Produkty Atlantic ponúkajú exkluzívne, elegantné a technologicky vyspelé hodinky. História značky siaha až do roku 1888 a jej výrobky tešia aj dnes. Vďaka svojej dlhoročnej tradícii zostáva značka na čele najrozpoznateľnejších výrobcov, pričom zostáva verná remeselnej zručnosti švajčiarskych manufaktúr.

Čítať ďalej

Hodinky Atlantic

(180)

Stránka
Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. ETA VALJOUX mecanism
  Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller
 8. Bestseller
 9. Bestseller
 10. Bestseller
 11. Bestseller
 12. Bestseller
 13. Bestseller
 14. Bestseller
 15. Bestseller
 16. Bestseller
 17. Bestseller-30%
  Hodinky Dámske Atlantic Sealine Hodinky Dámske Atlantic Sealine
  Bezplatné doručenie 24H
  261,00 € 183,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 183,00 €

  Atlantic Sealine 20343.45.21

  Bezplatné doručenie 24H
 18. Bestseller-30%
  Hodinky Pánske Atlantic Seatrend Multifunction Hodinky Pánske Atlantic Seatrend Multifunction
  Bezplatné doručenie 24H
  323,00 € 226,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 226,00 €

  Atlantic Seatrend Multifunction 65550.41.25

  Bezplatné doručenie 24H
 19. ETA VALJOUX mecanism
 20. ETA VALJOUX mecanism
 21. -7%
  Hodinky Pánske Atlantic Worldmaster Automatic Hodinky Pánske Atlantic Worldmaster Automatic
  Bezplatné doručenie 24H
  669,00 € 623,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 623,00 €

  Atlantic Worldmaster Automatic 52759.41.55RM

  Bezplatné doručenie 24H
 22. -7%
  Hodinky Pánske Atlantic Worldmaster Automatic Hodinky Pánske Atlantic Worldmaster Automatic
  Bezplatné doručenie 24H
  669,00 € 623,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 623,00 €

  Atlantic Worldmaster Automatic 52759.41.51SM

  Bezplatné doručenie 24H
 23. -7%
  Hodinky Pánske Atlantic Worldmaster Automatic Hodinky Pánske Atlantic Worldmaster Automatic
  Bezplatné doručenie 24H
  669,00 € 623,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 623,00 €

  Atlantic Worldmaster Automatic 52759.41.25RM

  Bezplatné doručenie 24H
Stránka
Najobľúbenejšie

Hodinky Atlantic sú jednou z najrozumnejších volieb pre každého, kto potrebuje exkluzívne, elegantné a esteticky spracované hodinky. Vďaka dlhoročnej tradícii a zameraniu na obnovu osvedčených vzorov s použitím moderných materiálov sa hodinky Atlantic neustále držia na čele elegantných modelov priamo zo švajčiarskych manufaktúr.

Počiatky hodiniek Atlantic - história, ktorá inšpiruje

Spoločnosť Atlantic, alebo na začiatku skôr Eduard Kummer Bettlach (EKB), založil Eduard Kummer. V mestečku Grenchen vo Švajčiarsku v roku 1888. Eduard Kummer je považovaný za jedného zo zakladateľov švajčiarskej hodinárskej výroby. Svoje hodinárske dobrodružstvo začal dlhoročnou prácou remeselného učňa. Zdokonaľovanie remesla ho zaviedlo do Francúzska, kde sa stal majstrom hodinárskym. Po návrate do rodného mesta vytvoril s podporou miestnych obyvateľov špeciálnu priemyselnú zónu a v roku 1888 vznikla prvá manufaktúra, ktorá dala vzniknúť spoločnosti Eduard Kummer Bettlach. Malý miestny podnik, ktorý začínal s 15 zamestnancami, zamestnával koncom 19. storočia už takmer 800 ľudí.

