Hodinky Carl von Zeyten sú nemeckou tradíciou, ktorá sa pestuje už viac ako 50 rokov. Ich kvalita, štýl a výnimočný dizajn si získali srdcia mnohých priaznivcov prestížnej a precíznej hodinárskej výroby. Rafinovaný a bohato zdobený dizajn týchto hodiniek dokonale odráža autorský charakter značky.

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Carl Von Zeyten

(26)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
  Hodinky Pánske Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic Hodinky Pánske Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  321,00 €

  Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic CVZ0031RWH

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Pánske hodinky Carl von Zeyten sú určené pre pánov, ktorí chcú prelomiť klasický štýl obleku a majú záľubu v jedinečných a neobvyklých doplnkoch. Objavte teraz sortiment tejto nemeckej spoločnosti.

Prečo si vybrať pánske hodinky Carl von Zeyten a čím vynikajú?

Pánske hodinky od nemeckej značky Carl von Zeyten sú osvedčené a kvalitné modely, ktoré zaujmú svojím jedinečným štýlom. Upútajú pozornosť rafinovaným vzhľadom svojich ciferníkov. Nápadité zdobenie dopĺňajú skeletované tvary, otvorené srdiečkové okienka a dômyselne spracované mostíky a váhy - v niektorých modeloch dokonca dvojité, ako napríklad v kolekcii Black Forest. Ich veľkou devízou je okrem nevšedného vzhľadu aj vynikajúca práca mechanických strojčekov s automatickým náťahom. Väčšina hodiniek meria čas presne pomocou tohto mechanizmu, ktorý je vo väčšine prípadov vystavený. Značka sa však neodkláňa od tradičných štandardov a snaží sa prispôsobiť vkusu rôznych zákazníkov. Odlišným príkladom od skeletovaných foriem je model Carl von Zeyten Urach, ktorý nie je skeletom, ale upúta pozornosť elegantnou kombináciou strieborného lešteného ciferníka s rôznymi funkciami s pohodlným remienkom ušitým z kože.

Pánske hodinky Carl von Zeyten - kolekcie

Každý nositeľ hodiniek Carl von Zeyten si môže vybrať model, ktorý mu vyhovuje, zo širokej ponuky hodiniek a niekoľkých reprezentatívnych kolekcií, ako napríklad: Baden-Baden, Bernau, Murg, Oberkirch alebo Schwarzwald. Každá séria bola navrhnutá s dôrazom na najmenší detail. To je zrejmé najmä v dizajne ciferníkov, ktoré pripomínajú koncept kostrových hodiniek. Vďaka prepracovaným detailom majú nádherne ucelený štýl. Každá kolekcia predstavuje moderný a bohato zdobený štýl, ktorý vytvára nový smer nielen v móde, ale aj v hodinárstve. Páni, ktorí snívajú o návrate do minulosti, by sa mali rozhodnúť pre vreckový model Schutter. Na druhej strane kolekcie Elzach a Waldkirch sú určené pre mužov, ktorí radi sledujú mechanizmus v jeho celistvosti.

Carl von Zeyten - dobrý pomer ceny a kvality

Značka Carl von Zeyten a jej rôzne kolekcie pánskych hodiniek okrem prepracovaného a jedinečného dizajnu predstavujú aj pomer najkvalitnejších materiálov a prijateľnej ceny. Táto kombinácia zaručuje možnosť využívať kvalitné výrobky, ktoré sú vytvorené kvalifikovanými odborníkmi.

Obchod s hodinkami pre mužov Carl von Zeyten vo Varšave

Carl von Zeyten je značka, ktorá pri tvorbe svojich hodiniek kladie dôraz na pozornosť venovanú najmenším detailom a zároveň ich vyrába tak, aby spĺňali štandardy moderných a dokonca odvážnych oblekových hodiniek, ktoré porušujú klasické normy. V našom internetovom obchode aj v predajni určite nájdete, na mieru šitý model, ktorý sa vymyká tradičnému poňatiu výroby hodiniek. Na každé hodinky od spoločnosti Carl von Zeyten sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.