Hodinky Carl von Zeyten sú nemeckou tradíciou, ktorá sa pestuje už viac ako 50 rokov. Ich kvalita, štýl a výnimočný dizajn si získali srdcia mnohých priaznivcov prestížnej a precíznej hodinárskej výroby. Rafinovaný a bohato zdobený dizajn týchto hodiniek dokonale odráža autorský charakter značky.

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Carl Von Zeyten

(27)

Najobľúbenejšie
 1. -10%Nový produkt
  Hodinky pánske Carl von Zeyten Skeleton Automatic Hodinky pánske Carl von Zeyten Skeleton Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  417,00 € 376,00 €

  Carl von Zeyten Skeleton Automatic CVZ0014SWRS

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. -10%Nový produkt
  Hodinky pánske Carl von Zeyten Skeleton Automatic Hodinky pánske Carl von Zeyten Skeleton Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  431,00 € 388,00 €

  Carl von Zeyten Skeleton Automatic CVZ0014RWMS

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. -10%
 4. -10%
 5. -10%
 6. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  -15%
 7. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 8. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 9. Hodinky Pánske Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic Hodinky Pánske Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  335,00 €

  Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic CVZ0031RWH

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 10. Bestseller
 11. -10%
 12. -10%
 13. -10%
 14. -10%
 15. -10%
 16. -10%
 17. -10%
 18. -10%
 19. -10%
 20. LIMITOVANÁ EDÍCIA
Najobľúbenejšie

Pánske hodinky Carl von Zeyten sú určené pre pánov, ktorí chcú prelomiť klasický štýl obleku a majú záľubu v jedinečných a neobvyklých doplnkoch. Objavte teraz sortiment tejto nemeckej spoločnosti.

Prečo si vybrať pánske hodinky Carl von Zeyten a čím vynikajú?

Pánske hodinky od nemeckej značky Carl von Zeyten sú osvedčené a kvalitné modely, ktoré zaujmú svojím jedinečným štýlom. Upútajú pozornosť rafinovaným vzhľadom svojich ciferníkov. Nápadité zdobenie dopĺňajú skeletované tvary, otvorené srdiečkové okienka a dômyselne spracované mostíky a váhy - v niektorých modeloch dokonca dvojité, ako napríklad v kolekcii Black Forest. Ich veľkou devízou je okrem nevšedného vzhľadu aj vynikajúca práca mechanických strojčekov s automatickým náťahom. Väčšina hodiniek meria čas presne pomocou tohto mechanizmu, ktorý je vo väčšine prípadov vystavený. Značka sa však neodkláňa od tradičných štandardov a snaží sa prispôsobiť vkusu rôznych zákazníkov. Odlišným príkladom od skeletovaných foriem je model Carl von Zeyten Urach, ktorý nie je skeletom, ale upúta pozornosť elegantnou kombináciou strieborného lešteného ciferníka s rôznymi funkciami s pohodlným remienkom ušitým z kože.

Pánske hodinky Carl von Zeyten - kolekcie

Každý nositeľ hodiniek Carl von Zeyten si môže vybrať model, ktorý mu vyhovuje, zo širokej ponuky hodiniek a niekoľkých reprezentatívnych kolekcií, ako napríklad: Baden-Baden, Bernau, Murg, Oberkirch alebo Schwarzwald. Každá séria bola navrhnutá s dôrazom na najmenší detail. To je zrejmé najmä v dizajne ciferníkov, ktoré pripomínajú koncept kostrových hodiniek. Vďaka prepracovaným detailom majú nádherne ucelený štýl. Každá kolekcia predstavuje moderný a bohato zdobený štýl, ktorý vytvára nový smer nielen v móde, ale aj v hodinárstve. Páni, ktorí snívajú o návrate do minulosti, by sa mali rozhodnúť pre vreckový model Schutter. Na druhej strane kolekcie Elzach a Waldkirch sú určené pre mužov, ktorí radi sledujú mechanizmus v jeho celistvosti.

Carl von Zeyten - dobrý pomer ceny a kvality

Značka Carl von Zeyten a jej rôzne kolekcie pánskych hodiniek okrem prepracovaného a jedinečného dizajnu predstavujú aj pomer najkvalitnejších materiálov a prijateľnej ceny. Táto kombinácia zaručuje možnosť využívať kvalitné výrobky, ktoré sú vytvorené kvalifikovanými odborníkmi.

Obchod s hodinkami pre mužov Carl von Zeyten vo Varšave

Carl von Zeyten je značka, ktorá pri tvorbe svojich hodiniek kladie dôraz na pozornosť venovanú najmenším detailom a zároveň ich vyrába tak, aby spĺňali štandardy moderných a dokonca odvážnych oblekových hodiniek, ktoré porušujú klasické normy. V našom internetovom obchode aj v predajni určite nájdete, na mieru šitý model, ktorý sa vymyká tradičnému poňatiu výroby hodiniek. Na každé hodinky od spoločnosti Carl von Zeyten sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.