Autorizovaný obchod Hodinkovna

Nakupujte v autorizovaných predajniach, kde hodinky pochádzajú z legálnych zdrojov!

Iba v autorizovanej predajni dostanete spolu s hodinkami záručný list, originálny obal a návod na použitie.

V autorizovaných obchodoch za záruku a servis hodiniek zodpovedá výrobca alebo distribútor danej značky. Vďaka tomu v prípade poškodenia vašich hodiniek nie ste závislí od rozhodnutia zamestnancov daného obchodu.

Mnohé značky hodiniek majú okrem centrálneho servisného strediska aj viacero predajní po celej krajine, čo uľahčuje prístup napríklad k jednoduchej výmene batérie počas záručnej doby.

Ďalšou výhodou nákupu v autorizovanom obchode je ľahký prístup k náhradným dielom, najmä ku koženým remienkom, náramkom alebo viečkam.

Ako spoznať autorizovaný obchod?

Stačí sa pozrieť do zmluvných podmienok, kde nájdete bod o reklamáciách. Ak obchod ponúka tovar so zárukou výrobcu alebo distribútora, môžete si byť istí jeho pravosťou. Ak však nájdete klauzulu "Prosíme, vráťte reklamovaný tovar do našej predajne", buďte opatrní. Hodinky nemusia byť pravé alebo môžu pochádzať z nelegálneho zdroja.

Ak vás uvedené nepresvedčilo, jednoducho sa obráťte na oficiálneho distribútora danej značky a opýtajte sa, či s ním daný obchod spolupracuje ako maloobchodný predajca. V našom obchode nájdete kontaktné údaje oficiálneho distribútora každej značky tu.

Pamätajte si ešte jednu vec – ak si vyberiete neautorizovaný obchod, ktorý sa rozhodne ukončiť svoju činnosť počas záručnej doby, budete odkázaní sami na seba, pretože žiadne servisné stredisko vám záruku neuzná. Preto si vyberte autorizovaný obchod a buďte si istí svojimi hodinkami.