Značka Diesel bola založená v roku 1978 v Taliansku. Prvými výrobkami boli módne džínsy a dodnes je spoločnosť najpopulárnejšia práve vďaka svojej tvorbe džínsových nohavíc. Názov Diesel odkazuje na automobilový motor - zakladatelia značky boli vášnivými milovníkmi áut. Jedným z prvoradých cieľov spoločnosti Diesel bolo vždy vytvárať výrobky, ktoré sa vymykajú tradíciám a súčasným štandardom vo svete módy.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Diesel

(3)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller-30%
  Hodinky Unisex Diesel Young Blood White Hodinky Unisex Diesel Young Blood White
  Skladom - ihneď na odoslanie
  149,00 € 104,30 €

  Diesel Young Blood White DZ1436

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. -18%
  Hodinky dámske Diesel Vert Hodinky dámske Diesel Vert
  Skladom - ihneď na odoslanie
  349,00 € 286,00 €

  Diesel Vert DZ5604

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. -30%
  Hodinky Unisex Diesel Young Blood Black Hodinky Unisex Diesel Young Blood Black
  Skladom - ihneď na odoslanie
  149,00 € 104,30 €

  Diesel Young Blood Black DZ1437

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Značka Diesel od svojho vzniku zamestnáva dizajnérov, ktorí dokážu vyvinúť jedinečné a inovatívne návrhy od džínsov cez nábytok až po výrazné hodinky.

Vynikajúci štýl dámskych hodiniek Diesel

Dámske hodinky Diesel sú určené pre ľudí, ktorí sa radi odlišujú a chcú prostredníctvom svojich hodiniek vyjadriť svoj štýl. Sú to malé umelecké diela. Upútajú pozornosť svojimi farbami, vzormi a predovšetkým veľkosťou. Ponuka modelov je rozmanitá. Talianska značka ponúka hodinky zdobené kryštálmi, na oceľových náramkoch alebo kožených remienkoch. Ciferníky hodiniek Diesel sú zvyčajne minimalistické, tvarovo jednoduché. Pre ženy so športovejším štýlom má spoločnosť robustnejšie modely, napr. na gumených remienkoch. Rozmanitosť farieb umožňuje hodinky presne prispôsobiť vkusu nositeľa.

Dámske športové hodinky Diesel: rozhodnite sa pre aktivitu

Dámske hodinkyDiesel sú vybavené presným quartzovým strojčekom, napájaným batériou, ktorú možno v prípade potreby ľahko vymeniť. Ich vodotesnosť dosahuje až 100 metrov, čo znamená, že môžete plávať alebo sa potápať bez obáv o hodinky.

Nezabudnuteľný dizajn dámskych hodiniek Diesel

Modely Diesel sú veľmi obľúbené medzi nositeľkami, ktoré oceňujú jedinečný štýl, nezvyčajné tvary a farby. S takýmito hodinkami na zápästí si môžete byť istá, že si vás všimnú. Medzi najdôležitejšie rady dámskych hodiniek Diesel patria: Diesel Flare, Diesel Nuki a Diesel Kray Kray.

Náš obchod s dámskymi hodinkami Diesel - Varšava

Náš internetový obchod s hodinkami Diesel - Zegarownia.pl je autorizovaným distribútorom značky. Všetky dámske a pánske hodinky Diesel zakúpené v našom obchode majú 2-ročnú záruku a sú zabalené v originálnom balení.