Casio watches je nepochybne jednou z najväčších a najznámejších hodiniek. Japonská spoločnosť neustále pracuje na zdokonaľovaní svojich výrobkov a vybavuje ich najmodernejšími technológiami a materiálmi najvyššej kvality a odolnosti.

Čítať ďalej

Hodinky Casio

(520)

Najobľúbenejšie
 1. Nový produkt
 2. Nový produkt
  Hodinky Dámske Baby-G Urban Hodinky Dámske Baby-G Urban
  Bezplatné doručenie 24H
  127,00 €

  Baby-G Urban BA-110X-7A1ER

  Bezplatné doručenie 24H
 3. Nový produkt
  Hodinky Dámske Baby-G Urban Hodinky Dámske Baby-G Urban
  Bezplatné doručenie 24H
  127,00 €

  Baby-G Urban BA-110X-1AER

  Bezplatné doručenie 24H
 4. Nový produkt
 5. Nový produkt
  Hodinky Dámske Casio Classic Hodinky Dámske Casio Classic
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  96,00 €

  Casio Classic LTP-1302PRG-2AVEF

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
 6. Nový produkt
 7. Hodinky Dámske Casio Sport Hodinky Dámske Casio Sport
  Bezplatné doručenie 24H
  42,00 €

  Casio Sport LA-20WHS-4AEF

  Bezplatné doručenie 24H
 8. Hodinky Unisex Casio Classic Hodinky Unisex Casio Classic
  Bezplatné doručenie 24H
  42,00 €

  Casio Classic MQ-24S-8BEF

  Bezplatné doručenie 24H
 9. Hodinky Unisex Casio Classic Hodinky Unisex Casio Classic
  Bezplatné doručenie 24H
  42,00 €

  Casio Classic MQ-24S-7BEF

  Bezplatné doručenie 24H
 10. Hodinky Unisex Casio Classic Hodinky Unisex Casio Classic
  Bezplatné doručenie 24H
  42,00 €

  Casio Classic MQ-24S-4BEF

  Bezplatné doručenie 24H
 11. Hodinky Unisex Casio Classic Hodinky Unisex Casio Classic
  Bezplatné doručenie 24H
  42,00 €

  Casio Classic MQ-24S-2BEF

  Bezplatné doručenie 24H
 12. Hodinky Dámske Casio Sport Hodinky Dámske Casio Sport
  Bezplatné doručenie 24H
  42,00 €

  Casio Sport LA-20WHS-7AEF

  Bezplatné doručenie 24H
 13. Hodinky Dámske Casio Sport Hodinky Dámske Casio Sport
  Bezplatné doručenie 24H
  42,00 €

  Casio Sport LA-20WHS-2AEF

  Bezplatné doručenie 24H
 14. Hodinky Pánske Casio Collection Hodinky Pánske Casio Collection
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  57,00 €

  Casio Collection MTP-1183PA-1AEG

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
 15. -10%
  Hodinky Pánske G-SHOCK Original Blue Paisley Hodinky Pánske G-SHOCK Original Blue Paisley
  Bezplatné doručenie 24H
  149,00 € 134,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 134,00 €

  G-SHOCK Original Blue Paisley GW-B5600BP-1ER

  Bezplatné doručenie 24H
Najobľúbenejšie

Značka Casio sa od začiatku vyznačuje vysokou kvalitou spracovania vďaka robustným materiálom, ktoré zabezpečujú pevnú konštrukciu výrobku. Tieto modely sú v mnohých ohľadoch lepšie ako zariadenia od iných spoločností. Pozrite si našu širokú ponuku hodiniek Casio!

