Jedným z najzaujímavejších návrhov pre ľudí, ktorí chcú byť vždy a všade načas, sú rádiom riadené hodinky. Vďaka moderným technologickým riešeniam poskytujú hodinky vybavené touto funkciou okrem čo najpresnejšej aktualizácie času aj priebežnú aktualizáciu.

Čítať ďalej

Hodinky Radio Controlled

(13)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. -15%
  Hodinky Pánske Junghans Force Mega Solar Radio-Controlled Hodinky Pánske Junghans Force Mega Solar Radio-Controlled
  Doručenie zdarma na objednávku
  1 122,00 € 954,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 954,00 €

  Junghans Force Mega Solar Radio-Controlled 018/1000.00

  Doručenie zdarma na objednávku
Najobľúbenejšie

Ako fungujú rádiom riadené hodinky?

Najdôležitejšou funkciou takýchto hodiniek je, samozrejme, získavanie informácií o aktuálnom čase z rádiových signálov - načítaním týchto informácií sa hodinky prepnú na správny čas. Zaujímavý je však zdroj takéhoto signálu - sú ním atómové hodiny. Funguje na základe merania polčasu rozpadu rádioaktívneho prvku, takže vďaka prírodným procesom je možné merať plynúci čas mimoriadne presne - chyba merania môže byť len jedna sekunda za desiatky miliónov rokov, čo je skvelý a jedinečný výsledok.

Ktoré rádiom riadené hodinky si vybrať?

Jednou z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších línií rádiom riadených hodiniek je bezpochyby Citizen Radio Controlled. Týmto japonským hodinkám sa podarilo získať vysoké hodnotenia a samotná značka Citizen si vďaka kombinácii mnohých technologických návrhov získala status lídra v tejto kategórii. Objednajte si rádiom riadené hodinky teraz a buďte načas kedykoľvek a kdekoľvek!