Ciga Design je mladá, ale rýchlo rastúca značka. Počas svojej histórie získala mnoho ocenení a vyznamenaní, vďaka čomu sa stala rešpektovanou spoločnosťou v hodinárskom priemysle. Chcete zažiť inšpiratívne stretnutie s umením? Pozrite si našu ponuku hodiniek tejto značky a nechajte sa inšpirovať zariadeniami navrhnutými so srdcom a dôrazom na každý detail.

Čítať ďalej

Hodinky Ciga Design

(36)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. 2 REMIENKY ZDARMA
  Bestseller
 6. 2 REMIENKY ZDARMA
  Bestseller
 7. 2 REMIENKY ZDARMA
  Bestseller
 8. 2 REMIENKY ZDARMA
  Bestseller
 9. 2 REMIENKY ZDARMA
 10. 2 REMIENKY ZDARMA
 11. 2 REMIENKY ZDARMA
 12. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 13. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 14. Hodinky Dámske Ciga Design R Danish Rose Hodinky Dámske Ciga Design R Danish Rose
  Skladom - ihneď na odoslanie
  229,00 €

  Ciga Design R Danish Rose R012-SISI-W3

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 15. 2 REMIENKY ZDARMA
 16. 2 REMIENKY ZDARMA
 17. Hodinky Dámske Ciga Design R Danish Rose Hodinky Dámske Ciga Design R Danish Rose
  Skladom - ihneď na odoslanie
  239,00 €

  Ciga Design R Danish Rose R012-SISI-W1

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 18. 2 REMIENKY ZDARMA
Najobľúbenejšie

Spoločnosť Ciga Design vstúpila na medzinárodnú scénu len nedávno, ale medzi výrobcami hodiniek na celom svete už má svoje významné a rešpektované postavenie. Korene má v Ázii, odkiaľ pochádza jej zakladateľ, ale jej ambície sú oveľa väčšie. Značka sa rozhodla dobyť Európu, a tak sa aj v Poľsku môžeme tešiť z výnimočných hodiniek. Získa si Ciga aj vaše sympatie?

Ciga Design - výnimočné automatické hodinky

Činnosť značky Ciga nie je dlhá, ale rozvíja sa veľmi rýchlo. Bola založená v roku 2012. Jej zakladateľom je dizajnér s celosvetovou pôsobnosťou. Zhang Jianming je človek s viac ako 30-ročnými skúsenosťami, ktorého hlavným záujmom je priemyselný dizajn. Vo svojej rodnej Číne je veľmi uznávaným človekom - patrí medzi 10 priemyselných dizajnérov krajiny. Práve Jianming prišiel s nápadom vytvoriť značku hodiniek založenú na najlepších materiáloch a vynikajúcom dizajne. Komunikácia so zariadeniami tejto značky má byť exkluzívna a inšpirujúca. Spoločnosť Ciga neustále rozširuje svoje podnikanie - v roku 2018 začala spolupracovať so spoločnosťou Xiaomi a v roku 2019 sa jej podnikanie už stalo medzinárodným. Je čas dobyť poľský trh s hodinkami!

Hodinky Ciga Design ocenené na medzinárodných súťažiach

Ciga je značka, ktorá stojí za vynikajúcim dizajnom. Ich návrhy sú skutočnou lahôdkou pre každého fanúšika hodinárskeho umenia. Je to spoločnosť, ktorú oceňujú nielen jej zákazníci, ale aj priemysel. Spoločnosť Ciga Design získala mnoho významných ocenení, medzi ktoré patrí aj cena Red Dot Design Award, ktorú získala až desaťkrát! To však nie je všetko - značka získala aj ocenenie iF Gold Award a ako prvá čínska spoločnosť vystavovala svoje výrobky v Brand Hall na festivale hodiniek Baselworld. Ako vidíte, spoločnosť Cita nepoľavuje. Čím nás prekvapí v budúcnosti?

Hodinky Ciga Design - elegantný doplnok pre každú ženu

Hodinky Ciga sú lahôdkou pre každú ženu, ktorá oceňuje jedinečný štýl a vznešené kombinácie foriem, farieb a materiálov. Najmä pre dámy dizajnéri značky vytvárajú skutočné umelecké diela, ktoré zaujímavým spôsobom dopĺňajú styling o jedinečný doplnok.

Najkrajším momentom života ruže je jej fáza kvitnutia. Spoločnosť Ciga Design tento jedinečný okamih zmrazila v hodinkách, ktoré vám umožnia vychutnať si esenciu dánskej ružovej záhrady, ktorá vyvoláva pocit pokoja. Hodinky Ciga Danish Rose sú modelom určeným pre subtílne ženy, ktoré milujú sofistikované doplnky. Model pripomína krásnu ružu na ciferníku a obale. Súčasťou hodiniek je aj náhrdelník s príveskom v tvare ruže zdobeným kryštálmi Swarovski. Dávate prednosť trblietaniu? Nič nie je stratené! Dámske hodinky Ciga Design Galaxy sú zariadenia pre ženy, ktoré rady vyniknú v dave. Na ciferníku hodiniek sa nachádza množstvo trblietavých kryštálov, ktoré z tohto modelu robia šperkársky doplnok.

Hodinky Ciga pre štýlového muža

Spojenie elegancie a športu ešte nikdy nebolo také jednoduché. Dôkazom toho je množstvo hodiniek radu Ciga Design skonštruovaných v štýle športovej elegancie. Páčia sa vám skeletové ciferníky, ale nechcete sa vzdať podlhovastého ciferníka a farebného remienka? Pozrite si rad hodiniek Titanium, Aircraft Carrier, Exploration a Full Hollow. Modely z týchto kolekcií sú skutočným majstrovským dielom hodinárskeho umenia a originálnym doplnkom pre každého muža. Ak však hľadáte niečo klasickejšie, pozrite si rad Fang Yuan a modely vytvorené dizajnérom Michaelom Youngom. Nech už si vyberiete akýkoľvek model, hodinky Ciga Design vás určite nesklamú.

Obchod s hodinkami Ciga Design vo Varšave

Značka Ciga je vytvorená kreatívnymi dizajnérmi s nekonvenčným štýlom, preto zaujme svojím inovatívnym dizajnom. V našom obchode Zegarownia.pl nájdete kolekcie pánskych a dámskych hodiniek Ciga Design. Ponorte sa do sveta dokonalých hodiniek na každú príležitosť a vyberte si model značky Ciga!

Oficiálny predajca značky Ciga Design - autorizovaný obchod - distribútor

The Clock Shop je autorizovaným predajcom značky Ciga Design. Navštívte náš stacionárny alebo internetový obchod, kde si môžete vybrať hodinky, ktoré budú zodpovedať vášmu jedinečnému štýlu. Hodinky Ciga u nás nájdete za najlepšie ceny na trhu.