Epos je jednou z najznámejších švajčiarskych značiek, ktorá je pre mnohých synonymom presnosti, krásy a spoľahlivosti. Švajčiarska spoločnosť ponúka veľmi kvalitné hodinky za rozumné a dostupné ceny a neustále posilňuje svoju pozíciu na svetovom trhu s luxusnými hodinkami.

Čítať ďalej

Hodinky Epos

(106)

Stránka
Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller
 8. Bestseller
 9. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  Bestseller
 10. Bestseller
 11. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 12. Naťahovač hodiniek - WOLF
 13. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 14. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 15. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 16. -25%
  Hodinky Pánske Epos Originale Automatic Hodinky Pánske Epos Originale Automatic
  Bezplatné doručenie 24H
  1 383,00 € 1 037,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 1 037,00 €

  Epos Originale Automatic 3420.152.24.18.15

  Bezplatné doručenie 24H
 17. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 18. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 19. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 20. -25%
  Hodinky Dámske Epos Ladies Diamonds Open Heart Automatic Hodinky Dámske Epos Ladies Diamonds Open Heart Automatic
  Bezplatné doručenie 24H
  1 331,00 € 998,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 998,00 €

  Epos Ladies Diamonds Open Heart Automatic 4314.133.20.86.16

  Bezplatné doručenie 24H
Stránka
Najobľúbenejšie

Značka Epos je už roky symbolom najlepších švajčiarskych hodinárskych tradícií svetoznámeho regiónu Vallée de Joux. Práve tam vznikajú skutočné umelecké diela, ktoré potešia oko najnáročnejších zákazníkov. Pre spoločnosť Epos sú najdôležitejšie ručne vyrábané modely, ktorých komponenty sú najvyššej kvality. Zoznámte sa so značkou Epos, jednou z najznámejších švajčiarskych značiek.

Epos - história značky

Vznik spoločnosti Epos sa datuje do roku 1925, keď sa James Aubert rozhodol založiť vlastnú továreň Fabrication de Mecanismes Chronographes vo Valle de Joux - legendárnej kolíske švajčiarskej hodinárskej výroby. Už od začiatku kládol zakladateľ spoločnosti dôraz na ručnú výrobu hodiniek, ktoré by boli nielen príjemné na pohľad, ale mali by aj vynikajúce mechanizmy. Značka si rýchlo získala rešpekt v odvetví a medzi vášnivými fanúšikmi.

Značka Epos je predovšetkým o viere, že ľudia dokážu vlastnými rukami vytvoriť niečo dokonalé, čo bude slúžiť ostatným dlhé roky. Mottom tejto jedinečnej manufaktúry je "Umeleckosť v hodinárstve", čo dokonale odráža najdôležitejšie ciele spoločnosti. Tajomstvo značky Epos spočíva v zachovaní konzistentnosti v priebehu rokov a v spojení najlepších odborníkov v oblasti hodinárstva.

Hodinky Epos - strojček Landeron 48

James Aubert nebol len zakladateľom značky Epos. Bol to vizionár, ktorý vytvoril svoje modely pre potomstvo. Hodinársky svet mu vďačí za mnohé, napríklad za strojček vybavený funkciou zvukovej signalizácie času. To však nie je jediný z jeho prelomových návrhov. James Aubert je tiež spolutvorcom strojčekov Landeron vrátane ikonického a dodnes uctievaného stopkového strojčeka Landeron 48. Ako vidíte, bol to renesančný človek, vďaka ktorému sa zmenil osud hodinárskeho priemyslu.

Epos - nadčasové pánske hodinky

Pánske modely tvoria väčšinu sortimentu značky Epos. Medzi najzaujímavejšie patrí rad Originale, ktorý je vybavený prvkami najvyššej kvality. Modely tejto série sú vyrobené z ušľachtilej ocele, ktoré sú zavesené na kožených remienkoch najvyššej kvality alebo na módnych náramkoch. Modely radu Originale Skeleton sú navyše vybavené skeletonizovaným ciferníkom, na ktorom sa vyníma nádherne zdobený automatický strojček. Toto sú hodinky, ktoré nemožno prejsť ľahostajne!

Pre športových nadšencov bol vyvinutý rad Sportive, ktorý zaujme modernými líniami a užitočnými funkciami. Modely Sportive Diver sú určené pre milovníkov vodných športov. Prístroje z tejto série majú vysokú úroveň vodotesnosti a sú vybavené užitočným dátumom dňa v mesiaci, skrutkovacou korunkou, keramickým otočným rámčekom, ako aj automatickým héliovým ventilom a povrchovou úpravou Super-LumiNova. Návrh značky Epos preto uspokojí každého športovca.

Pre mužov, ktorí hľadajú hodinky s nadčasovým vzhľadom, sú určené série Emotion a Passion. Tie sú vybavené užitočnou dátumovkou, chronografom a stopkami. Všetko je uzavreté v modeloch s veľmi klasickým vzhľadom, ktoré sa hodia nielen k obleku, ale aj ku každodennému oblečeniu.

Klasické hodinky od spoločnosti Epos

V čase, keď aj tie najprestížnejšie značky vytvárajú svoje hodinky na výrobných linkách, značka Epos ako jeden z mála výrobcov na trhu stále ponúka hodinky vytvorené a zdobené ručne profesionálnymi, dokonale kvalifikovanými hodinármi. Obohaťte sa ešte dnes o svoj jedinečný model, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.

Hodinárstvo Epos vo Varšave - zaobstarajte si svoj vysnívaný model

Pozrite si širokú ponuku hodiniek v našom obchode! Epos je len jednou z mnohých značiek, ktoré u nás nájdete. Objednajte si hodinky v našom online obchode alebo navštívte náš showroom vo Varšave - hodinky Epos čakajú na vás!

Oficiálny predajca značky Epos - Autorizovaný obchod - Distribútor

Hodinky Epos sú jedinečné v každom detaile - o ich zachovanie sa postaráme kontaktovaním autorizovaného distribútora. Vyberte si hodinky Epos v našom internetovom obchode alebo využite služby nášho stacionárneho obchodu vo Varšave.