Vzostup najuznávanejších manufaktúr zvyčajne podnietila jedinečná vízia a individuálny prístup k výrobe hodiniek. Nebolo to inak ani v prípade značky CT Suderia, ktorej najväčšou inšpiráciou bol Ariodante Margaritelli, oddaný taliansky hodinár, ktorý pripravoval prístroje pre armádu počas prvej a druhej svetovej vojny. CT Suderia sa zameriava na výrobu špičkových hodiniek, ktorých dizajn pripomína elitný svet Café Racer, zatiaľ čo vybavenie a konštrukcia sú odkazom starého otca majiteľa - spomínaného Ariodanteho Margaritelliho.

Čítať ďalej

Hodinky Ct Scuderia

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Niektoré značky založili hodinári z 19. storočia, iné sa nimi inšpirovali. Presne to bol prípad značky CT Scuderia, ktorú založil skúsený hodinár, spolupracovník spoločností ako Fossil a Emporio Armani. Nakoniec sa Enrico Margaritelli, inšpirovaný svojím starým otcom, tiež hodinárom, rozhodol začať vlastnú kariéru samostatného výrobcu hodiniek.

Vášeň pre šport a hodinárstvo v hodinkách CT Scuderia

Hodinky CT Scuderia sa zrodili z veľkej fascinácie hodinárskym remeslom. To im dalo nemalý dôvod neustále siahať vyššie a neustále obohacovať svoj sortiment.

Hodinky CT Scuderia bez výnimky predstavujú športový, dynamický vzhľad charakteristický pre každú taliansku Scuderiu. Vo výsledku pripomínajú rýchle autá a vzrušujúce preteky - preto budú ideálne pre každého, kto sa ocitol vo svete motorizmu a neváha vyvinúť bleskovú rýchlosť na dosiahnutie svojich cieľov.

Vyberte si teraz hodinky Italian CT Scuderia a zistite, či vyhovujú vášmu štýlu. Pozrite sa, ako dokonale v nich budete vyzerať, nasadnite do auta a ukážte, že ste stvorení na sedenie za volantom!

Oficiálny predajca CT Scuderia - autorizovaný obchod - distribútor

Keď si v našom obchode vyberiete hodinky CT Scuderia, získate originálne modely talianskej výroby priamo od výrobcu. Boli dovezené licencovaným distribútorom, čo je zárukou ich vysokej kvality. Hodinky si vyberajte len u overených, autorizovaných predajcov.

Hodinky CT Scuderia vo Varšave

Pozrite sa, čím sa vyznačuje značka CT Scuderia. Predajňa vo Varšave ponúka široký sortiment a množstvo modelov, takže si môžete nájsť hodinky, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Naša predajňa hodiniek CT Scuderia vo Varšave je tou najlepšou voľbou - nečakajte a navštívte nás na ulici Wincentego Witosa 31.