Talianska značka Police kladie dôraz na nekonvenčný dizajn, ktorý dokáže vyjadriť životný štýl majiteľa. Nadčasový dizajn, zaujímavé farby a vysoká kvalita šperkov Police lákajú každý deň nových priaznivcov, ktorí hľadajú zaujímavé doplnky. Objavte hodnoty, ktoré sa skrývajú za názvom značky, a vyberte si jeden z dostupných doplnkov, ktorý jedinečným spôsobom podčiarkne váš charakter.

Čítať ďalej

Šperky Police

(18)

Najobľúbenejšie
 1. Náramok Police Gansu Náramok Police Gansu
  Skladom - ihneď na odoslanie
  67,00 €

  Police Gansu PJ.26474BSS/01

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Náramok Police Siem Náramok Police Siem
  Skladom - ihneď na odoslanie
  67,00 €

  Police Siem PJ.26486BLN/02

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Náramok Police Siem Náramok Police Siem
  Skladom - ihneď na odoslanie
  67,00 €

  Police Siem PJ.26486BLC/03

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Prečo sa policajné šperky tak veľmi zapáčili mužom? Odpoveď spočíva v myšlienke značky, ktorá sa snaží vyjadriť určité hodnoty prostredníctvom dizajnu. Patrí k nim predovšetkým sloboda a individualita, ktoré sa prejavujú v odvážnych detailoch. Pozrite sa, čo ďalšie značka ponúka, a vyberte si netradičné doplnky, ktoré dokonale ladia s mestským štýlom.

Nadčasový štýl šperkov Police

Taliani oceňujú jedinečnosť, nemajú radi klišé a chcú vyčnievať z davu - nie nadarmo teda značka Police ponúka všetko, čo si každý jednotlivec želá. Kolekcia šperkov Police pozostáva z veľmi výrazných vzorov, ktoré sú skvelým doplnkom mužského outfitu. Môžu vyjadrovať vzburu a zároveň odrážať slobodu. Dokonale zapadajú do nočného života mesta a zdôrazňujú jedinečný štýl nositeľa. Kolekcia je určená všetkým, ktorí slepo nenasledujú módu, sú odvážni, stoja pevne na zemi a nemajú radi odpor.

Policajné šperky - aká je ponuka?

Kolekcia šperkov Police obsahuje náramky, náhrdelníky a tiež doplnky v podobe manžetových gombíkov. Takáto ponuka umožňuje nositeľovi použiť daný výrobok takmer na každú príležitosť - pletené náramky s oceľovými vložkami sú ideálne na nočný výlet do mesta, ale tiež dodajú zaujímavý akcent formálnej košeli, zatiaľ čo manžetové gombíky elegantne uzavrú celok. Je potrebné spomenúť, že výrobcovia starostlivo vyberajú výrobné materiály a dbajú na kvalitu svojich výrobkov. Siahajú po najkvalitnejších komponentoch, medzi ktoré patrí odolná prírodná koža, odolná nehrdzavejúca oceľ a uhlíkové vlákna, ako aj polodrahokamy so sýtymi a zaujímavými farbami. Policajné šperky obsahujú aj množstvo zaujímavých detailov vrátane lebiek, krížov, sklenených prvkov a korálikov, všetko v odtieňoch čiernej, sivej, striebornej a zlatej.

Oficiálny predajca polície - autorizovaný obchod - distribútor.

Ak si vyberiete produkty z našich webových stránok, máte záruku originality a pravosti. Sme autorizovaný obchod - to znamená, že celý náš sortiment dováža licencovaný distribútor danej značky, čo potvrdzuje aj priložená záruka.