Hodinky znamenajú pre každého niečo iné a každý má iné preferencie, pokiaľ ide o ich vzhľad, spôsob ovládania alebo účel. Každý tiež potrebuje správny remienok, aby sa mu hodinky pohodlne nosili. To môžete ľahko zabezpečiť výberom správnej hrúbky remienka.

Čítať ďalej

Remienky - Šírka

(904)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. -6%
  Remienek Fossil Silicone Strap Remienek Fossil Silicone Strap
  Dodanie 24H
  32,00 € 30,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 30,00 €

  Fossil Silicone Strap S181369

  Dodanie 24H
 5. -14%
  Remienok Cluse Aravis Remienok Cluse Aravis
  Dodanie 24H
  42,00 € 36,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 36,00 €

  Cluse Aravis CS1401101062

  Dodanie 24H
Najobľúbenejšie

Nájdite remienok na hodinky s optimálnou šírkou

V závislosti od veľkosti hodiniek sa odporúča vybrať remienok, ktorého šírka zodpovedá predovšetkým prirodzenému obvodu zápästia a ktorý je štylisticky zladený so samotnými hodinkami. Dámy s úzkym zápästím a tie, ktoré si vyberajú malé modely hodiniek, by preto mali venovať osobitnú pozornosť modelom vybaveným užšími sieťovanými náramkami a hladkými textúrovanými koženými remienkami - obe riešenia by mali byť široké od 10 mm do 14 mm. Muži, ktorí si vyberajú elegantné modely, budú určite spokojní s remienkami so šírkou 18 až 20 mm, pretože ide o štandardné veľkosti kožených remienkov (najmä klasicky vyrobených remienkov Morellato) v hodinkách značiek ako Fossil, Seiko alebo Roamer. Na druhej strane muži, ktorí potrebujú niečo špeciálne, by si mali vybrať remienky s maximálnou šírkou 28 mm - to sú najlepšie remienky pre športovcov a mužov so značnou šírkou zápästia.


Ak hľadáte pohodlie a skvelý vzhľad, pozrite si remienky hodiniek, ktoré ponúkame, a objednajte si model, ktorý vám vyhovuje. Je to ideálna príležitosť osviežiť vzhľad hodiniek a urobiť z nich skutočnú radosť pri nosení. Vyberte si teraz!