Začiatok legendy - história značky Casio

Všetko sa začalo v roku 1946. Vtedy si bratia Kašiovci otvorili spoločnosť na výrobu kalkulačiek. Po necelých dvadsiatich rokoch práce na týchto produktoch už mala značka základ pre výrobu ikonických hodiniek, ktoré sú dodnes neuveriteľne populárne po celom svete. V roku 1978 výrobca predstavil hodinky Casiotron s digitálnym LED displejom a automatickým kalendárom. Quartzový mechanizmus napájaný batériou poskytol majiteľom modelov niekoľko rokov pokoja. Hlavným cieľom spoločnosti bol rast a rýchlo sa stala jednou z najúspešnejších značiek na trhu. Následne začal výrobca vydávať hodinky vybavené hĺbkomerom, výškomerom a ďalšími nezvyčajnými funkciami. Nemenej úspešné boli aj jedny z prvých hodiniek, ktoré sa ovládali pomocou dotykového displeja.

Inovácie vedúce k úspechu značky Casio

Spoločnosť Casio v priebehu rokov mnohokrát zopakovala svoj triumf a postupne uvádzala na trh technologické inovácie. Aj po viac ako 70 rokoch dokáže značka prekvapiť svojich zákazníkov tým, že im ponúka výrobky vybavené najnovšími technologickými vymoženosťami. Casio to nie sú len tradičné, elegantné modely, ale aj športové hodinky vybavené radom funkcií vhodných na akýkoľvek druh tréningu aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach. Dnes výrobca využíva vo svojich zariadeniach najnovšie svetové technologické vymoženosti a vytvára jedny z najpokročilejších elektronických hodiniek. Najobľúbenejšie rady zariadení Casio sú uvedené nižšie.

Technológia v hodinkách Casio

Vlastná technológia používaná značkou Casio je prekvapujúca už desaťročia. V prvom rade treba venovať pozornosť dnes už ikonickému antišokovému puzdru, ktoré chráni mechanizmus za všetkých, aj tých najnáročnejších podmienok. Všetky výstupky chránia tlačidlá a sklo pred vonkajším poškodením. Inovácia Triple G Resist ďalej posilňuje štruktúru modelu.

Touch Solar - niekoľko modelov Casio je vybavených funkciou Touch Solar, čo je jedinečný solárny mechanizmus, ktorý premieňa slnečné svetlo na energiu na napájanie chodu hodiniek. Dokáže generovať dostatok energie na to, aby fungoval aj počas zamračeného počasia. Vďaka mimoriadne kapacitnej batérii vydržia tieto hodinky až dva roky (pri plnom nabití a v úspornom režime).

Tough Movement - táto funkcia znamená, že ruky sa automaticky premiestnia, ak sa zariadenie zatrasie alebo spadne.

Bluetooth a GPS - analógové modely vybavené technológiou Bluetooth® SMART automaticky ukazujú presný čas v každom kúte sveta. Vďaka systému GPS tieto hodinky prijímajú vlny z akejkoľvek dostupnej pozemnej vysielacej stanice na celom svete. Casio už roky používa jedinečné pokročilé technológie, vďaka ktorým sú hodinky spod pera tejto značky ideálne pre dnešný prevažne digitálny čas.

Smart Access - analógový chronograf prešiel vývojom, ktorého výsledkom je dokonalá kombinácia jednoduchého ovládania (prepínanie displeja) a multifunkčnosti hodiniek. Spojenie funkcie Multi Mission Drive (pripojenie funkcií ku konkrétnym tlačidlám) a elektronického korunkového spínača vytvára senzačný systém ovládania hodiniek.

Senzory - zariadenia Casio sa vyznačujú najmä množstvom senzorov, ktoré podporujú udržiavanie zdravého životného štýlu majiteľa.

Nerozbitné hodinky Casio

Pánske hodinky Casio G-Shock sú spoľahlivé modely určené pre tých, ktorí sa intenzívne venujú športom za každého počasia. Ich dizajn, konštrukcia a funkčnosť sú prispôsobené najnáročnejším nadšencom aktívneho životného štýlu. Preto sa tieto hodinky vyznačujú odolnosťou voči nárazom, prachu, vode a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Dostupné zariadenie je synchronizované so solárnymi batériami, atmosférickým tlakom a aktuálnou teplotou vzduchu. Preto sú hodinky Casio G-Shock ideálnou voľbou pre každého, kto trávi voľné chvíle vonku. Navyše má táto séria aj ďalšiu líniu, ktorá zahŕňa dámske hodinky Casio - Casio Baby-G.

