Šperk je špecifický prvok odevu, ktorý nemožno zaradiť do rovnakej kategórie ako oblečenie - koniec koncov, nie odev zdobí človeka, ale človek zdobí odev. V prípade šperkov je to naopak - sú to šperky, ktoré majú zdobiť svojho nositeľa, a to tým najlepším možným spôsobom. Presne to mali na mysli dizajnéri spoločnosti Daniel Wellington, keď vytvárali svoje výrobky, ale pridali k tomu aj niečo vlastné, a to neporovnateľnú kvalitu a lesk svojich výrobkov.

Čítať ďalej

Šperky Daniel Wellington

(20)

Najobľúbenejšie
  1. Bestseller
  2. Bestseller
  3. Bestseller
  4. Bestseller
Najobľúbenejšie

Náramky Daniel Wellington

Obzvlášť obľúbené sú náramky Daniel Wellington s minimalistickým a moderným štýlom. Masívne oceľové náramky sú senzačnou voľbou pre všetky ženy, ktoré oceňujú inovatívny dizajn, ale bez zbytočných doplnkov. Vďaka tomu sú estetické, hodia sa ku každému oblečeniu a určite zaujmú každého, kto ich nosí, a umožní mu oceniť štýl a eleganciu nositeľa.

Darčekové šperky

Šperky Daniel Wellington sú z lesklej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je mimoriadne odolná a trvácna, takže budú dlho vyzerať ako nové a sú skvelým darčekom a pamiatkou. Na druhej strane zlaté a strieborné poťahy zaručujú jedinečný, štýlový a módny vzhľad, ktorý určite ozdobí každý outfit alebo aj každodenné nosenie. Aj v tom spočíva tajomstvo značky Daniel Wellington - v kombinácii nielen so slávnostným oblečením, ale aj s každodenným.

Náš obchod - Varšava

V obchode Zegarownia kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu ponúkaných výrobkov. Preto predtým, ako výrobok ponúkneme našim zákazníkom, prechádza mnohými fázami overovania, od kontroly stavu výrobku až po cenu. Takto si môžeme byť istí, že každý tovar z nášho sortimentu bude originálny, odovzdaný zákazníkovi v perfektnom stave a za najnižšiu cenu. To platí aj pre šperky Daniel Wellington, ktoré sa dovážajú od licencovaného distribútora a ktorých kvalita je tiež zaručená.