Hodinky Pierre Ricaud sú povinnou výbavou každej štýlovej ženy. Ich výrazné šperkárske spracovanie v kombinácii so sofistikovaným štýlom poskytuje jedinečný vzhľad, ktorý je hodný kombinácie s akýmkoľvek dámskym štýlom.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Pierre Ricaud

(435)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
  Hodinky Dámske Pierre Ricaud Fashion Hodinky Dámske Pierre Ricaud Fashion
  Skladom - ihneď na odoslanie
  79,00 €

  Pierre Ricaud Fashion P22013.1141Q

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Bestseller
 4. Hodinky Dámske Pierre Ricaud Classic Hodinky Dámske Pierre Ricaud Classic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  78,00 €

  Pierre Ricaud Classic P51041.5113Q

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 5. Hodinky Dámske Pierre Ricaud Fashion Hodinky Dámske Pierre Ricaud Fashion
  Skladom - ihneď na odoslanie
  85,00 €

  Pierre Ricaud Fashion P22038.1144Q

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 6. -11%
  Hodinky Dámske Pierre Ricaud Fashion Hodinky Dámske Pierre Ricaud Fashion
  Skladom - ihneď na odoslanie
  79,00 € 70,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 70,00 €

  Pierre Ricaud Fashion P22013.1143Q

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Pierre Ricaud je spoločnosť nemecko-francúzskeho pôvodu, ktorej hodinky sú veľmi obľúbené u zákazníkov na celom svete. Jednou zo silných stránok výrobkov spoločnosti sú ich dostupné ceny, ktoré umožňujú každému vychutnať si starostlivo navrhnuté a vyrobené náramkové hodinky. Štýl dámskych hodiniek Pierre Ricaud je kombináciou elegancie a funkčnosti. Mnohé modely majú praktické doplnky v podobe chronografov alebo ukazovateľov dátumu. Hodinky Pierre Ricaud sú známe aj vysokou kvalitou materiálov použitých pri ich výrobe. Vďaka použitiu ocele, titánu, zafírového skla a prírodnej kože hodinky spoľahlivo fungujú v každej situácii a slúžia svojmu majiteľovi aj mnoho rokov po zakúpení.

Obľúbené kolekcie hodiniek Pierre Ricaud

V našom obchode, ktorý je autorizovaným distribútorom značky Pierre Ricaud, nájdete hodinky z najobľúbenejších kolekcií. V tejto kategórii ponúkame dámske hodinky Pierre Ricaud z dvoch sérií: Classic a Fashion. Obe kolekcie sa od seba líšia štýlom, ich spoločným znakom je však prepracovaný dizajn a špičková kvalita spracovania. Hodinky sa ponúkajú za atraktívne ceny od menej ako 200 PLN.

Dámske hodinky Pierre Ricaud - štýlový návrh pre štýlovú dámu

Dámske hodinky Pierre Ricaud Classic sú návrhom pre elegantné dámy, ktoré hľadajú osvedčené riešenia. Väčšina hodiniek je navrhnutá v klasickom, minimalistickom štýle a má okrúhle ciferníky v bielej farbe s ručičkami v kontrastných farbách. Naši zákazníci si môžu vybrať hodinky s náramkami alebo remienkami z prírodnej kože. Kolekcia Classic zahŕňa aj sofistikovanejšie modely. Napríklad hodinky s podlhovastými ciferníkmi obklopenými trblietavými kryštálmi.

Dámske hodinky Pierre Ricaud Fashion boli navrhnuté pre dámy, ktoré chcú držať krok s módnymi trendmi. Modely tejto série majú originálne tvary ciferníkov a nápadné náramky, takže môžu byť samy o sebe jedinečnou ozdobou dámskeho zápästia.

Predajňa dámskych hodiniek Pierre Ricaud vo Varšave

Hodinky pre ženy nájdete v našom obchode - vďaka veľkej ponuke si môžete vybrať z desiatok modelov! Vyskúšajte hodinky Pierre Ricaud - Varšava je mesto, kde nájdete najlepšie ceny! Objednajte si ešte dnes!