Motoristická inšpirácia v hodinkách Casio

Modely Edifice spájajú vlastnosti športových a elegantných hodiniek. Jedinečný dizajn inšpirovaný automobilmi, špičkové materiály a dizajnérske riešenia sú dôvodom mimoriadnej obľúbenosti týchto modelov. Vďaka širokej ponuke zariadení v rozsiahlom cenovom rozpätí si každý môže nájsť pánske hodinky Casio ideálne pre svoje potreby.

Casio - spoločník každého outdoorového turistu

Zariadenia radu Protrek sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí sa aktívne pohybujú v prírode. Vďaka hodinkám môžete ľahko určiť poveternostné podmienky, kontrolovať trasu chôdze alebo kontrolovať čas počas behu. Zariadenia sú vybavené aj teplomerom a barometrom, ktoré sú spoľahlivé v rôznych poveternostných podmienkach v horách. Zariadenie rýchlo informuje svojho majiteľa o blížiacej sa zmene počasia. Rovnako užitočnou funkciou je kompas, ktorý presne ukazuje všetky svetové strany. Zariadenia majú vodotesnosť 200 m, takže tieto pozoruhodné produkty môžu využívať aj námorníci a windsurfisti počas tréningu.

Casio - esencia ženskosti

Značka Casio predstavuje modely z radu Sheen určené najmä pre ženy. Dámske hodinky Casio sa vyznačujú šperkárskym, elegantným štýlom a najvyššou kvalitou použitých materiálov. Prístroje sa líšia najmä dizajnom a farbami, takže každá žena si nájde dokonalý výrobok pre seba. Ručičky a indexy zvyčajne kontrastujú s odtieňom ciferníka, čo na ženskom zápästí vytvára jedinečný produkt. Samotná značka dodáva týmto produktom vysokú funkčnosť a dizajn, ktorý zaručuje pohodlné nosenie.

Presné zobrazenie času vďaka japonskej technológii v hodinkách Casio

Ak si ceníte najmä presnosť zobrazenia času, hodinky Casio Waveceptor budú pre vás ideálne. Tieto hodinky využívajú najnovší technologický pokrok v oblasti rádiovej synchronizácie ukazovateľa času s atómovými hodinami. Tieto modely prijímajú rádiový kalibračný signál, aby boli plne synchronizované s atómovými hodinami umiestnenými po celom svete.

Hodinky Casio pre milovníkov retro štýlu

Hodinky zaradené do kolekcie Casio Vintage pripomínajú populárne modely z 80. a 90. rokov minulého storočia. Sú to klasické modely, ktoré sa v tom čase vyznačovali jedinečným futuristickým dizajnom a funkčnosťou. V ponuke hodiniek Casio Retro nájdete analógové zariadenia s okrúhlym puzdrom, ako aj charakteristické obdĺžnikové kúsky vybavené monochromatickým displejom. Niektoré hodinky sú navyše vybavené kalkulačkou s úplnou numerickou klávesnicou! Srdcom týchto hodiniek je presný quartzový strojček napájaný batériou. Casio Retro je ideálnou voľbou pre každého, kto oceňuje klasický dizajn a nádych starej školy.

Oficiálny predajca - autorizovaný internetový obchod Casio - distribútor

Hodinky Casio ponúkané v našom online obchode pochádzajú z oficiálnej distribúcie, ktorá zaručuje potvrdený pôvod každého modelu a záruku v oficiálnom autorizovanom servise. Náš internetový obchod poskytuje profesionálne služby pri výbere správneho modelu hodiniek Casio.