Hodinky Atlantic alebo vývoj kvality pre pánov

Začiatky spoločnosti boli mimoriadne ťažké. Nedostatočný prístup k elektrickej energii znamenal, že výroba sa musela spoliehať na silu ľudských svalov. Elektrina sa do Grenchenu dostala až v roku 1905. Kummer ako výnimočný vizionár pevne veril v priemyselný rozvoj. V roku 1937 zaviedol šesťdňovú platenú dovolenku, ktorá bola v tom čase fenoménom. Okrem toho zaviedol pracovné prestávky. V začiatkoch svojej existencie vyrábala spoločnosť EKB komponenty pre značky ako Longines a Certina. Prvý výrobok s označením Atlantic vznikol v roku 1932 a boli to jediné vodotesné hodinky na svete. Ako logo si spoločnosť zvolila kotvu a kompas. Míľnikom vo svete technologických inovácií bol v 50. rokoch 20. storočia vynález mechanizmu rýchleho posúvania dátumu pomocou korunky. Ako nie je ťažké uhádnuť, bolo to zásluhou spoločnosti Atlantic. Mimoriadne dôležitým dátumom v histórii spoločnosti, ak sa na ňu pozrieme z pohľadu Poľska, je rok 1950, keď sa na našom domácom trhu objavili prvé modely tejto značky. Zaujímavosťou je, že od roku 1965 až do začiatku 90. rokov minulého storočia bola spoločnosť Atlantic najobľúbenejšou hodinárskou firmou v krajine. Po dvojročnej prestávke v roku 1998 sa hodinky Atlantic opäť vrátili na poľské zápästia. V roku 2009 sa európskym veľvyslancom značky stal Krzysztof Holowczyc.

Príklad ideálu - hodinky Atlantic

Počas 120 rokov existencie spoločnosti vzniklo mnoho výnimočných a prelomových modelov. Najobľúbenejším z nich bol model Wordmaster, z ktorého sa potom stala celá séria hodiniek. Vyrába sa dodnes. Za zmienku stoja aj dva mimoriadne odolné modely - titánový Nautilus, poskytujúci možnosť potápania do hĺbky až 1 000 metrov, a Midas s nevídanou trvanlivosťou a odolnosťou obálky. Spoločnosť má v súčasnosti viac ako 20 rôznych kolekcií hodiniek. Počnúc veľmi elegantnými líniami, ako je Sealine, až po športovejšie, ako je línia Seahunter Chronograph. Charakteristickým znakom hodiniek Atlantic je ich dizajn. Klasika a jednoduchosť v tomto prípade hovoria do obrovského plusu a dodávajú jedinečnú jedinečnosť. V každom modeli nájdete najlepší švajčiarsky mechanizmus ETA. Použitie minerálnych a zafírových skiel poskytuje najvyššiu odolnosť proti poškriabaniu a prasknutiu. Rôzne stupne vodotesnosti vám umožnia voľne plávať bez toho, aby ste museli hodinky vyzliekať. Použitie legendárneho chronografového strojčeka ETA Valjoux 7750 je už nejaký čas štandardom.

Atlantic Worldmaster, dedičstvo značky

Kvintesencia švajčiarskej hodinárskej tradície? Tu je Atlantic Worldmaster - legenda vo svojej triede. Hodinky svojím dizajnom odkazujú na klasické modely vytvorené značkou - tradičné analógové prístroje vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ, zlato alebo prírodná koža. V širokom sortimente hodiniek Atlantic Worldmaster nájdete modely vybavené tradičným manuálnym alebo mechanickým strojčekom. Je to pocta švajčiarskemu hodinárskemu umeniu, ale aj lahôdka pre fanúšikov hodiniek.

Vodotesnosť a retro štýl - hodinky Atlantic Beachboy

Ako už názov napovedá, hodinky Atlantic Beachboy sú poklonou hodinkám pre milovníkov vodných športov. Hodinky z tejto série sú vybavené vodotesnosťou 100 m., čo nám dáva možnosť plávania a potápania v malých hĺbkach. Záruku najlepších indikácií nám poskytuje vynikajúci automatický mechanizmus. Robustné puzdro a klasický náramok sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. To všetko je zárukou stálej, vynikajúcej kvality hodiniek.

Hodinky Atlantic - konzistentná kvalita

Atlantic, najmä pre nás Poliakov, je špeciálna značka. Veľmi často sa vyberá ako darček, stáva sa sentimentom a potom prvou voľbou pri kúpe nových hodiniek. Spoločnosť si získala svoju povesť vďaka najvyššej kvalite spracovania a svojej už legendárnej spoľahlivosti.

Oficiálny predajca značky Atlantic - autorizovaný obchod - distribútor.

Zegarownia ponúka hodinky z licencovanej distribúcie. Pozývame vás na nákup, prostredníctvom nášho stacionárneho a internetového obchodu - garantujeme rýchlu a bezpečnú prepravu.

Predajňa hodiniek Atlantic vo Varšave

Značka Atlantic je zárukou najvyššej kvality a nadčasového dizajnu, preto jej dôverujú tisíce zákazníkov na celom svete. Pozrite si našu ponuku v kamennom obchode vo Varšave alebo na našej webovej stránke Zegarownia.pl a užite si hodinky najvyššej kvality značky Atlantic. Vo Varšave nájdete hodinky tejto značky za najlepšie ceny.