B2B firemné obstarávanie Hodinkovna

Firemné nákupy hodiniek - B2B

Vítame spoločnosti, ktoré chcú kúpiť väčšie množstvo hodiniek (pre zamestnancov, zákazníkov, výročia) a využiť našu ponuku gravírovania.

Rýchle spracovanie aj väčších objednávok

Hodinky sú fyzicky k dispozícii v našom sklade, takže vieme zabezpečiť dodanie v ten istý deň aj pri väčšej objednávke. Či už je príjemcom výnimočný zákazník, zamestnanec odchádzajúci do dôchodku alebo celé oddelenie spoločnosti, ktoré je odmeňované za dobré výsledky - sme pripravení splniť objednávku na mieste.

Ručné gravírovanie

Na mieste máme gravírovací stroj. To nám umožňuje obohatiť každé objednané hodinky špeciálnym odkazom ihneď po odoslaní objednávky. Firemné výročia, ocenenia zamestnancov, vyzdvihnutie skvelej spolupráce s dodávateľom alebo rozlúčka so zamestnancom v kombinácii s takýmto personalizovaným darčekom sa zachovajú v čase. Hodinky sú najlepším darčekom na zachovanie takýchto symbolických momentov.

Bezplatné doručenie kuriérom

Každé hodinky posielame kuriérom zadarmo.

Vysoké zľavy pre firemné objednávky

V prípade objednávky väčšieho množstva hodiniek nás neváhajte kontaktovať. Zodpovieme vám všetky otázky a navrhneme špecializovanú ponuku, ktorá bude presne zodpovedať vašim požiadavkám.

Kontakt s oddelením B2B

E-mail: [email protected]

Telefón: 22 642 89 42

Kontaktujte nás: Pondelok - piatok: 8:00 - 16:00

Naše najlepšie značky hodiniek pre B2B

Zegarownia B2B marki


Pozri súvisiace témy:

Kontakt »
Náš showroom vo Varšave »