňajú celú škálu odtieňov, od najobľúbenejších čiernych, hnedých a béžových remienkov až po najzaujímavejšie a jedinečné červené, modré, ružové, biele a viacfarebné remienky s potlačou kvetinových, geometrických alebo hadích motívov. Vynikajúce remienky na hodinky - skvelý nápad, ako osviežiť vzhľad hodiniek za málo peňazí.

Dokonalé náramky

Remienky a remienky zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele sú dôležitou súčasťou ponuky remienkov na hodinky, ktoré vám umožnia nahradiť poškodený náramok alebo, ak to váš model hodiniek umožňuje, nahradiť aj bežný remienok náramkom podľa vlastného výberu. Väčšina modelov náramkov je vyrobená z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele s nealergénnym PVD povlakom.

Remienky na hodinky - najlepšie značky

Populárne značky, ktoré sú k dispozícii v našom obchode a ktoré ponúkajú remienky na hodinky, sú Morellato, Skagen, Michael Kors, Diesel a Fossil. Špeciálnou kategóriou remienkov sú vymeniteľné remienky Suunto HR, ktoré možno pripevniť k používaným remienkom Suunto Smart Sensor HR.