Strand Denmark je vlastná značka hodiniek spoločnosti Obaku. Slovo "strand" v dánčine znamená pláž a práve krása pokojného piesočnatého pobrežia je jedným zo zdrojov inšpirácie pre túto značku. Jej modely určite oslovia priaznivcov štýlu hygge, ktorí si cenia harmóniu a pohodlie a majú radi jednoduché, ale pôvabné doplnky svojho oblečenia.

Čítať ďalej

Hodinky Strand By Obaku

(183)

Stránka
Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Nový produkt
 3. Nový produkt
 4. Nový produkt
 5. Nový produkt
 6. Nový produkt
 7. Nový produkt
 8. Nový produkt
 9. Nový produkt
 10. Nový produkt
 11. Nový produkt
 12. Nový produkt
Stránka
Najobľúbenejšie

Hodinky Strand by Obaku sa hodia na každodenné nosenie aj na väčšie výlety. Sú vyrobené z najlepších materiálov a pohodlne sa nosia. V našom obchode nájdete kúsky s ornamentmi na ciferníku, ako aj zariadenia s jednofarebnými ciferníkmi, ideálne pre milovníkov minimalizmu.

Hodinky Strand - vysoká kvalita a škandinávsky minimalizmus

Modely značky Strand sú kvintesenciou škandinávskeho prístupu k životu - vyznačujú sa minimalizmom, estetikou a dôrazom na detail. Farebnosť kúskov tejto značky tvorí najmä klasická čierna, vkusná strieborná, jemná modrá a odtiene ružového a žltého zlata. Ciferníky niektorých modelov sú zdobené perleťou, ktorá sa v slnečnom svetle nádherne leskne.

Puzdrá hodiniek Strand sú odliate zo zliatiny kovov bez obsahu niklu a potiahnuté odolnou iónovou úpravou. Charakteristickou črtou týchto štýlových hodiniek sú aj kvalitné ušká z nehrdzavejúcej ocele. Kremenné mechanizmy, ktoré sú srdcom hodiniek Strand, pochádzajú od známych japonských výrobcov Seiko a Citizen. Zároveň stojí za zmienku, že Strand Denmark dbá na životné prostredie a používa iba ekologické batérie Sony, Maxel a Seizaken, ktoré neobsahujú ortuť ani olovo.

Kolekcie hodiniek Strand by Okaku - vyberte si model podľa seba

Uvažujete o kúpe hodiniek Strand a neviete, ktorý model si vybrať? Všetkým dámam, ktoré ocenia jednoduché a vkusné doplnky, odporúčame výrobky z kolekcie Sunset. Ich nezdobené ciferníky s lineárnymi indexmi a pohodlné sieťované náramky v klasických odtieňoch diskrétne podčiarknu každý štýl. Séria Butterfly sa vyznačuje krištáľovými indexmi a motýľom v strede ciferníka - tieto modely si určite získajú srdce nejedného snílka. A ak máte radi doplnky s kvetinovými vzormi, neváhajte siahnuť po originálnych hodinkách z kolekcie Flower.

Aj muži, ktorí sa chcú stať majiteľmi hodiniek Strand, majú z čoho vyberať. Klasické časomiery Hudson, modely Caspian vybavené okienkom s dátumovkou alebo prístroje Beaufort s praktickými subciferníkmi pre deň a dátum? Rozhodnutie je len na vás.

Hodinárstvo Strand Denmark by Obaku vo Varšave

Modely Strand sú symbolom pohodlného používania, odolnosti použitých materiálov a výnimočnej estetiky, ktorá lahodí oku. Vitajte v Zegarowni - navštívte naše hodinárstvo vo Varšave alebo internetový obchod ešte dnes a objednajte si svoje vysnívané hodinky Strand.

Oficiálny predajca značky Strand - autorizovaný obchod - distribútor.

V Zegarownia nájdete široký výber hodiniek Strand, ktoré sú k dispozícii v našom stacionárnom aj online obchode. Všetky modely, ktoré ponúkame, pochádzajú výhradne od licencovaných distribútorov. Garantujeme atraktívne ceny a rýchle dodanie.